מרכזיה טובה, איכותית, קטנה, כוללת הכל ואמינה ביותר

טלפוני SIP חכמים Yealink SIP-YLK T32G

מרכזיה טובה, איכותית, קטנה, כוללת הכל ואמינה ביותר לעסק שלכם, במחירים נמוכים. מה החידוש? 

 

לשוק המרכזיות המקומיות, הקומפקטיות והזולות, נכנס מתחרה חדש בשם Yeastar.

 

מי מספק את הפתרון הזה ומה זה אומר לעסקים קטנים עד בינוניים?

 

 

שוק התקשורת העסקית בישראל מתפלג כיום בין 3 כיוונים עיקריים המתחרים זה בזה:

א. טלפוניה בענן. המובלים בשוק הישראלי: פתרונות Lync וסקייפ עסקי של מיקרוסופט.

ב. טלפוניה וירטואלית. המובילים בשוק הישראלי: בזק עם IP-Centrex.

ג. מרכזיות פיזיות בעסקים, בגישה הישנה, שעברה בעשור הקודם שדרוג למרכזיות IP. המובילים בתחום הזה בישראל: קורל של תדיראן טלקום, LG (בעיקר דגם יהלום), פנסוניק ו"כוכב" של וויזקום תקשורת (לשעבר טלרד קונג'י).

מרכזיה טובה, איכותית, קטנה,

עסקים רבים בישראל נרתעים משום מה מהמעבר לענן, ולכן בוחרים לרכוש מרכזיה פיזית אצלם בעסק. יתרה מכך. גם עסקים שבחרו במרכזיה בענן או במרכזיה וירטואלית, לא מוכנים לעבור לשימוש ב-Softphones (טלפונים וירטואליים מבוססי תוכנה) ורוצים לראות טלפון IP פיזי על השולחן שלהם.

לכן, חברה כמו ארגוקום (מקבוצת אבדור, השוכנת בראשון לציון) המייבאת הבלעדית של סדרת טלפוני Yealink, מוכרת בשנה מעל ל-20 אלף טלפוני IP פיזיים מדגמים שונים (דרך רשת של מפיצים, חברות תקשורת, ספקי האינטרנט ואינטגרטורים), בגלל הדרישה הבלתי נגמרת הזו לטלפונים פיזיים על השולחן, בעסקים ובארגונים.

זה הפך את ארגוקום למובילת שוק בישראל, בכל הקשור לטלפוני IP ולכל המערכות הנלוות: מערכות ראש, מערכות כריזה, חייגנים, מערכות לשיחות ועידה באודיו ובווידיאו כולל טלפוני ועידה, מצלמות וידיאו לחדרי ישיבות ומיקרופונים, מצלמות אבטחה, מתאמים מכל הסוגים, מחברי PoE (ר"ת: Power over Ethernet), "עבודה קבוצתית", טלפוני DECT, שילוב שקוף של סמארטפונים למכשיר שולחני, מגברי טווח ועוד.

לאחרונה, חברת ארגקום (שהיא מובילת שוק גם בתחום הקלטות שיחות טלפון), נכנסה לשוק המרכזיות הפיזיות, בגלל שלקוחות הטלפוניה שלה חיפשו מרכזיה מקומית קטנה, קומפקטית וזולה, בלי בעיות תחזוקה ותפעול. מרכזיות אסטריסק הקיימות בשוק הן אמנם זולות (יחסית), אבל קשות לתפעול ותחזוקה ועם אמינות די נמוכה.

הפתרון החדש הוא מרכזיית IP מסוג All-In-One ("הכול כלול") מחברת אחות ל-Yealink, חברת Yeastar. זו מרכזיה הנותנת הכול בקופסה קומפקטית – מודולרית אחת, לעסקים קטנים עד בינוניים עד סדר גודל של 500 שלוחות פנימיות. יש ביקוש לפתרון כזה בשוק העסקי, בעיקר מאלה, שלא מעוניינים לעבור לענן. הלקוח מקבל כאן במערכת אחת קטנה הכול, ממש הכול, גם הקלטות. זאת, במחיר אטרקטיבי, ניהול קל וידידותי בדפדפן ואפס תחזוקה, ברמת שרידות ואבטחה של Carrier Grade.

סדרת המרכזיות של Yeastar בנויות בתוך מארז קומפקטי, שניתן להכניס בו מודולים לפי הצרכים של כל עסק. מבחר הדגמים הוא גדול. כך, שכל עסק יכול לקבל את הפתרון המתאים לו. כל הדגמים יכולים לתמוך בכמות גדולה מאוד של שלוחות פנימיות מכל סוג (עד 500), תומכים בחיבור שקוף לסמארטפונים, מכילים חיבורים מכל סוג כולל גיגה אתרנט, מאפשרים שליחת SMS גם בכמויות ישירות מהמרכזיה, מקבלים פקסים העוברים לדוא"ל, תואמים לכל טלפוני SIP הקיימים בשוק, מכילים גיבוי לרבות גיבוי בסלולר, מגיעים עם תאימות וחיבור שקוף לכל מערכת מקבילה הקיימת בעסק (לרבות Call Centers, CRM, LYNC וכל סוג של מרכזיה ישנה או חדשה) ותומכים בכל הפרוטוקולים, שניתן להעלות על הדעת בעולם התקשורת והטלפוניה.

מערכת לשליחת הודעות טקסט SMS

מה יש במרכזיה החדשה של ארגוקום – Yeastar?

הדגמים נבדלים ביניהם בעיקר בתצורת החיבור החיצונית לרשת הטלפוניה הציבורית:

  • דגמי TB200 ו-,TB400 מיועדים למי שהטלפוניה שלו מחוברת ב-ISDN ומספקת 2 או 4 פורטים חיצוניים.
  • דגמיTE100  ו-,TE200 מיועדים למי שהטלפוניה שלו מחוברת ב-E1 או ב-PRI ומספקים 1 פורט או 2 פורטים של PRI. כלומר: תומכים בעד 30 או עד 60 שיחות חיצוניות במקביל.
  • דגמי TG100, TG200, TG400, TG800 ו-TG1600 מיועדים לחיבורי סלולר, של 1 עד 16 קווי סלולר חיצוניים במקביל.
  • דגמי TA400, TA800, TA1600, TA2400, TA3200, TA410, TA810, TA1610, מיועדים לחיבורים אנלוגיים של 4 עד 32 שלוחות אנלוגיות חיצוניות.
  • TA100 ו-TA200, אלה מתאמי טלפוניה המיועדים לחיבור של 1 עד 2 טלפונים VoIP בחיבורים אנלוגיים, בעיקר למשתמשי VoIP בשווקי ה-SoHo וה-SMB.
  • מבואות מסדרת N1 לעסקים עם סניפים ושלוחות מכל סוג.
  • מבואות מסדרת S לחיבור שקוף בין מרכזיות קיימות ישנות לבין המרכזיה החדשה (כדי לשמור על השקעות העבר) ולפתרונות מותאמים אישית לכל עסק. בסדרה זו יש את: S20, S50, S100, ו-S300 לחיבור של 20 עד 300 משתמשים, עם אפשרות להגדלה עד 500 משתמשים, עם 10 עד 60 שלוחות חיצוניות. הכול מודולרי וגמיש לפי צרכי הלקוח העסקי. המחירים של הדגמים הללו נעים בין 500 דולרים ל-1,300 דולרים, תלוי בכמות השלוחות ובמודולים הנוספים שנכנסים לקופסה.

 

מרכזית טלפון – שורה תחתונה:

יישום פתרונות מסוג של "מרכזיה מקומית" הופך למשימה קלה, מהירה ואפשרית בפתרונות החדשים הקיימים כיום בשוק. תשומת לב, שרכישת פתרונות מתקדמים לתחום זה, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים למרכזיה מקומית. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

 

 

Yeastar S-Series VoIP PBX

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות