מערכות אינטרקום פרטיות ועסקיות – מה עוד אפשר לחדש?

מערכות אינטרקום פרטיות ועסקיות – מה עוד אפשר לחדש?

אינטרקום כניסה דלת

מערכות אינטרקום פרטיות ועסקיות – מה עוד אפשר לחדש?

 

מערכות האינטרקום הופכות להיות מצרך חיוני והן בהחלט ממדרות את הבתים והעסקים מאורחים בלתי רצויים ומשמשות גם כ"בקרת כניסה".

האם יש עוד מה לחדש בעולם מערכות האינטרקום?

תשובה מפתיעה.

 

חברת תדאור טכנולוגיות החליטה להתמקד בפיתוח מערכות אינטרקום ובקרת כניסה מתוחכמות, הכל תוצרת "כחול לבן" מה שמבטיח שהשירות, השדרוגים, האחריות והחלפים ייעשו כולם  בישראל, ללא צורך בייבוא או תמיכה מבחוץ.

תדאור טכנולוגיות מתמחה בפיתוח, יצור, שיווק ומכירה של מערכות אינטרקום ומערכות בקרת כניסה מתקדמות. תדאור משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ ובמספר רב של מדינות בחו"ל. בין לקוחות החברה ניתן לראות גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים, שמעוניינים להעניק לבית שלהם או למשרד, תוספת של הגנה ולהתקין מערכת בקרת כניסה או התקנת אינטרקום, שתאפשר להם לשלוט על הנכנסים ולהרגיש הרבה יותר בטוח, בין אם זה בבית, בין אם זה במשרד, בתוך מפעל ייצור או בכל מקום אחר.

מערכות אינטרקום פרטיות ועסקיות – מה עוד אפשר לחדש?

מוצרי החברה מתמקדים ומספקים מענה בכל תחומי בקרת הכניסה:

 

– חיבור למרכזיות פרטיות ועסקיות.

– פנלים ומתאמי אינטרקום מכל סוג, צורה וצבע.

– פאנלים קשיחים בפני מים וונדליזם.

– מערכות אינטרקום – טלוויזיה.

– בקרות כניסה חכמות, לרבות בלי חוטים (בסלולר).

 

מדובר בסדרה ארוכה של מוצרים המותאמים לפי הדרישות של כל עסק. רוב האינטרקומים מתחברים בזוג חוטים בלבד, לכל מקום, כולל העברת הטלוויזיה רגילה ב-2 גידים וטלוויזיה באיכות HD עם 4 גידים (כמובן, אם יש מצלמות וידיאו במערכת).

יש במערכות מסכים חכמים כולל מסכי מגע בצבע, שמאפשרים הפעלה קלה של המסכים ע"י המשתמשים.

קיימים בקטלוג (בין היתר) מוצרי פנל דלת עם לחצנים או מקלדת אנטי וונדלית, עבור מרכזיות מסוגים שונים, פאנל מתחבר, למשל, לכל סוגי המרכזיות של פנסוניק, או אפילו למרכזיה אנלוגית כשלוחה של המרכזיה מה שמאפשר ניצול מלא של תכונות המרכזיה בשילוב עם בקרת הכניסה.

קיימים בקטלוג גם מסכי שלוחה חכמים, שמתחברים לכל סוג של מרכזיה וניתנים לתכנות ע"י המסך. כך, המסכים הללו מאפשרים דיבור ופתיחת דלת הבניין עם יכולת שיחה בווידיאו בצבע מלא עם האורח.

ניתן לחבר לכל המוצרים כרטיס מקודד או קודן (להקלדת קוד סודי), להגברת בטיחות הכניסה.

בנוסף, ניתן לחברת את המערכות ללא כל חוטים, בחיבור סלולרי. לתדאור יש 2 קווי מוצרים בחיבורים סלולריים:

א. תדאור גייט: מערכת כניסה לפתיחת שערים מרחוק, שמופעלת ע"י שיחה סלולרית באמצעות שיחה מזהה וללא עלות שיחה. המערכת מכילה עד 2000 מספרים כולל 400 מספרים מיוחדים (פתיחת השער לפי זמנים). תכנות באמצעות SMS או PC-Gate (המוצר השני). המערכת מגיעה ביחידה בעלת מידות קטנות. כך, אין צורך בשלט לפתיחת השער.

ב. פיסי-גייט: יחידת Pc-Gate משמשת כמודם סלולרי, שבאמצעותו ניתן לתכנת כל פאנל כניסה חכם ואת תדאור גייט מרחוק, ע"י חיבור היחידה למחשב.

 

מערכות אינטרקום פרטיות ועסקיות – שורה תחתונה:

 

רכישת פתרונות אינטרקום מתקדמים, דוגמת פתרונות תדאור, כמו כל רכישה בעסק או בבית, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת מוצרי תקשורת מתקדמים מהסוג של אינטרקום, לרבות כזה המבוסס קישור סלולרי, ולבצע תיחור, בגלל התחרות הקיימת בשוק הזה.

יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה ,(SLA) בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

סרטון: Tador gate 

 

 

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מערכת אינטרקום – כיצד לבחור ציוד אינטרקום מתאים?

 

נמאס לך לחפש מערכת אינטרקום מתאימה לעסק?

השאר תגובה

פוסטים נוספים