חדרי ועידה וחדרי לימוד מבוססי מולטימדיה - למי זה מתאים?

האם יש אופציה מהירה וזולה להקמת חדרי ועידה קטנים וחדרי לימוד מבוססי מולטימדיה?

חדרי ועידה וחדרי לימוד מבוססי מולטימדיה

עולם חדרי ועידה ושירותי שיחות הווידיאו מתקדם במהירות וחברת Crestron השיקה מערכת לבניית חדרי וידאו וכיתות לימוד מבוססות וידיאו.

 

מדובר בשירות ייחודי מסוגו בישראל, שמשנה את הגישה להקמת חדרי שיחות ועידה.

 

למי זה מתאים? 

 

חברת Crestron האמריקאית, שמתמחה בתחום מערכות לחדרי ישיבות מתקדמים, מערכות ועידה בווידאו, מערכות אודיו ווידאו. מספקת באמצעות הסניף הישראלי שלה, פתרונות "קצה לקצה" מלאים לכל הצרכים של עסקים וארגונים בתחומים מגוונים, שיכולים להפוך כל משרד וכל חדר ישיבות ל"משרד חכם", כולל תמיכה מלאה בווידיאו ברמת K4 (עם 60 פריימים לשנייה) ותמיכה מלאה במכשירי קצה ניידים מכל סוג דוגמת טאבלטים וסמארטפונים התומכים ב-K4.

חדרי ועידה קטנים וחדרי לימוד מבוססי מולטימדיה? HD-MD-400-C-E Crestron

יחד עם זאת, עסקים קטנים עד בינוניים מחפשים פתרון זול, קל להתקנה ולתפעול, לחדרי ועידת וידיאו קטנים (כולל בתוך משרד של בעל תפקיד קיים בעסק), ולהתקנת כיתות לימוד והדרכה קטנות במחיר זול, עם ציוד AV (אודיו-וידיאו) ברמת HD, עם תפעול קל ופשוט המתאים לכל אחד.

קו המוצרים החדש של קרסטרון מתאים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד וכלה בקמפוס ענק דוגמת אוניברסיטה או בית-ספר עם מאות רבות של חדרי לימוד. המוצרים הללו גם מתאימים ליישומי "בית חכם". כך, שניתן לקיים שיחות וידיאו עסקית מהבית לכל יעד בעולם באיכות (לאחר התקנת מצלמה ומסך התומכים בכך).

הפתרון החדש מבוסס על HDMI switcher and extender בעלות ממש אפסית, אליו ניתן לחבר כל ציוד קצה מתאים (מסכים, מקרנים, טאבלטים וכיו"ב). השליטה במערכת נעשית באפליקציה הניתנת לתפעול מעל לכל סמארטפון או מטאבלט. המוצר העיקרי נקרא בשם: HD-MD-400-C-E ונראה כמו קופסה קטנה.

השירות כולל מגוון תצורות של חדרי מולטימדיה – החל מחדרי עבודה ממש קטנים (Huddle), דרך חדרי דיונים וכיתות וכלה בחדרי ישיבות ופינות ישיבה. כיום, יש עלייה מאוד גדולה ומהירה בכמות חדרי הישיבות הקטנים, שמותאמים לצרכים מקומיים של עסקים קטנים עד בינוניים ואף בעסקים גדולים – למחלקות השונות בארגון.

התשתיות הקיימות תומכות בקיום ועידות ברזולוציית HD לפחות, וכוללות יכולות הצפנה מתקדמות המותאמת לכול תשתית, לעסקים הצריכים יכולות כאלו. דגש נוסף בפתרון הוא בתחום של קלות ההפעלה והשימוש בחדרי המולטימדיה והוא מאפשר הקמה של שיחת ועידה בממשק הדומה לזה של טלפון רגיל. כמו כן, השירות מאפשר לפתוח את תחום הווידאו גם מחוץ לארגון באמצעות הקמה של תקשורת וידאו עם שותפים, ספקים ולקוחות קצה, גם בסמארטפונים, במסגרת שירותי ענן.

ההתקנה של המערכת נעשית בכמה דקות ולא דורשת מומחה. המחיר הזול וקלות ההתקנה וההפעלה הופכים את ה- HD-MD-400-C-E (עם שפע האביזרים הנלווים, לכל תצורה ולכל צורך), למוצר כמעט חובה לכל עסק בכל סדר גודל, שרוצה להקים חדר שיחות ועידה יחסית קטן אצלו במהירות (גם בחדר קיים של בעל תפקיד, שמעוניין להקים אצלו בחדר יכולות מלאות של שיחות ועידה). המערכת הבסיסית עולה כ-1,400 דולרים, כך שבפחות מאלפיים דולרים ניתן להקים חדר שיחות ועידה בווידיאו (על בסיס ציוד קיים לווידיאו ולהקרנה), כמעט בכל חדר בכל סדר גודל ובכל מקום. עד לאחרונה, הקמת חדר שיחות וידיאו הייתה כרוכה בעלות של עשרות עד מאות אלפי דולרים. זה נגמר.

הדגש בפתרונות Crestron הוא לתחום ה-AV (אודיו ווידיאו), ברמה הכי גבוהה ומתקדמת שיש. פתרונות AV מאפשרים עבודה קבוצתית בכל מקום בעולם, ניהול עסקים בכל מקום, שיחות מכירה, תמיכה, שיווק ודיונים סביב העולם וכך הלאה. המערכות הישנות הקיימות סובלות זה מכבר מבעיות תחזוקה ותפעול, מעלויות בלתי נשלטות ולא מספקות איכות שיחת וידיאו מתקבלת על הדעת.

המערכת של Crestron משתלבת במערכות ה-IT הקיימות כבר בעסק ומבוססת על סטנדרטים פתוחים, בפתרון אחיד לכל חדרי הישיבות, לכל המשרדים, לכל המצלמות, הטלוויזיות והמסכים הקיימים בעסק או אף בבית. הכל ניתן לשליטה גם מרחוק (בענן) או מקומית בדפדפן קל לתפעול. ממשק המשתמש אחיד בכל החדרים וניתן לבצע שחזור וגיבוי אוטומטי מהענן ובענן.

המערכת מוגנת ומתממשקת למערכות קיימות, מחשוביות או מערכות תקשורת הקיימות כבר בעסק או בבית דוגמת WiFi. כל מכשיר נייד יכול להתחבר למערכת גם אוטומטית: כשהמחזיק בטאבלט או בסמארטפון נכנס לחדר הישיבות (או לבית), הוא מתחבר אוטומטית למערכת. זאת, עם חוויית משתמש אחידה בכל מכשירי הקצה.

הפתרון של Crestron הוא פתרון מתקדם ומתאים לכל בעל עסק הזקוק לפתרונות מתקדמים, זולים ומהירים לחדרי ועידות ול"עבודה שיתופית" המתבצעת כיום בענן, ומתחרה בפתרונות מתקדמים אחרים הקיימים בשוק דוגמת המערכת החדישה לשיחות ועידת ולחדרי ועידה של: Grandstream ,Vidyo, סיסקו, אוויה או פוליקום.

 

שורה תחתונה:

 

הקמת חדרי שיחות וידיאו וכיתות הדרכה בווידיאו הייתה בעבר עסק יקר ביותר ומסובך להפעלה. זה נגמר. יחד עם זאת, רכישת פתרונות מתקדמים לתחום זה, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים המאפשרים להקים במהירות יכולות של שיחות ועידה מתקדמות בכל חדר, שמשתלבות במערכות המחשוב והתקשורת של העסק. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי חדרי ועידה לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

 

לקבלת הצעת מחיר עבור פתרונות חדרי ועידה – השאירו פרטים כאן

 

 

 Crestron Electronics Features HD-MD-400-C-E HD
Scaling Presentation Switcher and Extender
 

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים