האם מערכת סקייפ יכולה להיות מערכת התקשורת הארגונית שלך? - מרכזיות טלפון לעסקים

האם מערכת סקייפ יכולה להיות מערכת התקשורת הארגונית שלך?

מרכזיות טלפון במיקור חוץ

האם סקייפ יכולה להיות מערכת התקשורת הארגונית שלך?
סיפור הצלחה עסקי

 

אודיוקודס בשת"פ מיקרוסופט השיקה את פתרון CloudBond 365 לשירותי סקייפ לעסקים, שמשנה לחלוטין את כל התפיסה העסקית לתקשורת ועבודה ברשת ומוריד את ההוצאות בצורה דרסטית.  

החברה הישראלית אודיוקודס, שמשתפת פעולה בין היתר עם מיקרוסופט בתחום של פתרונות תקשורת, חשפה פתרון תקשורת חדש בשם CloudBond 365 לסקייפ (Skype) לעסקים. הפתרון החדש, שמיועד לספקי שירותי תקשורת ולארגונים, מאפשר מעבר חלק ל-Microsoft’s Cloud PBX לצד מינוף ההשקעות הקיימות ב-SIP Trunking ו-PSTN.

המדובר בפתרון היברידי ייחודי, שמאפשר תקשורת אחודה עם סקייפ לעסקים, מעל לכל רשת וכל כל מכשיר קצה, במערכת סקייפ המוכרת מזה שנים למשתמשי הקצה הנייחים והניידים בגרסה הפרטית שלו.

שירות CloudBond 365  מתבסס על ההצלחה המפתיעה של  פתרון One Box 365 של אודיוקודס. מדובר בדור הבא של חבילת הפתרונות AudioCodes’ One Voice for Skype for Business המשולבת בסקייפ לעסקים. הפתרון מאפשר מעבר חלק של משתמשים מ-On Premise Lync, סקייפ לעסקים, או מרכזיות PBX רגילות, היישר ל-  Cloud PBX של מיקרוסופט.

האם מערכת סקייפ יכולה להיות מערכת התקשורת הארגונית שלך?

פתרון זה הוא אידיאלי לסביבות היברידיות, משרדים מרכזיים וסניפים של ארגונים והוא תומך בשירותי אחסנה ושירותים מנוהלים. CloudBond 365 יהיה זמין מינואר 2016 באמצעות כלי הקישוריות בשם: AudioCodes Cloud PBX.

CloudBond 365 הוא פתרון בעל יכולות גידול או קיטון לפי צרכי העסק, שמתבסס על שערי הגישה (Gateways) וה-SBC של אודיוקודס. הגרסה הווירטואלית של CloudBond 365 נועדה לארגונים ולספקי שירותי תקשורת, שבחרו לבצע וירטואליזציה לתשתית ה-IT שלהם ומעוניינים לעבור לשירותים בגישת ה- SaaS (תשלום רק על פי שימוש בפועל), תוך חיסכון ניכר בהוצאות התקשורת שלהם.

בנוסף, יכולות הניהול של CloudBond 365 נועדו לספק מענה למחזור חיים שלם של המשתמש, וכן לפשט ולצמצם את העלויות התפעוליות הנלוות לשירותים מנוהלים.

כבר עם השקת המוצר הקודם המשלב טלפוניה ואופיס במערכת אחת, התגובה בשוק לקופסה המאוחדת  One Box 365 של אודיוקודס הייתה חיובית ביותר עם הצלחה יפה בהיקף הלקוחות. לקוחות ראשונים, שכבר התנסו בגרסאות הבטא של המוצר החדש יותר – CloudBond 365, מציינים ש- CloudBond 365 נותן מענה לצורך הגובר בשוק לפתרון פשוט, גם ללא כל קופסה, מבוסס ענן הכולל את הכל, אותו ניתן לתפעל ולהרחיב בקלות, ומחובר באופן הדוק ל-Cloud PBX של מיקרוסופט Office 365.

לדעת מיקרוסופט, יש ביקוש חזק בשוק לפתרון היברידי, שישולב בסקייפ לעסקים, והפתרון הזה מאפשר לספק את חווית התקשורת האחודה של מיקרוסופט לארגונים ולעסקים בכל מקום ומעל לכל רשת (היות ומדובר בשירות ענן).

המתחרה העיקרי לפתרון הזה הוא מערכת טלפוניית IP מבית גוגל Hangout שנמצאת רק בתחילת דרכה.

תכונות עיקריות של הפתרון החדש:

  • CloudBond 365 הוא התקן היברידי מהיר בעל תשתית מלאה של סקייפ לעסקים, יחד עם אמצעי ניהול וכלי קישוריות מובנים.
  • הפתרון מאפשר מעבר חלק של משתמשים מ-On premise Lync, Skype for Business, או PBX רגיל ל- Microsoft’s Cloud PBX יחד עם קישוריות PSTN/SIP.
  • פתרון CloudBond 365 כולל את גרסאות Standard, Pro ו-Enterprise, כמו גם גרסה וירטואלית וחבילת כלי ניהול.
  • מדובר בפתרון אידיאלי לסביבות היברידיות, למשרדים מרכזיים וסניפים של ארגונים, שתומך בשירותי אחסנה ושירותים מנוהלים. הפתרון כולל תוכנת ניהול מכשירי קצה וכן פתרון גיבוי ושחזור מלאים לשרידות מרבית.
  • הפתרון משולב ב- SBC (מערכת האבטחה) ושערי הגישה (Gateways) של אודיוקודס.
  • כלי המעבר והקישוריות של אודיוקודס יהיו זמינים ללקוחות הראשונים המאמצים את פתרון Could PBX.
  • את הפתרון משלימים טלפוני ה- IP 400HD של אודיוקודס, שיחדיו יוצרים הטמעה מקצה לקצה של סקייפ לעסקים ברמת שמע ווידיאו של HD.

 

שורה תחתונה: עולם פתרונות התקשורת לעסקים נע במהירות קדימה והכוח מצוי כיום בידי הלקוחות, בגלל התחרות החריפה הקיימת בשוק. יש לא מעט סיפורי הצלחה בתחום זה, לרבות שירותים בענן. בחירה בסקייפ כמערכת התקשורת העסקית תוך שילוב מלא של מערכת אופיס, היא מהפכה של ממש והוזלה ניכרת של הוצאות התקשורת העסקית.

מומלץ קודם להחלטה על מעבר לספק תקשורת בענן, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך הזה.

 

סרטון פתרון סקייפ לעסקים – Skype for Business

השאר תגובה

פוסטים נוספים