פתרונות תקשורת חכמים לשיחות ועידה בווידיאו – מבצע למערכת של גרנדסטרים

פתרונות תקשורת חכמים לשיחות ועידה בווידיאו – מבצע למערכת של גרנדסטרים

טלפון IP חכם

פתרונות תקשורת חכמים לשיחות ועידה בווידיאו

 

עסקים וארגונים רבים נרתעו עד היום ממימוש מערכות לשיחות ווידיאו וחדרי ווידיאו בגלל העלויות. זה נגמר.

 

מבצע שיכול להפוך לסיפור הצלחה, תוך שימוש בפתרון תקשורת חכם בענן.  

 

עסקים וארגונים רבים נרתעים ממימוש חדרי ועידת וידיאו ונמנעים מהתקנת ציוד שיחות ועידת וידיאו למנהלים ולעובדים בגלל העלויות הכבדות של רכישת, תפעול ותחזוקת פתרונות כאלה, באיכות שניתן לקיים בה שיחות וידיאו לכל מקום, שנדרש לו קישור לשיחת וידיאו בארץ ובעולם.

כדי לפתור את הבעיה הזו, חברת "פוקוס טלקום" יצאה במבצע עם מערכת של חברת גרנדסטרים (Grandstream) האמריקאית, במחיר שהוא זול יותר מהמחירים, שהפתרונות הללו נמכרים בארה"ב. במסגרת מבצע זה, מערכות תקשורת חכמות לשיחות וידיאו באיכות HD בגישת ה-VoIP כבר אינן נחלת "העשירים".

פתרונות תקשורת חכמים לשיחות ועידה בווידיאו

המבצע הוא למערכת ה-Video Conference של Grandstream במחיר ערכת היכרות לדגם Grandstream 3200: 7,950 ₪ (לפני מע"מ), כשמחיר ערכה בשוטף הוא: 11,150 ₪ (לפני מע"מ). זו מערכת טלפון חכם בתוספת וידיאו, שעושה חיל בעולם שיחות הועידה, תוך הצגת חווית לקוח עוצמתית במיוחד, תמורת מחיר אטרקטיבי והוגן, זול בהרבה ממערכות מתחרות מפוליקום, אודיוקודס, סיסקו, אוויה, אלקטל-לוסנט-ארגונים, תדיראן טלקום (Vidyo) ומספקים אחרים.

במסגרת ההשקה: ערכות הווידאו כוללות את יחידת Audio HD – במתנה וללא תשלום. טלפוני הווידאו השולחנים של Grandstream נמכרים בנפרד – 15% הנחה ממחיר המפיץ, בעת רכישת מערכת הווידיאו במבצע ההשקה.

דוגמה לטלפון וידיאו שולחני מגרנדסטרים: הטלפון הנפוץ והחדיש ביותר של Grandstream הוא דגם GXV3175v2, במחיר די אטרקטיבי, שנע סביב ה-250 דולרים (תלוי בכמות המכשירים שמזמינים, לפני ההנחה של 15% במבצע ההשקה), מכשיר עם מסך מגע של 7 אינץ', מערכת הפעלה אנדרואיד, איכות קול של HD, מצלמה איכותית לשיחות וידיאו, עם PoE (זרם על כבל האתרנט, וכך לא צריך שקע חשמלי מיוחד לכל מכשיר), חיבור רשת WiFi מובנה ויכולת תמיכה מרחוק במכשיר בתקן TR-069.

להלן תכונות המערכת Grandstream 3200 לשיחות ועידה בווידיאו, במועד ההשקה (המחיר כולל יחידת שמע Audio HD בכל ערכה):

– התקנת המערכת תוך דקות בצורה קלה ופשוטב לתפעול. יודגש, שכל המוצרים של גרנדסטרים מכל הסוגים מגיעים לשוק בגישת ה-Zero Configuration ו-Plug & Play.
– מערכת הפעלה: Android 4.4. כל מי שהתנסה אי פעם במערכת הפעלה אנדרואיד, ידע להפעיל את המערכת הזו בקלות.
– מצלמת PTZ (מתכווננת לכל כיוון בהתאם לדובר) באיכות מעולה.
– תמיכה בו זמנית עד 9 משתתפים ב-PC, טאבלט, סמארטפון וכו'.
– יכולת הורדת אפליקציות – Skype, WhatsApp, או Hangout למערכת וכיו"ב.
– תמיכה ב-WiFi ו-Bluetooth – לתמיכה בשמע ורמקולים נוספים וחיבור סמארטפונים בבלוטוס'.- יכולת זום של עד X12.- תמיכה של MCU (מרכזיית שיחות וידיאו) מובנת במערכת ללא צורך ב-MCU חיצוני.
– יכולת Screen Sharing, שיתוף תצוגות.

– המערכת במכשיר מספקת שירות חופשי של שיחות ווידיאו ברשת שהקימה גרנדסטרים בשם: .Free IPVideoTalk המכשיר מגיע מהספק כבר עם הקונפיגורציה המתאימה לחיבור שקוף לרשת הווידיאו הזו.

– בנוסף, היתרון הגדול של מכשירי Grandstream טמון בהתאמתם האוטומטית לכל סוגי המרכזיות הקיימים בשוק (פיזיות, וירטואליות ובענן). כך, שבחירה במוצר הזה לא תיצור שום בעיה של קונפיגורציות והתאמות לאיזו מרכזיה פיזית או בענן הקיימת כבר לעסק.

 

שורה תחתונה: עולם פתרונות התקשורת לעסקים נע במהירות קדימה והכוח מצוי כיום בידי הלקוחות, בגלל התחרות החריפה הקיימת בשוק. יש לא מעט סיפורי הצלחה בתחום זה, והמעבר לשיחות וידיאו לצרכי העבודה, משפר את יעילות העבודה בצורה משמעותית.

מערכת  גרנדסטרים 3200  היא אחת ממערכות שיחות הווידיאו המתקדמות ביותר בשוק. מדובר בפתרון של "הקצה העליון", שמיועד לכל מנהל ועובד, שנזקקים לקיים שיחות ועידה עם משתמשי קצה בכל העולם, שמשתמשים במכשירים שונים כולל סמארטפונים. זאת, במחיר סביר למערכת, שמספקת יכולות מתקדמות ביותר לקיום שיחות ועידה עסקיות איכותיות בווידיאו, בלי צורך ב-MCU ברשת, עם כל מכשיר קצה, מעל לכל רשת ובכל מקום.

מומלץ קודם להחלטה על רכישת שירות שיחות ועידה בווידיאו, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך הזה.

השאר תגובה

פוסטים נוספים