מערכות AV אודיו וידיאו - איך מנהלים בקלות חדרי ישיבות?

מערכות AV אודיו וידיאו – איך מנהלים בקלות חדרי ישיבות ומשרדים מבוססי מולטימדיה?

מערכות AV אודיו וידיאו

איך מנהלים את חדרי הישיבות, שמערבבים שירותי מולטימדיה בענן בשירותים מקומיים, עם עבודה קבוצתית וקישור מכל מכשיר קצה נייח או נייד?

 

למי הפתרון של Kramer הירושלמית מתאים?

 

עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה ובמערכות הישנות, כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה. לכן, חדרי ישיבות, כולל משרדים קטנים וגדולים, מקבלים שדרוג עם מערכות AV  (אודיו וידיאו), שמשלבות שירותי מולטימדיה בענן ושירותי תצוגה על מסכים, עם יכולת גישה מכל מכשיר קצה.

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, הכל "כחול לבן", זכתה לאחרונה בפרס InAVation Award at ISE 2016 (אירוע המולטימדיה הגדול באירופה ואחד מהגדולים בעולם, שמתקיים אחת לשנה בתחילת פברואר באמסטרדם).

 מערכות AV אודיו וידיאו - איך מנהלים בקלות חדרי ישיבות ומשרדים מבוססי מולטימדיה?

המדובר בפתרון חדש (יחסית) בשם K−Touch 3. הפתרון מיועד לעסקים מרמת ה-SMB ועד רמת ה-SME כדי לאפשר שליטה קלה מצד כל אחד מהמשתתפים, שנכנסים לחדרי ישיבות, או שיש להם מערכות מולטימדיה ו"עבודה קבוצתית" במשרד האישי שלהם. כך, ניתן לספק פתרון הכי מתקדם שיש, גם למשרד הקטן ביותר הקיים בעסק ולהפוך אותו בקלות ל"משרד חכם" עם "עבודה קבוצתית".

מדובר במערכת, שנראית כמו טאבלט ופועלת כמו טאבלט (אפשר להפעילה גם מהסמארטפון) ושולטת דרך הסלולר או ה-WiFi (מומלץ WiFi), בכל המכשירים מכל הסוגים הקיימים בחדר או במשרד. כל מכשיר חדש (כולל סמארטפון), שנכנס לחדר, נכנס אוטומטית לרשת (באמצעות קישור WiFi [מומלץ], בלוטוס', אינפרה אדום, או סלולר), וניתן לשליטה מהמערכת הזו. לב המערכת נמצא בענן.

המערכת שולטת לא רק במקרנים, מסכים, טלוויזיות, מצלמות מכל הסוגים, סנסורים, DVD, מחשבים מכל הסוגים, סמארטפונים או טאבלטים מכל הסוגים הנמצאים בחדר, אלא גם בכל מכשיר חשמלי אחר הנמצא בחדר, דוגמת מיזוג ותאורה. כך, תחת מעטפת שליטה אחת, מאוד קלה לתפעול, ניתן לשלוט על כל ולהפוך את החדר ל"חדר חכם", שמותאם בכל הפרמטרים שלו לנוחות הנמצאים ועובדים בחדר והמקושרים לחדר. הכל נשלט במערכת החדשה בשיטת ה- Drag−and−drop.

בנוסף, ניתן לשלוט על נושאי תחזוקה של הציוד הנמצא בחדר, כמו שדרוג המערכות והתוכנות, תיקון תקלות, שליטה על הקול, שליטה בתאורה ובטמפרטורה, שליטה על הוצאות האנרגיה ועוד. במערכת אחת ניתן לשלוט על עד מאות מכשירי קצה (אם יש) בחדר אחד. אפשר גם לשלוט במקביל בכמה חדרים, גם במקומות מרוחקים, הכל ללא הגבלה, כי השליטה נמצאת בענן.

מוצרי קצה קבועים, שאין להם חיבור אתרנט או WiFi (לצורך החיבור למערכת), מחוברים באמצעות מתאמים: Kramer FC−series I/O connectivity products. כך, שיש יכולת חיבור של כל מוצר אלקטרוני מכל סוג ויצרן למערכת K−Touch 3 באמצעות מתאם המתאים בדיוק למוצר הזה.

הפתרון הזה מתאים גם למי שמפעיל אצלו מערכת VIA. זו מערכת, שבה ניתן לעבוד על מסמכים מכל סוג ביחד (בגישה הקרויה VIA Kramer ל"עבודה קבוצתית"), וניתן להפוך כל מסמך לכזה, שניתן לעבוד עליו במשותף על המסך בגישת Whiteboard & Touch Screen  על כל מסך, כולל מסכי ענק HD ועד רמת .Ultra-HD 4K

ניתן לשלב בקלות את הפתרון הזה בפתרון המקיף והמלא לניהול העסק והארגון מכל סדר גודל בשם: ,[email protected] להפעלת חדרי ועידות גם גדולים, בכל סוג של עסק (גם גדול מאוד ומבוזר) ולבצע כל הנדרש ל"עבודה קבוצתית" מלאה בכל מקום בעולם.

התשלום על המערכת תלוי בכמות מכשירי הקצה הנשלטים. כך, שהמחיר מתאים את עצמו להיקף השימוש, בניגוד למערכות שליטה ובקרה עסקיות וארגוניות מתחרות, שיש להן מחיר קבוע, שאינו תלוי בהיקף השימוש בהן.

המערכת ניתנת להתקנה בענן של Kramer (מומלץ), אך גם אפשרי להתקין אותה מקומית (On-Premise) או בענן פרטי של העסק. המערכת תומכת גם במוצרי AV (אודיו-וידיאו), שאינם IP, מדורות ישנים, באמצעות מתאמי IP. היתרון של הפתרון הוא, שכל הרכיבים (כולל התוכנות) מגיעים מספק אחד ותחת חוזה שירות אחד.

 

מערכות AV אודיו וידיאו – שורה תחתונה:

 

מומלץ לבחון כל מוצר שליטה ובקרה למערכות העסק ולהפיכת כל חדר ל"חדר חכם", ולראות אם הוא עונה על צרכי העסק ולמי המכשיר הזה יתאים.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת מערכת ההופכת כל "משרד טיפש" ל"משרד חכם" עבור העסק. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכות AV אודיו וידיאו – השאירו פרטים כאן

 K-Touch 3.0 – Control Made Simple

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים