שיחות ועידה עסקיות - האם סקייפ יכול להיות הפתרון המתאים? (מידע חדש)

שיחות ועידה עסקיות – האם סקייפ יכול להיות הפתרון המתאים?

שיחות ועידה בווידאו

שיחות ועידה עסקיות – האם סקייפ יכול להיות הפתרון המתאים? 

 

"חווית השירות והשימוש" של עולם הסמארטפונים והאפליקציות מגיעה לחדרי הישיבות המקצועיות, שיש בהם מערכות וידיאו חוזי ברמה הכי גבוהה למנהלים. פוליקום ממנפת את הפתרון החדש של סקייפ:
Skype Room Systems עבור שיחות ועידה עסקיות. זאת, בהמשך לשירות Skype for Business, ש"כובש בסערה" את שוק שיחות הקול והווידיאו בארגונים.

 

מה זה ומה השימושים של הגישה החדשה הזו לשיחות ועידה עסקיות?

 

 

חברת פוליקום, שלה כ-400 אלף לקוחות בכל רחבי העולם, החליטה להדק את שיתוף הפעולה שלה עם הפתרונות של מיקרוסופט לינק בדגש על פתרון סקייפ לעסקים, ולספק פתרון חדש בענן לשיחות וידיאו (Video Conferencing) באיכות לחדרי ישיבות, פתרון המסוגל להכניס לשיחה כל אחד, גם מהסמארטפון, בכל מקום בעולם.

זאת, באמצעות המערכת החדשה של מיקרוסופט, שהיא הדור הבא של שיחות ועידה עסקיות:
Skype Room Systems.

היתרון המרכזי של הפתרון החדש הוא הגעה כחלק בלתי נפרד מאופיס 365 בענן. כך, שהמערכת היא, למעשה, כלי עבודה, שבו ניתן לקיים שיחות קול ווידיאו באיכות HD תוך כדי עבודה על מסמכים משותפים ולבצע "עבודה קבוצתית" באופן שקוף לחלוטין.

המערכת החדשה Skype Room Systems מתאימה לכל סדר גודל של שיחות ועידה וחדרי שיחות ועידה לעסקים. המערכת החדשה של מיקרוסופט מתממשקת באופן שקוף למערכת של פוליקום בשם Polycom RealConnect, שמאפשרת תאימות לכל מכשיר קצה מכל יצרן ושילוב שקוף של אופיס 365 בשיחות ועידות הווידיאו העסקיות.

שיחות ועידה עסקיות -

 

כל מכשיר קצה, גם אם אין בו בכלל מערכת של מיקרוסופט סקייפ לעסקים, יכול להתחבר למערכת החדשה של פוליקום, בשקיפות מלאה וללא כל צורך באיזו קונפיגורציה ידנית. כך, ניתן לשמור על השקעות העבר, אצל מי שיש לו כבר מערכות וידיאו חוזי ישנות ומכשירי קצה לשיחות וידיאו מדגמים ישנים. כמובן, שמערכת תואמת לכל מערכות ההפעלה הקיימות בסמארטפונים ובטאבלטים.

המערכת החדשה נמצאת כעת בהרצה אצל לקוחות נבחרים וברבעון רביעי 2016 או לכל המאוחר בתחילת 2017 המערכת הזו תהיה זמינה לכל הלקוחות החפצים בה.

 

יתרונות מערכת שיחות הוועידה לעסקים של פוליקום עם Skype Room Systems:
  • שיחות (קול ווידיאו) באיכות HD מכל מכשיר קצה מכל סוג ובכל מקום.
  • חווית שימוש וניהול קלים ביותר. מערכת ההפעלה והניהול היא של סקייפ – מיקרוסופט, שמוכרת לרבים מהשימושים הפרטיים של סקייפ על הסמארטפונים.
  • יכולת הוספה והורדה של משתתפים בקליק של עכבר, לא חשוב מהיכן הם הגיעו ומה מערכת ההפעלה והציוד שלהם.
  • שילוב מלא בכל המערכות הקיימות כבר בעסק, ובמיוחד תאימות מלאה לטלפוני IP החכמים של פוליקום.
  • עבודה קבוצתית מובנית כבר במערכת ללא צורך באינטגרציה, עם אופיס 365.
  • הטמעה מהירה ביותר כי הכול מנוהל בענן.

 

שיחות ועידה עסקיות –  המלצה:

 

מומלץ מאוד לדרוש SLA (ר"ת: Service Level Agreement) מספק השירות בכל תחום שייבחר. ספק, שאינו מוכן לספק הסכם SLA, מומלץ לא להתקרב אליו. החלק החשוב ביותר ב"הסכם רמת שירות" כזה אינו היקף ההסכם ועלויותיו, אלא הקנסות החזרים זיכויים על אי עמידה בהסכם. אין לחתום הסכם עם ספק, שאינו מוכן להגדיר מול ההתחייבויות שלו את הקנסות זיכויים החזרים כספיים, שהוא חייב בהם עקב אי עמידה בהסכם.

אין לקבל את טיוטת ההסכם כ"כזה ראה וקדש". כל חוזה הוא בסיס למו"מ. בנוסף לדברים הברורים, שיש להגדיר בהסכם עפ"י רמת השירות הנדרשת (זמני תגובה לתקלות, עלויות, כיסוי ועלויות של סעיפי תקלות ושירות שאינם בהסכם, וכיו"ב), חובה לציין מול כל סעיף מה ההחזר זיכוי קנס, שהספק ישלם אם הוא אינו עומד בהתחייבויות שלו. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך הזה, כי מדובר ב"מסע" מול ספק השירות ולא בפעילות חד-פעמית.

 

שיחות ועידה עסקיות – שורה תחתונה:

 

יישום מערכת שיחות ועידה בקול ובווידיאו בגישה החדשה של פוליקום, מיקרוסופט (עם אופיס 365) ביחד עם הפתרון החדש של סקייפ: Skype Room Systems, מומלץ שייעשה רק לאחר בחינת צרכי העסק וצרכי המשתמשים בשירותי התמיכה של העסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים כאלו לשיחות ועידה ולתחר בין הספקים. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית".

 

אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה. 

 

 נמאס לך לחפש מערכת שיחות ועידה לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

 

 Skype Room Systems

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים