פתרונות תקשורת וטלפוניה מתקדמים לעיירה קטנה (סיפור הצלחה)

פתרונות תקשורת וטלפוניה מתקדמים לעיירה קטנה (סיפור הצלחה)

שירותי חדרי שיחות הווידיאו

פתרונות תקשורת וטלפוניה מתקדמים לעיירה קטנה (סיפור הצלחה)

 

המעבר מרשת תקשורת ישנה לרשת "תקשורת אחודה", שתומכת ב-IP, מחייב תכנון מדוקדק. עסקים, ארגונים ורשויות קטנות עד בינוניות, נתקעו עם מערכות תקשורת וטלפוניה ישנות ויקרות.

 

איך יוצאים מהפלונטר?  

 

עיריית Arroyomolinos (עיר קטנה יחסית בת 24 אלף תושבים, דרומית למדריד בספרד), עם 230 משתמשי קצה בשירותי תקשורת ומחשוב ב-13 משרדים ברחבי העיר, החליטה, שדי לה עם מערכות התקשורת והטלפוניה הישנות וההוצאות הבלתי נשלטות על שירותי תקשורת וטלפוניה. העירייה החליטה, שהיא רוצה להתקדם ולספק שירותים מתקדמים לתושבים עם יכולת גישה קלה ונוחה לכל שירותי העירייה.

המערכת הישנה בעירייה לא הייתה מערכת אחת, אלא אוסף של מערכות ישנות מספקים שונים, שנוספו עם השנים, טלאי על טלאי. הרצון היה להתקדם במערכת, שתומכת בכל תצורות התקשורת החדשות ובכלל זה: טלפוניית IP אחידה לכל 13 המשרדים, שירותי WiFi, חיבורי לייזר, חיבורי סיבים, העברת פקסים למייל וכך הלאה.

פתרונות תקשורת וטלפוניה מתקדמים לעיירה קטנה

הפתרון שנבחר הוא של אלקטל-לוסנט, ששדרגה את כל המערכות הקיימות למערכת אחת של "רשת אחודה" תומכת IP. במרכז הרשת הותקנה מערכת Alcatel-Lucent OmniPCX, מערכת תקשורת מקיפה לארגונים, שמאפשרת שילוב של כל סוגי התקשורת כולל WiMAX ו-WiFi. הותקנו גם מערכות נלוות דוגמת שרת פקס ושרתי תקשורת נוספים.

התוצאה: העירייה מקבלת כעת חשבון טלפון ותקשורת אחד לכל 13 המשרדים, במקום 13 חשבונות, שקיבלה קודם. התקשורת בין האזרחים לעירייה שודרגה ועשתה קפיצת מדרגה מאוד משמעותית.

 

שורה תחתונה: המעבר מרשת תקשורת ישנה לרשת "תקשורת אחודה", שתומכת ב-IP, יכול להצליח, אם מתכננים את המעבר הזה נכון. מומלץ קודם להחלטה על בחירת פתרון לרשת תקשורת אחודה שמופעלים בה מערכות IP, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, ולבדוק המלצות של חברות, שהתנסו בהפעלת מערכות כאלו. זאת, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה. אנו עומדים לשירותכם לצורך ניתוח ותכנון המהלך הזה.

השאר תגובה

פוסטים נוספים