טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom. מה החידוש?

טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom

 

חברת פוקוס טלקום מציעה במבצע טלפון חכם לחדרי ישיבות תוצרת Snom.

 

מה החידוש ולמי זה מתאים?

חברת "פוקוס טלקום" יצאה במבצע מיוחד של סוף שנת התקציב 2015:
לאספקה עד סוף דצמבר 2015, טלפון חכם לחדר הישיבות מתוצרת של סנום בשם: Snom MeetingPoint.

 טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom MeetingPoint

המבצע הזה משתלב במבצעים קודמים לקידום מרכזיות חדשות מבית "פוקוס טלקום" (לרבות המרכזיות החדשות מתוצרת Epygi, ולמערכות Contact Center של Epygi). זה כולל כל מגוון טלפוני ה-IP שפוקוס טלקום משווקת בארץ ובכלל זה: SNOM ,Fanvil ,Grandstream  מכשירים שיש להם אינטגרציה מלאה עם כל סוגי המרכזיות, שפוקוס טלקום משווקת. בנוסף, ניתן להוסיף לכל מערכת יכולות מתקדמות של הקלטות מבית OrecX ומערכת ניהול לקשרי הלקוח, שפותחה בישראל ע"י חברת ITC Tech, בשם INTOUCH CRM, שמופצות אף הן ע"י "פוקוס טלקום".

בנוסף, פוקוס טלקום בשת"פ "סיפטיפ תקשורת" יצאה במבצע עם מגוון רחב של טלפונים בקשת מחירים רחבה, ומוצרים משלמים ובכלל זה: מגשרי Gateways ו-ATA בעלי 2-48 ממשקי FXS, מצלמות אבטחה המופעלות ב-IP ועוד פתרונות VoIP רבים המיועדים לחצר הלקוח.

 

מהו הטלפון החכם של סנום לחדרי ישיבות?

מדובר במערכת VoIP לשיחות ועידה, שמתחרה "ראש בראש" בפתרון דומה (שגם משווק ע"י פוקוס טלקום" מבית Grandstream, ואף די דומה לו מבחינה חיצונית ומתחרה בפתרונות המתקדמים של אודיוקודס. אולם, המערכת של Grandstream (וגם של אודיוקודס) היא מערכת של "הקצה העליון" ומחירה כ-4,000 דולרים, בעוד שהמערכת של סנום עולה כ-700 דולרים.

המערכת מכסה חדר ישיבות בגודל של עד כ-30 מ"ר עם עד 10 משתתפים, עם 3 מיקרופונים (ניתן להוסיף עוד מיקרופונים אלחוטיים), ומאפשרת שיחה באיכות שמע רגילה עם עד 5 משתתפים חיצוניים, בכל מקום בעולם. בסך הכל מדובר במערכת בסיסית ביותר, ללא וידיאו, שמתאימה לכל חדר ישיבות, שאין למשתמשים במערכת צרכי וידיאו או צרכי שיחות ועידה באיכות גבוהה – HD.

 

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק?


השאר תגובה

פוסטים נוספים