טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 420 – למי זה מתאים?

טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 420 – למי זה מתאים?

 

עסקים וארגונים מוצפים בשנה האחרונה בהצעות לרכישת טלפוני IP

למי מתאים דגם
AudioCodes 420?

 

AudioCodes 400HD series of IP Phones

ארגונים ועסקים רבים בישראל מוצפים בהצעות לרכישת טלפוני IP. עסקים קטנים רוכשים כל הזמן טלפוני IP  ובכמויות מהסיבות הבאות:

1) החלפת טלפוניה אנלוגית ישנה.
2) בעקבות החלפה או שדרוג של מרכזיה מזמינים בצמוד אליה טלפונים חדשים ותואמים.
3) עובדים, מנהלים ובעלי תפקידים, שיש כבר ברשותם טלפוני IP רואים (אצל אחרים או ששמעו קראו על כך), שיש טלפוני IP  עם תכונות מתקדמות, והם מבקשים לשדרג את המכשיר הפשוט הקיים ברשותם למכשיר יותר מתקדם עם יכולות חדשות נדרשות לעבודתם, למשל: שיחות וידיאו, מסך מגע, הקפצת שיחה (לשלוחה אחרת או למכשיר הסלולר) וכיו"ב.

עד לשנים האחרונות שלטו בשוק מכשירי הטלפון לעסקים 2 ספקים: ארגוקום (Yealink) ופוקוס טלקום ,(Grandstream, SNOM, Fanvil) שכל אחד מהם מייבא כ-2,000 מכשירים בחודש. בשנתיים האחרונות נכנסה לתחרות הזו ובמלא העוצמה חברת אודיוקודס הישראלית, שיצרה כמה שותפויות חשובות בשוק כדי לקדם את פתרונותיה, כולל עם מיקרוסופט ובזק. לדברי אודיוקודס, החברה מוכרת מעל 16,000 טלפונים בשנה בארץ, והשנה (2015) תגיע הכמות ל-20,000 מכשירים. בהחלט נוכחות מרשימה בשוק המקומי.

IP-Phones-AudioCodes 420

המכשיר הבסיסי של אודיוקודס, אותו גם בזק מוכרת כחלק מעסקת שירותי IP Centrex שלה, הוא דגם 420. מדובר בדגם די פשוט וזול, עם מסך LCD גרפי קטן, תמיכה ב-2 קווים עם 2 שיחות בו זמנית בכל קו, 4 מקשי תפעול, תמיכה ב-PoE (מתח על חיבור האתרנט) ותמיכה בקול ברמת HD.

מכאן, שמדובר במכשיר די בסיסי המתאים בעיקר לעמדות עבודה, שבהן יש עובדים, שאין להם צורך במכשיר מתוחכם ואין להם שום צורך בשירותים מתקדמים, מלבד הצורך לקיים שיחות טלפוניות הכי רגילות.

לאודיוקודס יש דגם עוד יותר פשוט ועוד יותר זול מדגם 420 והוא דגם 405 (דגם שאינו נמכר ע"י בזק, אך ניתן לרכישה אצל משווקים אחרים לרבות יורוקום ומשווקיה). דגם 405 נראה בדיוק כמו דגם 420 עם כמעט אותן תכונות כמו דגם 420, בהבדל אחד: אין לו תמיכה באיכות קול של HD. למי שלא זקוק לתכונה הזו, ומעוניין להוזיל עוד יותר את מחיר המכשיר, מומלץ לשקול את דגם 405.

 

טלפון IP חכם של אודיוקודס – סיכום:

 

לאור התגברות התחרות בעולם התקשורת, המחירים הם מאוד זולים (וירדו עוד). לכן, מומלץ לבחון כל מוצר טלפוני לעסק ולראות אם הוא עונה על הצרכים של העסק ולמי המכשיר הזה יתאים. דגם 420 של אודיוקודס הוא דגם בסיסי המתאים לכל מי שאינו זקוק ליכולת נוספת מעבר לשיחות עסקיות רגילות.

 

 נמאס לך לחפש טלפון IP חכם של אודיוקודס לעסק?

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות