מערכות בקרת כניסה ממוחשבות – אילו פתרונות מתקדמים לעסקים קיימים כיום?

אינטרקום כניסה דלת

מערכות בקרת כניסה ממוחשבות – אילו פתרונות מתקדמים לעסקים קיימים כיום?

 

לצרכי שליטה בתפוקת עובדים וכמענה לרגולציה המתפתחת, יש צורך להתקין ולנהל מערכות בקרת כניסה ממוחשבות וחכמות.

 

מי מספק את הצורך הזה?

 

סביבת העבודה שלנו נעשית יותר ויותר מתוחכמת וממוחשבת. הרגולציה, שכפתה על עובדים בתחומים רבים בישראל (לרבות רופאים) "להדפיס כרטיס עובד" בכניסתם וביציאתם ממקום העבודה, הכניסה חברות ועסקים רבים בישראל למעגל של המשתמשים במערכות בקרת כניסה ממוחשבות.

המערכות הללו יכולות להשתלב במרכזיה הדיגיטלית של העסק, במערכת האינטרקום, ויכולות להשתלב מערכות הווידיאו של העסק דוגמת מצלמות אבטחה. בנוסף, השינויים בתבניות העבודה המוכרות יצרו שיטות עבודה חדשות, למשל "עבודה מרחוק", "עבודה מהבית" או "עבודה בתנועה" (כולל כשהעובד נמצא בחו"ל, או נע בין הלקוחות). כך, שהפתרונות של בקרת הכניסה הממוחשבת נדרשו לעבור שדרוג ולהתאים את עצמן גם לעולם העבודה הנייד.

במקביל, בגלל מקרים לא מעטים של זיוף, שנעשו ב"כרטיסי עובד", מעסיקים רבים דורשים "זיהוי ביומטרי" של העובד דוגמת: זיהוי טביעת אצבע, טביעת כף-יד, צילום פנים, צילום עין, או זיהוי קולי. כך, שנולד הצורך לשלב מערכות ביומטריות כחלק מהפתרון של בקרת הכניסה הממוחשבת.

מערכות בקרת כניסה ממוחשבות

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה ממוחשבות ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 

בשוק יש פתרונות רבים בתחום זה, ובכלל זה נתן למנות את סינאל, DVTech, פנסוניק, Pantel, פוקוס טלקום, ועוד.

פתרון בולט בשוק הוא הפתרון של חברת סינריון (Synerion). חברת Synerion, לביא טיימטק לשעבר, מציעה פתרונות טכנולוגים ושירותים לעסקים ולארגונים כדי ליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית של הארגון.

על בסיס ניסיון נצבר במהלך 3 עשורים בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות לניהול כוח אדם, Synerion מציעה מגוון פתרונות בעזרתם ניתן לתכנן, לנטר ולמקסם את שלבי מחזור חיי העובד בארגון. אלה פתרונות מודולריים, שניתנים להטמעה כמערכת שלמה ומקיפה או ליישום בגישה מודולרית, שמאפשרת לארגון להטמיע ולהוסיף רכיבי מערכת בהדרגה ועפ"י הצורך. זאת, החל משלבי גיוס העובדים ועד לשימור העובדים בחברה, מנתוני ניהול זמן ונוכחות ועד לניהול הביצועים העסקיים.

מערכות בקרת כניסה מאפשרות לפקח ולשלוט על האזורים עליהם רוצים להגן, ולמנוע כניסה של מי שאינם מורשים. מערכות אלו מנטרות כניסות ויציאות של הן של עובדים והן של מבקרים / אורחים.

לסינריון מגוון פתרונות חכמים בתחום בקרת כניסה, בלתי ניתנים לפיצוח, לניהול הרשאות הכניסה והיציאה מהארגון ואתרים מוגדרים, לאבטחת כל מקום ולכל צורך. מערכות בקרת הכניסה משתלבות באופן מלא עם מערכת נוכחות של Synerion, חוסכות את הצורך בהקמה כפולה של נתוני העובד, מאפשרות זרימת נתונים בין המערכות, ומבטיחות הטמעה קלה באמצעות ייבוא נתונים ממערכות קודמות בזמן ההקמה.

המערכות כוללות תוכנות לבקרת כניסה, מגוון בקרי כניסה וקוראי קרבה מיוחדים, שנותנים פתרון למגוון ארגונים עסקיים כגון: משרדים, מפעלים, ארגונים בטחוניים, קיבוצים וכד’, כמו גם למגזר הפרטי. מערכת בקרת כניסה, שפותחה בישראל ומיוצרת ע”י Rosslare (רוסלר), מאפשרת שליטה על דלתות כניסה / יציאה, מעליות, חדרי מחשבים ושרתים, מחלקות פיתוח, חניונים וכל אזור, שיש צורך לבקר את הכניסה אליו, עם כל סוגי הבקרים לרבות אמצעי זיהוי ביומטרי, קודנים וכרטיסי קרבה.

מערכת בקרת כניסה קולטת באופן אוטומטי ורציף את תנועות הכניסה והיציאה של העובדים ומעבירה אותן למערכת נוכחות העובדים המנתחת אותן עפ”י הסכמי ההעסקה, כהכנה למשל לחישובי השכר.

 

מערכות בקרת כניסה ממוחשבות – שורה תחתונה:

בבחירת מערכת בקרת כניסה ממוחשבת לעסק יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום בתחום מערכות בקרת הכניסה, שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול

החלופות הקיימות בשוק. יש לבחון השילוב של מערכת בקרת כניסה עם מערכות נוספות בעסק דוגמת: מצלמות אבטחה, אינטרקום ומרכזיה.

אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות, הצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם.

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה ממוחשבות ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 

 Testimonial Video for Synerion

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות