טלפון IP חכם מבית Fanvil - איך לבחור טלפון IP לעסק? חייגו 077-8123111

טלפון IP חכם מבית Fanvil – איך לבחור טלפון IP לעסק?

למי מתאים טלפון IP חכם מבית Fanvil? מדריך לעסקים

 

 

שוק הטלפוניה העסקית מציג ללקוחות שפע של מכשירי טלפון IP חכם תומכי SIP ותומכי עברית בתפריטי מסך המכשיר. פוקוס טלקום (Focus Telecom) מייבאת קו של מוצרי טלפוניה מבית Fanvil פרי פיתוח משותף.

 

למי טלפון IP חכם מיועד והאם זה כדאי?

 

חברת פוקוס טלקום, אחת הספקיות המובילות בתחום פתרונות המחשוב והטלפוניה העסקית בישראל, מספקת לשוק סדרת מוצרי טלפוניה עסקית מבוססי SIP, שפותחו על פי דרישה של לקוחות פוקוס טלקום.

למי מתאים טלפון IP חכם מבית Fanvil?

חברת Fanvil היא יצרנית ציוד VoIP למגזר העסקי, שמרכזה בבייג'ין (סין), שפעילה בתחום החומרה מאז 2001. בין לקוחותיה הגדולים של החברה נמצאות חברות ענק בשוק הסיני ובדרום מזרח אסיה. סדרת טלפוני SIPTIP היא פרי פיתוח משותף של חברת פוקוס טלקום וחברת Fanvil, תוך מתן דגש על צרכי השוק הישראלי, שחיפש טלפוני IP טובים במחיר קמעונאי מתחת ל-100 דולרים ליחידה. טלפוני SIPTIP הם בעלי אישור רשמי לעבודה מול מרכזיות מבוססות אסטריסק, BroadSoft ועוד.

טלפון פאנוויל X3 FANVIL

המוצרים העיקריים בקו SIP TIP הם:

 

א. Fanvil X3: טלפון בסיסי ביותר וזול עם מסךLCD  קטן, תמיכה ב-2 קווים ,SIP עם Switch פנימי של 2 פורטים אתרנט ותומך ב-POE (ר"ת: Power over Ethernet). מגיע בצבע שחור.

ב. Fanvil X3 White: טלפון בסיסי ביותר וזול (בדיוק כמו הדגם הקודם), אך בצבע לבן מהודר יותר.

ג. Fanvil X5: טלפון די בסיסי וזול, מסךLCD  בינוני, תמיכה בשישה קווי ,SIP עם Switch פנימי של 2 פורטים אתרנט, 8 לחצני BLF הניתנים לתכנות ותומך ב-POE. מגיע בצבע שחור.

בנוסף, יש לפוקוס טלקום מוצר נוסף של חברת Fanvil, שתוכנן לפי צרכי הלקוחות והוא: Fanvil I20-T, מכשיר הנראה כמו אינטרקום ומיועד בעיקר לכניסות למשרדים, עם חיבור למרכזיה ויכולת פתיחת דלתות וקישור קולי למרכזנית (או לשומר), עם מיקרופון ורמקול איכותיים, יכולת שליטה מרחוק ב-Web-Gui ויכולת פתיחה בקוד או Swipe.

 

שורה תחתונה:

לאור התגברות התחרות בעולם התקשורת, המחירים של הטלפונים הם זולים (ועוד ירדו). לכן, מומלץ לבחון כל מוצר טלפוני לעסק ולראות אם הוא נותן מענה לצרכים של העסק ולמי המכשיר הזה יתאים. דגמי SIPTIP של Fanvil הם בעיקר דגמים בסיסיים ביותר וזולים, אך מספיק מתקדמים, שמתאימים לכל מי שאינו זקוק ליכולות חכמות במיוחד, מעבר לשיחות עסקיות רגילות, ומתאימים למוקדנים במוקדי שירות קטנים עד בינוניים.

 

יחד עם זאת, מומלץ להשוות את דגמי Fanvil מול הספקים המתחרים בשוק המכשירים הזולים דוגמת: ארגוקום בקו מוצרי Yealink, קו מוצרי אודיוקודס (הישראלית), קו מוצרי פוליקום, קו מוצרי SNOM ועוד.

 

מומלץ קודם להחלטה על בחירת מכשירי טלפון עסקיים שולחניים, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, לרבות בדיקה האם בכלל צריך טלפוני IP על השולחן, בעידן הענן והסלולר. זאת, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה.

טלפון IP חכם

 

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק?

השאר תגובה

פוסטים נוספים