טלפון IP חכם Yealink (ילינק) – סקירת דגמים ומכשירים – השוואת הצעות מחיר

טלפון IP  חכם Yealink  (ילינק) – סקירת דגמים ומכשירים

 

 

עסקים מוצפים כיום בשפע של מכשירי טלפון מבוססי IP SIP שולחניים.

 

איך בוחרים במכשיר המתאים ביותר לעסק והאם Yealink הוא ספק המכשירים המתאים?

 

כיום עסקים מוצפים בפתרונות מגוונים לרכישת מכשירי טלפון מבוססי IP (רובם ככולם מבוססים על פרוטוקול SIP, שהיה לסטנדרט בתעשיית הטלפוניה העסקית).

הבעיה המרכזית, שניצבת בפני בעלי העסקים, שאין להם מומחי תקשורת בתוך העסק: מה הפתרון הטוב ביותר והמתאים לעסק ולצרכיו? השונות בביצועים ובמחירים בין טלפוני ה-IP הקיימים בשוק היא מדהימה. המחירים של טלפוני IP נעים בין 200 ₪ ל-6,500 ₪. הפערים הענקיים הללו במחירים נובעים מהתכונות והיכולות של כל מכשיר ומשם המותג העומד מאחורי המכשיר.

מכאן, לפני שבוחרים בפתרון כלשהו, יש להתייעץ ולבצע ניתוח מלא של צרכי העסק, הערכת הצרכים העתידיים של העסק, התחשבות בהשקעה האפשרית בציוד הקצה ותיחור מקצועי בין ספקים. הצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים בכלל לצרכים של רשת מרכולים, חברת הייטק, או של משרד רואי חשבון.

אולם, לפני שרוכשים טלפוני IP עסקיים יש צורך לענות על השאלה: האם בכלל יש צורך במכשירים כאלה בעסק? התשובה לשאלה הזו לא תמיד פשוטה או ברורה לבעלי העסק.

ככלל, אין שום הבדלים בין טלפוני SIP בהתייחס לחיבור למרכזיית IP פיזית, וירטואלית, או בענן. אולם, כשהמרכזייה נמצאת בענן, היכולת להשתמש בשירותי ענן לתקשורת מעל לכל מכשיר קצה (ובמיוחד הכוונה למכשירים ניידים), נעשית קלה יותר. דהיינו: הצורך במכשירי טלפון IP שולחניים – יורד.

קל (יחסית) לשלב מכשירים ניידים (סמארטפונים, טאבלטים ומכשירים חכמים ניידים אחרים דוגמת: מסופונים, שעונים וצמידים חכמים ועוד), במרכזיה בענן. למעשה, זו הדרך הטובה ביותר לספק שירותי מרכזיה בענן לכל העובדים, גם כשהם בתנועה, בכל מקום בארץ וברחבי העולם. מכאן, שיש צורך בבדיקה מקצועית של הצרכים לפני שרוכשים מכשיר טלפון IP שולחני.

 

טלפון IP חכם Yealink (ילינק)

 

מה מיוחד במכשירים תוצרת Yealink?

 

המוצרים של חברת Yealink, חברה סינית, שמיוצגת בישראל ע"י חברת ארגוקום,

הם טלפוני IP בכל הרמות, מפשוטים והזולים ביותר עד רמת המכשירים החכמים והמתקדמים ביותר. אפשר למצוא כאן מענה לכל צורך עסקי בתחום הטלפוניה השולחנית, עם תמיכה מלאה בעברית.

סדרת טלפוני Yealink מקיפים את כל מגוון המכשירים, מהפשוטים ביותר כולל טלפוני DECT הוותיקים ועד מכשירים מתקדמים עם מסך מגע, מערכת הפעלה אנדרואיד, מצלמות וידיאו מתקדמות, שמע ,HD הזנת חשמל על כבל האתרנט ,(PoE) אבטחה – הצפנה ווידיאו חוזי ברמה מאוד מתקדמת.

שלוש סדרות המכשירים הפופולריים של Yealink  הם: 

 

א. סדרת SIP-T2X של טלפונים עם מסך רגיל במגוון תצורות ויכולות.

ב. סדרת SIP-T3X של טלפונים יקרים יותר ומתקדמים עם מסך צבעוני, חיבורי ג'יגה אתרנט, קול HD ותכונות נוספות, לפי הדגמים השונים.

ג. סדרת מכשירים המותאמים למרכזיות בענן של מיקרוסופט (Lync), עם מערכת הפעלה של מיקרוסופט, שהותאמה למכשיר, עם אפליקציית סקייפ העסקית מותקנת עליהם. יש בסדרה זו כמה מכשירים, מהפשוטים ביותר עם מסך קטן שחור-לבן ועד מכשירים עם מסך מגע צבעוני של 7 אינץ', למשל: SIP-T48G. מכשירים אלה מתחרים ישירות במכשירי אודיוקודס, שהותאמו במיוחד ל-Lync.

מגוון מוצרי הטלפוניה של Yealink עונים על כל צורך עם טווח מחירים רחב ביותר, בהתאם למידת התחכום הקיימת בכל מכשיר. אי אפשר למצוא כאן חלק מהחידושים הלוהטים ביותר בשוק דוגמת: הקפצת שיחה בבלוטוס' בין מכשיר הסלולר האישי למכשיר השולחני, מערכת הפעלה אנדרואיד עם שפע אפליקציות וכיו"ב.

היתרון הגדול של מכשירי Yealink טמון בהתאמתם לכל סוגי המרכזיות הקיימים בשוק (פיזיות, וירטואליות ובענן). כך, שבחירה במוצר הזה לא תיצור שום בעיה של קונפיגורציות והתאמות. זאת, בנוסף למגוון הגדול של מכשירים מתקדמים במחירים נוחים, שיכולים להתאים לכל צורך קיים בעסק.

 

שורה תחתונה:

עסקים אמורים לבצע בחירה חכמה בפתרונות טלפוני,IP  שיהיו אצלם בעסק. לפני ששופכים כסף על מוצרים יקרים ומיותרים, מומלץ לבצע ניתוח מקצועי של צרכי העסק ורק לאחר מכן לקבל החלטות. הצורך בטלפוני IP פיזיים על כל שולחן בעסק ילך וירד עם הזמן. לכן, יש לשקול בזהירות כל הוצאה על טלפוני IP יקרים, שייתכן שיהיו מיותרים בתוך מספר קטן של שנים.

 

לקבלת הצעת מחיר מספקי מרכזיות טלפון לעסקים לחץ כאן!


השאר תגובה

פוסטים נוספים