מצלמות IP לאבטחה חדשות מבית Grandstream - מה החידושים?

מצלמות IP לאבטחה חדשות מבית Grandstream – מה החידושים?

מצלמות IP  לאבטחה חדשות מבית Grandstream – מה החידושים?

עסקים רבים בישראל מפעילים מצלמות אבטחה בעסק (בתוכו, בכניסות וסביבו).

 

מהם הפתרונות החדשים שנכנסו לשוק מבית Grandstream ולמי הם מתאימים?  

 

עסקים וארגונים רבים מפעילים מצלמות אבטחה מסוגים שונים הן בתוך העסק והן סביבו (כולל בחניה), כדי להיעזר במצלמות הללו לצרכי אבטחה, מניעת גניבות (פנימיות וחיצוניות) ולתיעוד התרחשויות בעסק ובסביבתו.

חברת Grandstream מארה"ב המיוצגת בישראל ע"י פוקוס טלקום, היא מן הוותיקות, הידועות והמובילות בין יצרניות פתרונות IP בעולם. לחברה מגוון רחב של מוצרים בטכנולוגיה מתקדמת בעולם הטלפוניה. מוצרי Grandstream הם בעלי הסמכה רשמית למערכות: BroadSoft ,Cisco ,Asterisk ורבות נוספות.

בקו מוצרי מצלמות לצרכי אבטחה של Grandstream ניתן למצוא את המוצרים הבאים:

 

א. GXV3672 HD IP Camera: מצלמת IP לשימוש חיצוני (מחוץ למבנה) מוגנת ומוקשחת, כולל אינפרא אדום לצילומי לילה, טווח צילום של עד 30 מטר. תומכת ב-PoE. מצלמה IP יחסית פשוטה, שמספקת צילומים ברמת HD ומתאימה לעסקים קטנים עד בינוניים, עם דרישות צנועות מהמצלמה.

GXV3672 HD IP Camera מצלמות אבטחה

ב. GXV3662 HD/FHD Dome IP66 Camera: מצלמת IP DOME אנטי ונדליזם ברזולוציית HD, תמיכה ב-PoE, יכולת לזיכרון מקומי על כרטיס SD, מתאימה לכל סוגי העסקים, בעיקר לשימוש פנימי ותחת גג.

מצלמות אבטחה GXV3662 HD FHD Dome IP66 Camera

 

ג. GXV3651FHD High Definition IP Camera: מצלמה לתוך מבנים באיכות מעולה עם גלאי תאורה לקבלת איכות תמונה מיטבית בתנאי ראות מוגבלת, תומכת ב-PoE, אפשרות לשימוש בכרטיס SD. מתאימה לכל שימוש פנימי לכל סוגי העסקים.

מצלמות אבטחה GXV3651FHD High Definition IP Camera

ד. GXV3615WP HD Cube IP Camera: מצלמה מתקדמת ודי קטנה, יכולה לפעול עצמאית בחיבור WiFi מובנה, מיקרופון ורמקול מובנים, תמיכה ב-PoE. מיועדת להתקנה במקומות, שרוצים להסתיר את העובדה, שיש מצלמת אבטחה, או במקומות בהם יש צורך בשליטה מרחוק עם וידיאו וקול.

מצלמות אבטחה GXV3615WP HD Cube IP Camera

ה. GXV3504 IP Video Encoders: מוצר נלווה למצלמות, מעין מתג מצלמות קטן. מדובר בממיר המאפשר חיבור עד 4 מצלמות אנלוגיות עם חבור BNC לרשת IP. תומך בשמע דו-כווני בקידוד 711a/u ו- G726.

 מצלמות אבטחה GXV3504 IP Video Encoders

מצלמות IP לאבטחה – שורה תחתונה:

 

מומלץ לבחון כל סוג של מצלמת IP  לאבטחה לעסק ולראות אם היא עונה על צרכי העסק ולמי המוצר הזה יתאים והיכן ניתן להתקין אותו. כ"כ מומלץ לבדוק באם המצלמה עונה על התקנים המקובלים בעולם מצלמות האבטחה העסקיות.

לכן, מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת מצלמות IP עבור העסק. השוק רווי מתחרים והכוח מצוי בידי הצרכנים. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 Grandstream GXV3662 HD IP Camera Video Review / Unboxing

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים