פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים: מצלמות אבטחה חכמות (מידע חדש)

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים: מצלמות אבטחה חכמות

מצלמות אבטחה אלחוטיות חכמות

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים: מצלמות אבטחה חכמות

 

 

עסקים וארגונים רבים בישראל מפעילים מצלמות אבטחה בעסק (בתוכו, בכניסות וסביבו).
איך הופכים מצלמות אבטחה טיפשות למצלמות חכמות המביאות ערך כלכלי ושיווקי נוסף לעסק?

 

עסקים וארגונים רבים מפעילים מצלמות אבטחה מסוגים שונים הן בתוך העסק והן סביבו (כולל בחניה), כדי להיעזר במצלמות הללו לצרכי אבטחה, מניעת גניבות (פנימיות וחיצוניות) ולתיעוד התרחשויות בעסק ובסביבתו.

אולם, שום תועלת כלכלית לא צמחה לעסקים מעצם הפעלת המצלמות הללו. הן נרשמו ונרשמות בעסקים רק תחת סעיפי ההוצאה. המצב הזה נגמר.

חברת NETAVIS נכנסה אך לאחרונה לשוק הישראלי, בייצוג של גטר-טק. בעולם מכירים את הפתרון הזה היטב ויש לו לקוחות רבים בכל רחבי העולם ובכל השווקים הוורטיקליים. NETAVIS פיתחה את היכולת להפוך כל מצלמת אבטחה הכי טיפשה למצלמה חכמה ואינטליגנטית, שמביאה ערך עסקי רב לבעלי המצלמה. הכל נעשה בתוכנה ובענן.

מצלמות אבטחה חכמות

NETAVIS מספקת לשוק 3 סוגי פתרונות תוכנה והדגש הוא על פתרונות אבטחה, אנליטיקה ומסחר. הבסיס לכל קווי הפתרונות הוא ניהול הווידיאו היוצא מהמצלמות. הפתרונות הללו תומכים בכל סוגי המצלמות הקיימות בשוק. כך, שהמערכת מסוגלת להפיק תובנות מכל מצלמה ומכל סוג של תשדורת, בכל פורמט ובכל תווך תקשורת.

הפתרון זה מוכיח, שניתן להפיק מידע רב ממצלמות. זה כולל ספירת נכנסים ויוצאים, בניית מפת התמצאות והצטופפות הלקוחות והדבר, שכרגע משמש להיט בעולם וגם בארץ: זיהוי האנשים רק לפי מצלמת האבטחה ללא כל קישור אחר, כולל זיהוי מינם וגילם.

זה מוביל לניתוח של הצרכים, ההרגלים וההתנהגות של האנשים בתוך השטח המצולם, מה שמספק תובנות לבעל האזור המצולם, שיכול להגיב בזמן אמת ללקוחות הנמצאים שם ולהגיב לאירועים המתרחשים באותו תא שטח מצולם ולספק צרכים מפולחים לפי סוג הלקוחות ומיקומם (החל מהצעות, מבצעים וקופונים וכלה במתן מענה שירותי במקום שבו הלקוח נמצא באותו רגע).

ניתן להתקין את המערכת בענן או מקומית אצל הלקוח, ובפעולה מאוד מהירה הופכים את סט מצלמות האבטחה, שיש כבר בעסק, למצלמות חכמות, שמביאות לעסק ערך כלכלי ממשי, שנובע מניתוח מה שמצולם במצלמות הללו. סביב זה ניתן לבנות סדרה של אפליקציות המותאמות לצרכים הספציפיים של כל עסק.

כך, עלות ההשקעה בחומרה, שהיא נמוכה יחסית, מביאה ערך כלכלי לאורך זמן לעסק. ביצועי המערכת מאפשרים ניטור בלתי מוגבל, מרכזי או מרוחק, ניתוח נתונים וצרכי הלקוח בהתאמה לדרישות התחרות בשוק הקמעונאי והסיטונאי.

ניתוח הנתונים, שמסופקים ממצלמות האבטחה, מאפשר למערכת לקבל תשובות על נושאים מהותיים ובכלל זה:

  • כיצד להפחית הפסדים פנימיים וחיצוניים,
  • אבטחת העובדים והלקוחות,
  • מניעת גניבה וונדליזם,
  • כמה לקוחות נמצאים בעסק ואיפה בדיוק,
  • קבוצות גיל ומין של הלקוחות.

ניתוח נתוני הווידאו המצולם, מספק מידע מדויק על:

  • תדירות כניסת ויציאת הלקוחות,
  • ניטור התנהגות הלקוחות בעת הקניה, מה מעניין אותם וכמה זמן הם מקדישים בכל מקום ברחבי העסק.
  • ספירה כיוונית של לקוחות, נכנסים ויוצאים.

כל זאת, רק באמצעות מצלמות IP המספקות נתונים סטטיסטיים מדויקים .הבנת התנהגות הלקוחות, מהירות התנועה והעצירות בחנות, תורמת למאמץ השיווקי, כולל מיקום המוצרים והעובדים ברחבי העסק, במטרה להגביר את המכירות והשירות היעיל. המערכת מציגה "תזרים לקוחות" כמפות חום, עם סטטיסטיקה חזותית .כמו כן, ניתן לבצע ניתוח של קבוצות גיל ומין באמצעות תוכנת זיהוי פנים.

הפתרון החדשני הזה יכול כמובן להשתלב במערכות אחרות, שכבר מצויות בעסק, דוגמת CRM, ERP ומערכות WiFi מתקדמות. 

 

מצלמות אבטחה חכמות- שורה תחתונה:

 

רכישת פתרונות מחשוב ותקשורת מתקדמים, דוגמת מערכת להפיכת מצלמות אבטחה למצלמות חכמות, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים דוגמת מצלמות אבטחה חכמות. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 NETAVIS Company 2015

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים