חבילת תקשורת לעסקים קטנים של בזק - האם העסקה כדאית?

האם חבילת תקשורת לעסקים קטנים של בזק היא עסקה כדאית?

האם חבילת תקשורת לעסקים קטנים של בזק היא עסקה כדאית?

חבילת תקשורת לעסקים קטנים של בזק – האם העסקה כדאית?

חבילת תקשורת לעסקים

 
התגברות התחרות בשוק הקווי הוביל את בזק להציע מגוון רחב של פתרונות משולבים.

 

איך בוחרים בפתרון המתאים לעסק לארגון?

 

התחרות בשוק הקווי, גם מצד הוט, גם מצד Unlimited (שטרם מורגשת בשוק) וגם מצד ספקי "השוק הסיטונאי", הובילו את בזק להציע מגוון רחב של שירותים משולבים ושירותים חדשים. למעשה, כמעט מידי חודש יוצאת בזק עם שירות חדש, כשהשירות הטרי ביותר הוא "בית חכם" (Bhome) המתאים גם ל"עסק קטן חכם". המדובר במודל של שירות (אין תשלום על הציוד הבסיסי), שעלותו 19.90 ש"ח בחודש כולל תמיכה ושירות.

במקביל, בזק מציעה לעסקים קטנים עד בינוניים "חבילת תקשורת לעסקים" במגוון מסלולים. למשל: מסלול הכולל קו טלפון עם 600 דקות לחודש וחיבור לאינטרנט (תשתית + אינטרנט) של 40 מגה סל"ש (אפשר לשדרג לחבילה של 100 מגה) + חבילת שירותים מתקדמים בחינם (למשל רשת WiFi ארצית, גיבוי בענן, פרסום ממוקד במסרונים: 300 הודעות SMS).

המחיר ללקוח תלוי בסוג הלקוח: לקוח חדש לגמרי, לקוח שמגיע מהוט (או מספק מתחרה אחר), לקוח קיים הרוצה לעבור למסלול החדש וכיו"ב. מחיר ממוצע הוא 110 ₪ עד 170 ₪ לחודש, תלוי בכושר המיקוח של הלקוח ובמסלול שבחר.

האם חבילת תקשורת לעסקים קטנים של בזק היא עסקה כדאית?

דוגמאות למחירים בחבילות השונות: מסלול של 300 דקות + 40 מגה אינטרנט + חבילת גיבוי ופרסום עולה 115 ₪ לחודש וחודש ראשון ב-43 ₪. מסלול של 600 דקות + 100 מגה אינטרנט + חבילת גיבוי ופרסום עולה 150 ₪ לחודש וחודש ראשון ב-55 ₪. כל המחירים ללא מע"מ. יש חבילות הכוללות גם IP-Centrex. בנוסף, יש עלויות התקנה מזעריות חד פעמיות, למי שאין לו בעסק תשתיות בזק.

חבילת תקשורת לעסקים: הגישה הכוללת של בזק לעסקים קטנים היא:

 

א. לבעלי קו טלפון אחד: בזק מספקת מגוון מסלולים הכוללים קו טלפון ו- 100 עד 1,000 דקות שיחה וחיבור לאינטרנט ב-40 או 100 מגה סל"ש.

ב. לבעלי 2 או 3 קווים באותה הכתובת: בזק מספקת מסלולים חסכוניים הכוללים קווים ו- 1,100 עד 2,000 דקות בחודש לכל הקווים וחיבור לאינטרנט ב-40 או 100 מגה סל"ש.

ג. לבעלי 3 קווים ומעלה: בזק מציעה את מרכזיית IP Centrex, מרכזיית IP  וירטואלית, שמהווה תחליף מלא למרכזיה פיזית ומאפשרת מה שאין אצל המתחרים: מרכזיה של 5 קווים (המינימום אצל המתחרים: 30 קווים ולעיתים ניתן לקבל חצי PRI, דהיינו: מינימום 15 קווים). חבילה הכוללת מרכזיית IP-Centrex של 5 קווים + אינטרנט 40 מגה + חבילת גיבוי ופרסום עולה 245 ₪ לחודש, חודש ראשון ב-169 ₪. עלות התקנה חד פעמית: 250 ₪.

ד. מי שזקוק לעוד שירותים משולבים מבזק: יכול לקבל את שירות Boffice עם נתב עסקי מנוהל – All-In-One.

חבילת תקשורת לעסקים – האם הפתרונות הללו כדאיים?

 

לרוב הלקוחות, כנראה שכן, בגלל האמינות ורמת השירות של בזק. אולם, רצוי לבחון את הפתרונות הללו מול הפתרונות המתחרים, במיוחד של הוט (במיוחד את החיבור העסקי של 500 מגה), סלקום, קבוצת בינת ופרטנר, כדי לקבל החלטה מושכלת.

מכאן, לפני שבוחרים בפתרון כלשהו, יש להתייעץ ולבצע ניתוח מלא של צרכי העסק, הערכת הצרכים העתידיים של העסק, התחשבות בהשקעה האפשרית ותיחור מקצועי בין ספקים. הצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים לצרכים של חנות רהיטים, רשת מרכולים, או של משרד רואי חשבון.

שיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי שירותי תקשורת נתונים לעסקים בחינם לחץ כאן!

השאר תגובה

פוסטים נוספים