טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבותמבית Snom. מה החידוש?

טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom. מה החידוש?

טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom

 

טלפון חכם לשיחות ועידה

✅ חברת גטר מציעה  טלפון חכם לחדרי ישיבות תוצרת Snom.

 

✅ מה החידוש ולמי זה מתאים?

 

חברת גטר יצאה במבצע מיוחד לטלפוני IP חכמים לאספקה טלפון חכם מתקדם עם איכות שמע גבוהה לחדר הישיבות מתוצרת של סנום בשם: Snom MeetingPoint.

 טלפון חכם לשיחות ועידה עבור חדרי ישיבות מבית Snom MeetingPoint

המבצע הזה משתלב במבצעים קודמים לקידום מרכזיות חדשות מבית גטר (לרבות המרכזיות החדשות מתוצרת Epygi, ולמערכות Contact Center של Epygi). זה כולל כל מגוון טלפוני ה-IP שגטר טלקום משווקת בארץ ובכלל זה: SNOM ,Fanvil ,Grandstream  מכשירים שיש להם אינטגרציה מלאה עם כל סוגי המרכזיות, שגטר משווקת. בנוסף, ניתן להוסיף לכל מערכת יכולות מתקדמות של הקלטות מבית OrecX ומערכת ניהול לקשרי הלקוח, שפותחה בישראל ע"י חברת ITC Tech, בשם INTOUCH CRM, שמופצות אף הן ע"י חברת גטר.

בנוסף, גטר יצאה במבצע עם מגוון רחב של טלפונים בקשת מחירים רחבה, ומוצרים משלמים ובכלל זה: מגשרי Gateways ו-ATA בעלי 2-48 ממשקי FXS, מצלמות אבטחה המופעלות ב-IP ועוד פתרונות VoIP רבים המיועדים לחצר הלקוח.

 

מהו הטלפון החכם של סנום לחדרי ישיבות?

 

מדובר במערכת VoIP לשיחות ועידה, שמתחרה "ראש בראש" בפתרון דומה (שגם משווק ע"י גטר מבית Grandstream, ואף די דומה לו מבחינה חיצונית ומתחרה בפתרונות המתקדמים של אודיוקודס. אולם, המערכת של Grandstream (וגם של אודיוקודס) היא מערכת של "הקצה העליון" ומחירה כ-4,000 דולרים, בעוד שהמערכת של סנום עולה כ-700 דולרים.

המערכת מכסה חדר ישיבות בגודל של עד כ-30 מ"ר עם עד 10 משתתפים, עם 3 מיקרופונים (ניתן להוסיף עוד מיקרופונים אלחוטיים), ומאפשרת שיחה באיכות שמע רגילה עם עד 5 משתתפים חיצוניים, בכל מקום בעולם. בסך הכל מדובר במערכת בסיסית ביותר, ללא וידיאו, שמתאימה לכל חדר ישיבות, שאין למשתמשים במערכת צרכי וידיאו או צרכי שיחות ועידה באיכות גבוהה – HD.

 

פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים – לחצו כאן >>>

 

 נמאס לך לחפש טלפון חכם לשיחות ועידה לעסק?

 

לקבלת הצעת מחיר עבור טלפון חכם לשיחות ועידה – השאירו פרטים כאן


השאר תגובה

פוסטים נוספים