מצלמות אבטחה IP לעסקים - מהם החידושים בעולם מצלמות האבטחה?

מצלמות אבטחה IP לעסקים – מהם החידושים בעולם מצלמות האבטחה?

מצלמות אבטחה DVR

 

✅ עסקים רבים בישראל זקוקים למערכת מצלמות אבטחה IP לעסקים. השוק מוצף מתחרים ובפתרונות המתאימים לעולם החדש של ה-IP והענן.

 

✅ מה חדש בשוק הזה?

 

בשנה האחרונה החריפה התחרות בעולם מצלמות האבטחה. מצלמות האבטחה גם הופכות להיות חכמות, דוגמת הפתרון החדשני של חברת NETAVIS (בייצוג מקומי של גטר-טק).

תחום מצלמות האבטחה. שהפכו למצלמות IP, שניתן לחבר אותן למרכזיה העסקית, הובל עד היום בישראל ע"י פוקוס טלקום ובזק, בנוסף לכמות לא קטנה של אינטגרטורים ומתקינים קטנים (יחסית). למשבצת הזו נכנסו בשנה האחרונה 2 שחקנים משמעותיים עם פתרונות מעניינים:

א. חברת גטר-טק, עם מערכת המצלמות מבית קנון (Canon).

לקנון יש יתרון בשוק: קנון מייצרת ומפתחה הכל בעצמה. ממש הכל. לכן, הכל משתלב בצורה חלקה ויכול להיות מופעל שנים רבות ללא כל תקלה.

הדגש של קנון הוא על העדשות, הסנסורים והמעבדים. קנון מציגים לשוק עדשות עד 250 מגה פיקסל. בכל מצלמה של קנון יש לפחות 2 מעבדי DSP. כך, שרמת עיבוד התמונה לכל מה שניתן לספק סביבה, הוא ברמה הגבוהה ביותר, שניתן לקבל.

חידושים בעולם מצלמות האבטחה ההופכות לחלק מרשת ה-IP העסקית

היתרונות המובהקים במצלמות קנון:

ניתן לצלם בכל תנאי תאורה, לרבות בחושך, אבק, ערפל ותאורה נמוכה.

הסנסורים מאוד רגישים ומתאימים את עצמם אוטומטית לתנאי התאורה ללא צורך בכל מיקוד מחדש.

כל המצלמות תומכות ביכולת להוריד בכמות התעבורה עד 50% במקומות בהם יש קושי להעביר תעבורה רחבת סרט מהמצלמה.

כל המצלמות מכל הסוגים מכילות יכולות אנליטיות מובנות ומתקדמות, ללא כל תוספת במחיר.

המצלמות תומכות בתקן הכי חדיש ONVIF G וכמובן גם בתקן S ONVIF.

קנון הציגה את מצלמת ה-PTZ הקטנה בעולם (VB-S30) ומצלמות ה-PTZ של קנון באות עם יכולות זום שבין פי 3 עד פי 20. כל המצלמות מאפשרות הזנת זרם על רשת האתרנט- PoE ויכולות נוספות שניתן לקבל בענן.

ב. חברת בנדא מגנטיק (Benda), עם מערכת המצלמות מבית UNIVIEW.

מדובר במצלמות IP ו-CCTV בין המתקדמות ביותר בעולם. מדובר בסדרה רחבה של פתרונות שיכולה לענות על כל צורך וזה כולל:

 

  • מצלמות גוף,
  • מצלמות כיפה בגדלים שונים,
  • מצלמות צינור בגדלים שונים,
  • מצלמות PTZ בצורות מגוונות,
  • מערכות שרתי הקלטה וניתוח,
  • אביזרים נלווים ומערכות תומכות.
  • תמיכה מלאה ב-PoE ובשידורי HD.

כל המצלמות ניתנות להתקנה בקלות (גם ללא טכנאי) ולקינפוג מקומי או מרחוק, כולל יכולת חיבור לענן. סדרה חדשה של מצלמות הכוללות יכולת WiFi מובנית במצלמה תגיע בקרוב לשוק, מקו המצלמות של UNIVIEW.

 

מצלמות האבטחה – שורה תחתונה:

 

השיפור בעולם מצלמות האבטחה מוביל ליצירת מצלמות קטנות יותר ויותר עם כושר אבטחה גבוה ויכולת פעולה בתנאי ראות משתנים וקשים. מומלץ להקפיד על תאימות המצלמות הללו לתקנים בינלאומיים ובראשם תקן ONVIF (ר"ת: Open Network Video Interface Forum). כאשר בעל עסק עומד בפני רכישה ושדרוג מערכת אבטחה מבוססת מצלמות IP, מומלץ לבדוק האם המערכת אותה בחר אכן תומכת בתקן ONVIF. כך, שבעתיד תמיד יוכל להתרחב ולשנות להחליף להוסיף ציוד, מבלי להיכבל בידי יצרן בודד של מערכת אבטחה מבוססת IP.

מומלץ לגלות צרכנות נבונה, ולהתייעץ עם המומחים לנושא, לפני שבוחרים את ספק שירותי מצלמות אבטחה IP לעסקים. חובה לבדוק כל חלופה בשוק למי היא מתאימה, מה היישומים והשימושים, שיהיו לטובת העסק והמשתמש ושישיגו את החיסכון הגדול ביותר בהוצאות, תוך התאמה מרבית לצרכי המשתמש והעסק. אין ספק, שהתחרות והשפעותיה מאפשרות לשדרג את העסק, יכולותיו ויכולות עובדיו להפיק יותר מעבודתם, בפחות עלויות.

לכן, מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרון מצלמות אבטחה IP לעסקים, שהולך היום לכיוון של השתלבות בענן ובפתרונותIP  משלימים. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

טלקום אקספרט – פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

 

מצלמות אבטחה IP לעסקים: What is ONVIF? 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים