פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים האם אפשר לקיים שיחת ועידה עסקית ב-4K גם מהבית?

שירותי מיקור חוץ

 האם אפשר לקיים שיחת ועידה עסקית ב-4K גם מהבית?

 
בעולם שידורי הטלוויזיה, מכשירי 4K ושידורי 4K (פי 4 יותר חדות ואיכות מאשר שידורי HD), הופכים להיות מבוקשים. האם מנהלים, עובדים ובעלי עסקים יכולים לקיים שיחות וידיאו באיכות של 4K?

 

האם ניתן לבצע שיחות וידיאו 4K מהבית?
תשובות מפתיעות.

 

עולם שידורי הטלוויזיה נע בשנים האחרונות לכיוון של שידורים (קול ותמונה) באיכות של פי 4 משידורי HD המוכרים. הרמה הזו של איכות קרויה 4K, שמשמעה: מסך של 4,000 פיקסלים. לשם השוואה: מסך של HD  הוא של 1,080 פיקסלים.

מסכים של 4k הם כעת להיט בשוק הטלוויזיות וספקי השידורים החלו לשדר תוכניות באיכות 4K (הוט החלה בזה אך לאחרונה. ספקים חדשים בעולם הטלוויזיה וה-VOD דוגמת נטפליקס, מספקים מזמן 4K למי שיש טלוויזיות מסכים תומכים). סמארטפונים עם מסכי 4K ומצלמות 4K יש כבר מזמן בשוק מיצרנים רבים.

שיחת ועידה עסקית - פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים

אולם, בשוק שיחות הווידיאו העסקיות והארגוניות, כמעט כל הספקים מאפשרים רק שיחות וידיאו רגילות (SD). מעטים מאפשרים שיחות וידיאו עסקיות באיכות HD.

חברת Crestron האמריקאית, שמתמחה בתחום מערכות לחדרי ישיבות מתקדמים, מערכות ועידה בווידאו, מערכות אודיו ווידאו, מספקת באמצעות הסניף הישראלי שלה, פתרונות "קצה לקצה" מלאים לכל הצרכים של עסקים וארגונים בתחומים מגוונים, שיכולים להפוך כל משרד וכל חדר ישיבות ל"משרד חכם", כולל תמיכה מלאה בווידיאו ברמת 4K (עם 60 פריימים לשנייה) ותמיכה מלאה במכשירי קצה ניידים מכל סוג דוגמת טאבלטים וסמארטפונים התומכים ב-4K.

קו המוצרים מתאים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד ועד קמפוס ענק דוגמת אוניברסיטה, עם מאות רבות של חדרים. המוצרים הללו גם מתאימים ליישומי "בית חכם". כך, שניתן לקיים שיחות וידיאו עסקית מהבית לכל יעד בעולם באיכות 4K (לאחר התקנת מצלמה ומסך התומכים בכך).

הדגש בפתרונות Crestron הוא לתחום ה-AV (אודיו ווידיאו), ברמה הכי גבוהה ומתקדמת שיש. פתרונות AV מאפשרים עבודה קבוצתית בכל מקום בעולם, ניהול עסקים בכל מקום, שיחות מכירה, תמיכה, שיווק ודיונים סביב העולם וכך הלאה. המערכות הישנות הקיימות זה מכבר סובלות מבעיות תחזוקה ותפעול, בעלויות בלתי נשלטות ולא מספקות איכות שיחת וידיאו מתקבלת על הדעת.

המערכת של Crestron משתלבת במערכות ה-IT הקיימות כבר בעסק ומבוססת על סטנדרטים פתוחים, בפתרון אחיד לכל חדרי הישיבות, לכל המשרדים, לכל המצלמות, הטלוויזיות והמסכים הקיימים בעסק או אף בבית. הכל ניתן לשליטה גם מרחוק (בענן) או מקומית בדפדפן קל לתפעול. ממשק המשתמש אחיד בכל החדרים וניתן לבצע שחזור וגיבוי אוטומטי מהענן ובענן.

המערכת מוגנת ומתממשקת למערכות קיימות, מחשוביות או מערכות תקשורת הקיימות כבר בעסק או בבית דוגמת WiFi.

כל מכשיר נייד יכול להתחבר למערכת גם אוטומטית: כשהמחזיק בטאבלט או בסמארטפון נכנס לחדר הישיבות (או לבית), הוא מתחבר אוטומטית למערכת. זאת, עם חוויית משתמש אחידה בכל מכשירי הקצה.

הפתרון של Crestron הוא פתרון של "הקצה העליון" ומתאים לכל בעל עסק הזקוק לפתרונות מתקדמים לחדרי ועידות ול"עבודה שיתופית" המתבצעת כיום בענן, ומתחרה בפתרונות מתקדמים אחרים הקיימים בשוק דוגמת המערכת החדישה לשיחות ועידת ולחדרי ועידה של Grandstream ,Vidyo, סיסקו, אוויה, או פוליקום.

 

שיחת ועידה עסקית ב-4K – שורה תחתונה:

 

ניהול שיחות וידיאו אמור לקחת בחשבון גם את הרצון לבצע שיחה איכותית, כשהכיוון היום הוא 4K. רכישת פתרונות מתקדמים לתחום זה, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת פתרונות מתקדמים לשיחות ועידה מתקדמות המשתלבות במערכות המחשוב והתקשורת של העסק. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 Crestron Home Automation 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות