מרכזיה בזק בינלאומי – האם המבצע של בזק בינלאומי כדאי?

מרכזיות טלפון LG

האם המבצע של בזק בינלאומי לרכישת מרכזיית IP  של LG ולקבל במתנה מוצר הוא מבצע כדאי?

 

 לקראת סוף שנת התקציב 2018, ספקי מרכזיות לא מעטים יוצאים במבצעים בהם הם מספקים "מתנות" תמורת רכישת המרכזיה מהם.

 

האם מבצע זה כדאי לעסקים?

 

חברת בזק בינלאומי יצאה במבצע לקראת סיום שנת התקציב 2015, מבצע תחת הכותרת: "קנה מרכזיית IP מתקדמת של LG וקבל את השעון החכם של LG". המבצע עד 31.12.15, לדגמי LG הנמצאים במבצע. המבצע כולל הסכם שירות, תמיכה ואחריות ל-5 שנים ע"י בזק בינלאומי.

הערך של המתנה הוא כ-1,300 ₪ (כולל מע"מ), למי שרוצה לרכוש את השעון החכם של LG בעצמו, למשל ב-ZAP.

 

 מרכזיית IP של LG בזק בינלאומי

עד המבצע הזה, רץ מבצע אחר של בזק בינלאומי תחת הכותרת: "שדרג למרכזייתIP  מתקדמת וקבל מכונת אספרסו וגם כיסא מנהלים". המבצע הזה שהיה למרכזיות LG, הסתיים ב-31.5.15.

בזק בינלאומי התקינה אצלה והחלה לספק שירותי ענן במסגרת מה שהיא מכנה Virtual Nest, שירותי ענן על בסיס תשתיות של סיסקו, שכבר כוללים מגוון רחב של שירותים וחלק משירותי הטלפוניה העסקיים (למשל: שירותי Call Center מלאים, בגישה הכי מתקדמת הקיימת היום בעולם התקשורת הטלפונית הנקראת: CCaaS – Contact Center as a Service , שירותים שכבר מסופקים בענן של בזק בינלאומי).

רכישת שירותים בענן Virtual Nest של בזק בינלאומי נעשים בשיטת ה-SaaS (שמשמעותו: "תשלום על פי שימוש") וללא כל "חתונה קתולית" ל-5 שנים.

בנוסף, בקרוב מאוד תציע בזק בינלאומי שירותי טלפוניה מלאים בענן. בזק בינלאומי כבר נמצאת בפיילוט עם 20 לקוחות ראשונים קיימים. למעשה, שירותי הענן של בזק בינלאומי מתחרים ישירות בשירותי הטלפוניה בענן של חברת האם שלה: בזק. אולם, בעיה זו תיפטר כשתוסר "ההפרדה המבנית" מעל קבוצת בזק.

שורה תחתונה: מומלץ קודם להחלטה על בחירת פתרון של רכישת מרכזיית IP, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, ולבדוק המלצות של חברות, שהתנסו בהפעלת מערכת כזו. זאת, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה.

 

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק?


השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות