מערכת הקלטת שיחות לעסקים – פתרון גמיש, זול וקל. למי זה מיועד?

מערכת הקלטת שיחות בקלות לעסקים קטנים– פתרון גמיש, זול וקל. למי זה מיועד?

מרכזייה טלפונית לעסק | מרכזיות IP בענן

מערכת הקלטת שיחות בקלות לעסקים קטנים

 

✅ עסקים וארגונים רבים בישראל ובמיוחד עסקים קטנים נרתעו עד היום ממימוש מערכת להקלטת שיחות בגלל העלויות וקשיי התפעול הטכני. זה נגמר.


✅ מערכות הקלטת שיחות יכולות להיות קלות לתפעול ובמחיר אטרקטיבי.

 

 

עסקים וארגונים, בעלי מרכזיות טלפון מדורות טכנולוגיים קודמים או מרכזיות בגישת ה-Hosting לרבות IP-Centrex, ניצבים בפני הקושי לממש את תחום הקלטת השיחות, שנדרש כיום גם מסיבות רגולטוריות וגם בגלל הצרכים העסקיים המתפתחים (לרבות תחקור והפקת לקחים משיחות, שיצרו חילוקי דעות עם לקוחות, שותפים וכיו"ב).

יש כיום לא מעט מקצועות, שחייבים להקליט בהם את השיחות (למשל סוכני ביטוח) וכך גם נדרש כמעט בכל סוגי מוקדי השירות (Call Centers), גם הקטנים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת הקלטת שיחות ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

מערכת הקלטת שיחות בקלות לעסקים קטנים

כדי לפתור את הבעיה הזו, חברת" פוקוס טלקום "יצאה במבצע לקידום פתרון מערכות הקלטה גמישות המתאימות לכל עסק וארגון בכל סדר גודל ולכל סוג של מרכזיה, מקומית או וירטואלית. הפתרון מבוסס שירות ענן ולכן הוא ניתן להתאמה לכל צורך, לכל סוג של מרכזיה ולכל סדר גודל של כמות שיחות במקביל להקלטה ולשחזור המידע המוקלט.

מערכת הקלטת שיחות ה-CallRecorder מבית פוקוס-טלקום (הספק: OrecX), מספקת פתרון חכם יותר, נגיש יותר, אמין ואיכותי, במגוון חבילות מודולוריות להתאמה לצרכי כל ארגון  – על גבי כל סוגי השלוחות והצירים.

מערכת הקלטת שיחות – יתרונות המערכת החדשה:

 

  • עלויות נמוכות מהמקובל בשוק – חבילות מודולריות החל מהקלטת 5 שלוחות ומעלה.
  • הקלטה מרכזית להקלטת שיחות ע"ג צירי IP PRI ושלוחות מרכזיה.
  • ניטור והאזנה לשיחות בזמן אמת.
  • אין צורך בהתקנת חומרה או תוכנה ע"ג מחשבי המשתמשים.
  • פורטל מלא בעברית, מבוסס Web, ידידותי למשתמש לניהול מרכזי וגישה לארכיב ההקלטות.
  • תמיכה בנפח אחסון גדול של קבצי הקלטות ושמירתם לטווח ארוך מהמקובל.

מדובר כאן בפתרון שיש לו תאימות למספר רב של מערכות תקשורת ומספק יכולות מתקדמות גם מעל מתגי ברודסופט הנמצאים אצל כל ספקי התקשורת הגדולים בישראל. המערכת כבר מופעלת אצל מפעילי טלקום הגדולים ביותר בעולם ואצל לקוחות עסקיים רבים וכעת החלה להיות מותקנת גם בישראל.

חברת OrecX מספקת כאן (באמצעות פוקוס טלקום, נציגתה הבלעדית בישראל), יכולות הקלטה מאוד מקצועיות עם פרוטוקול SIP Rec המבטיח חיסכון בהקלטות (מקליטים רק מה צריך), עם יכולת לקטלג את המידע המוקלט, לסנן שיחות ולזהות כל קבוצה של שיחות, למשל: "לקוחות זועמים". יש יכולת האזנה והתערבות בשיחה בזמן אמת ויכולות רבות נוספות.
המערכת תואמת את כל סוגי המרכזיות הקיימים ולא רק IP-Centrex. המערכת יכולה להיות מותקנת גם בענן, מבוססת קוד פתוח, מה שמאפשר לה להתממשק לכל מערכת אחרת הקיימת בעסק.

לפוקוס טלקום יש מערכת נוספת להקלטת שיחות מבית CTIgroup, שמיועדת ללקוחות יותר מתוחכמים, שמפעילים שירותי ענן מתקדמים בתקשורת לרבות מערכות "עבודה קבוצתית". כך, שניתן להתאים את פתרון ההקלטה של שיחות לכל סוג של לקוח בכל סדר גודל ולכל שימוש נדרש.

מערכת הקלטת שיחות CALL RECORDING NICE

מערכת הקלטת שיחות – שורה תחתונה:

רכישת פתרונות מחשוב ותקשורת מתקדמים, לרבות מערכות הקלטה לעסקים, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק, תוך מענה לדרישות הרגולציה והצרכים העסקיים.

אולם, בגלל שפע המתחרים, יש לבצע תהליך מושכל של בחירת מוצרי הקלטת שיחות. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר עבור מערכת הקלטת שיחות בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת הקלטת שיחות ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 

Call Recording Solutions
Get More From Your Call Recording Solution

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים