לאיזה עסק מתאים טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 440? (סקירה טכנית)

לאיזה עסק מתאים טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 440?

טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 440

לאיזה עסק מתאים טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 440?

 
לנוכח התגברות התחרות בשוק, עסקים וארגונים מחליפים ורוכשים בשנה האחרונה טלפוני IP רבים.

 

למי מתאים טלפון IP דגם AudioCodes 440?

 

בשנתיים האחרונות נכנסה לתחרות בשוק הטלפוניה לעסקים חברת אודיוקודס הישראלית, שבנתה כמה שותפויות בשוק לקידום פתרונותיה, כולל עם מיקרוסופט, יורוקום ובזק. לדברי אודיוקודס, החברה מוכרת מעל 16,000 טלפונים בשנה בארץ, והשנה (2015) ישווקו מעל ל- 20 אלף מכשירים. בהחלט חדירה נאה לשוק המקומי.

טלפון IP חכם של אודיוקודס דגם 440

אחד מהמכשירים המתקדמים ביותר של אודיוקודס, אותו גם בזק מוכרת ללקוחותיה כחלק מעסקת שירותי IP Centrex שלה הוא דגם 440. מדובר בדגם די מתקדם ובמחיר נוח, עם מסך LCD גרפי בינוני, תמיכה ב-6 קווים עם 2 שיחות בו זמנית בכל קו, 6 מקשי תפעול רב תפקידי, 12 מקשי חיוג מהיר (Speed Dial) לתכנות עצמי עם בקרת נוכחות, 4 מקשי תפעול גמיש, תמיכה ב-GBE (ג'יגה-ביט אתרנט), תמיכה ב-PoE (מתח על חיבור האתרנט), תמיכה בקול ברמת HD, אפשרות לחיבור מערכת ראש (Headset) ב-USB.

מכאן, שמדובר במכשיר מתקדם בהרבה מהדגם הבסיסי (420) של אודיוקודס, ומתקדם יותר מדגם 430 רק בתכונה אחת: יש בו תמיכה מובנית ב-GBE. התכונות של דגם 440 ממצבות אותו כמתאים לעובדים יותר מתוחכמים, למנהלים ברמות הביניים, לשירותי מזכירות ולמוקדני שירות, במוקדים קטנים עד בינוניים.

 

טלפון IP חכם של אודיוקודס –  סיכום:

מומלץ לבחון כל מוצר טלפוני לעסק ולראות אם הוא עונה על צורכי העסק ולמי המכשיר הזה יתאים. דגם 440 של אודיוקודס הוא דגם בסיסי אך מספיק מתקדם, שמתאים לכל מי שאינו זקוק ליכולות חכמות במיוחד, מעבר לשיחות עסקיות רגילות, מתאים למוקדנים במוקדי שירות קטנים עד בינוניים ולעובדים ברמות הנמוכות עד רמות הביניים.

מומלץ להשוות דגם זה מול 2 הספקים הגדולים המתחרים בשוק המכשירים: ארגוקום בקו מוצרי Yealink ופוקוס טלקום בשלושה קווי מוצרים: Grandstream ,SNOM ,Fanvil ומול הטלפונים המתקדמים בשוק של: סיסקו, אוויה, פנסוניק, פוליקום, אלקטל-לוסנט, תדיראן-טלקום ו-HP.

לכן נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת אצלך במשרד, שאתה מאמין, שתוכל לפתור בבחירת פתרון של "טלפוני IP חכמים"? 

אם אתה כבר משתמש במערכת "טלפוני IP חכמים", ממה אתה לא מרוצה מהפתרון הזה? שתף אותנו. 

איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור בפתרון של מערכת "טלפוני IP חכמים", פתרון זול ומתקדם, פתרון המתאים בדיוק לצרכיך?

 

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק ?

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים