טלפוני IP SIP – סקירת דגמים חדשים בשוק, משולבי מערכת מיקרוסופט Lync

טלפוני IP SIP – סקירת דגמים חדשים בשוק, משולבי מערכת מיקרוסופט Lync

טלפון IP חכם Yealink (ילינק)

טלפוני IP SIP – סקירת דגמים חדשים בשוק

 

יותר ויותר עסקים בוחרים בשירותי ענן, כאשר בין הפתרונות המובילים בישראל נמצאת המערכת מבית מיקרוסופט Lync. כדי לקבל את כל היכולות של שירות Lync בענן מומלץ, שעל השולחן של המנהל
והעובד יהיה מוצב טלפון IP מתקדם.

לצורך הזה פותח מכשיר מתקדם מבית
Yealink (היבואן: ErgoCom).

 

מה מיוחד במכשיר הזה?

 

לשוק הישראלי נכנס מכשיר טלפון SIP-IP חדש בשם: SIP T-48G (שמחירו כ-1,000 ₪ כולל מע"מ). המכשיר מבית Yealink מיובא ע"י ארגוקום מראשון לציון.

SIP-T48G הוא טלפון IP די מהפכני מבית Yealink, שתוכנן במיוחד לשימוש העסקי ולחיבור שקוף ל-Lync של מיקרוסופט בשירות ענן, עם אפשרות לשימוש בסקייפ עסקי.

טלפוני IP SIP – סקירת דגמים חדשים בשוק

העיצוב חדשני של המכשיר כולל מסך מגע צבעוני רחב של 7 אינץ' ברזולוציה גבוהה מאוד. הוא מאפשר למשתמש ניווט מהיר, קל ונוח בין יישומים שונים, מסכים ופעולות שכיחות.

טכנולוגיית Optima HD הייחודית של Yealink מספקת תקשורת קולית עשירה וחדה ממש כמו בשיחה פנים אל פנים ברמת HD. הטלפון תומך ברשתות Gigabit Ethernet ובמגוון חיבורים להתקנים שונים, כגון מערכת ראש קווית, מערכת ראש אלחוטית בטכנולוגיית Bluetooth ובחיבור USB. המקשים, הניתנים לתכנות, מאפשרים לטלפון ה-IP לתמוך במגוון רחב של פעולות לשיפור הפרודוקטיביות.

 

המאפיינים והתועלות העיקריים של המכשיר:
  • טלפוני SIP של Yealink ממשיכים להתפתח, סדרה זו תוכננה תוך תשומת לב מרבית לנוחות המשתמש עד לפרטים הקטנים ביותר, כמו ביטול הצורך בתוויות נייר, מסך מגע רחב, רגלי גומי למניעת החלקה, לחצנים ארגונומיים, תמיכה במגוון שפות כולל עברית ושמע באיכות HD של תוכנה וחומרה ייעודית, שעושה גם שימוש בטכנולוגיית פס-רחב למקסום הביצועים האקוסטיים. המכשיר משלב איכות אקוסטית מתקדמת עם תכונות כגון דופלקס מלא, ביטול הד ומניעת תנודות אות שמע חדות על מנת ליצור חוויה טובה הנשמעת כמו שיחה פנים אל פנים.
  • חוויה ויזואלית עשירה ליישומים שונים: SIP-T48G תומך במגוון מאפיינים ופעולות לשיפור הפרודוקטיביות, כגון דפדפן XML, רשימת BLF (עד 27 מקשים), הפניית שיחות, תא קולי, אינטרקום, מוזיקה בהמתנה, הקלטת שיחות, העברת שיחות ושיחות ועידה ל-3 משתמשים.
  • תומך בעד 16 חשבונות SIP במקביל.
  • קישוריות מתקדמות: SIP-T48G מגיע עם 2 יציאות Gigabit Ethernet, באחת מהן תמיכה ב-PoE. הטלפון תומך במגוון חיבורים להתקנים שונים, כגון באמצעות ממשק ה- USB ניתן לחבר מערכת ראש אלחוטית הפועלת בטכנולוגיית Bluetooth. הטלפון גם תומך בחיבור של יחידות הרחבת מקשים (EXP40, תמיכה בעד 6 יחידות הרחבת מקשים במקביל).
  • יכולות הפעלה מאובטחות ותאימות מלאה: הטלפון משתמש בפרוטוקול SIP over Transport Layer Security (‏TLS/SSL), שמעניק לספקי השירות את הטכנולוגיה החדישה ביותר לאבטחת רשת מתקדמת במגוון רחב של פרוטוקולים.
  • טלפון זה מבטיח תאימות מלאה בעבודה עם 3CX, ‏Asterisk ו-BroadSoft BroadWorks ועם מתגים של יצרנים מובילים אחרים.
  • המכשיר מכיל ספר טלפוני פנימי הכולל עד 1,000 רשומות מנוהלות (כולל "רשימה שחורה" וספר טלפונים מרוחק – תואם XML/LDAP).
  • המכשיר כולל מערכת לתמיכה מרחוק: Zero-sp-touch ,TR-069.

 אין ספק, שטלפון זה מהווה פיתוי לכל מנהל או עובד, שמעוניין להתהדר בטלפון עסקי צבעוני גדול ומהודר על השולחן שלו.

 

טלפוני IP SIP – שורה תחתונה:

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים לטלפוני IP שולחניים המאפשרים חיבור למרכזייה בענן, לרבות לענן שירותי הטלפוניה של מיקרוסופט. יש לשקול קודם כל, אם בכלל בעולם הנייד, שבו אנו מצויים, יש צורך בטלפוני IP שולחניים.

לפני שבוחרים בפתרון כלשהו, יש להתייעץ ולבצע ניתוח מלא של צרכי העסק, הערכת הצרכים העתידיים של העסק, התחשבות בהשקעה האפשרית בציוד הקצה ותיחור מקצועי בין ספקים. הצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים בכלל לצרכים של רשת מרכולים, חברת הייטק, סוכני ביטוח, או של משרד רואי חשבון.

אין להסתנוור רק מהמחיר, המסך הצבעוני ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA) לאורך זמן, בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית".

 

אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

טלפון ילינק IP SIP T48G

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים