שירותי מחשוב ענן: האם אפשר לשמור ולאבטח את משאבי העסק?

שירותי מחשוב ענן: האם אפשר לשמור ולאבטח את משאבי העסק משירות אבטחה המצוי בענן?

מרכזיות טלפון מרכזיה IP לעסקים קטנים וירטואלית

שירותי מחשוב ענן: האם אפשר לשמור ולאבטח את משאבי העסק?

 

שירותי מחשוב ענן

עסקים רבים מגלים, שמערכות הפיירוול והאנטי-וירוס, שהתקינו אצלם בעסק, כבר לא מספקות הגנה מפני עולם הסייבר של היום.

מה עושים?

 

התחרות בשוק העסקי, שהייתה די מצומצמת בשנים האחרונות עם מחירים בשמיים, קיבלה מפנה עם כניסתה של בינת-עסקים, חברת בת בקבוצת רד-בינת, שהחלה לשווק בפורטל מקוון וקל לתפעול את ה-Data Center החדש של קבוצת רד-בינת בירושלים, שמה שמייחד אותו הוא המעבר לשירותים וירטואליים מלאים בענן, עם פורטל שירות מקיף, בו העסק יכול להזמין (ולבטל) כל שירות בקליק של עכבר.

אמנם, Triple C הייתה ראשונה בתחום זה (עם פורטל שירות מלא בשירותי ענן), אך בינת מספקת שירות מלא "קצה לקצה", עם כמה עננים בארץ ובעולם (לשרידות מרבית), כולל התקנות ותמיכה לכל סוגי התקשורת והשירותים בחצר הלקוח, מה שחסר אצל מתחרותיה, שאין להן פריסה פיזית בשטח של טכנאי שירות לתמיכה 24X7 ואין להן תשתית פיזית משלהן ברחבי הארץ, לשירותי אינטרנט עסקי, עם מגוון רחב של רישיונות והסמכות לכל צרכי הלקוחות באשר הם.

שירותי מחשוב ענן: האם אפשר לשמור ולאבטח את העסק?

 

אחד השירותים החדשים של בינת עסקים הוא: אבטחת מידע בענן, לעסקים ברמת ה-SMB וה-SME. השירות הזה כולל כיום 3 חבילות שירות (בהתחייבות לשנה), שהלקוח בוחר בפורטל השירות של בינת עסקים:

  • חבילת הגנת דוא"ל ל-5 משתמשים ב-35 ₪ לחודש. השירות כולל: הגנה על תיבת המייל ל-5 משתמשים, שירות ענן (WeCloud) להגנה על המיילים מפני איומים, סריקה וניקוי איומים לפני הגעתם לשרת הדואר, עדכון אוטומטי מול איומים חדשים, הגנה כנגד AntiVirus/AntiMalware/SPAM, ביצוע Whitelist/Blacklist לדומיינים, יכולת לשחרר מיילים שהם Suspected spam ועוד. כך, מיילים לא הולכים לאיבוד – גיבוי למיילים במידה ושרת המיילים של העסק אינו זמין מסיבה כלשהי. בנוסף, שירות Custom made תפור לפי צרכי הלקוח.
  • חבילת הגנה לדוא"ל ל-15 משתמשים ב-104 ₪ לחודש. אותם מרכיבי שירות כמו בחבילה הראשונה, רק ל-15 משתמשים במקום 5.
  • הגנה מקיפה לגלישה באינטרנט עד ל-30 משתמשים בעסק, ב-225 ₪ לחודש. השירות כולל: שירות ענן (Zscaler) להגנה על תחנות העבודה מפני איומי האינטרנט, סריקה בזמן אמת לדפי האינטרנט עבור איומים (וירוסים, סוסים טרויאנים, BOT ועוד), עדכון אוטומטי מול Database בעולם, ביצוע URL filter לפי קטגוריות נבחרות (חסימת גישה לאתרי פורנו, הימורים וכד'), פורטל ניהול מלא – לוגים בזמן אמת, ניהול וסיוע ע"י צוות המומחים של בינת עסקים.

 

אפשר לשלב בקלות את כל אחת מהחבילות הללו, עם חבילות מקבילות, שנמצאות בפורטל השירות של בינת עסקים דוגמת: מצלמות אבטחה, גיבויים, Office365, שרתים וירטואליים, טלפוניה בענן, Contact Center as a Services, יישומי וידיאו מכל סוג ועוד.

המתחרה הראשית של בינת עסקים בשירותי אבטחה לעסקים קטנים בענן היא חברת בזק בינלאומי.

שירותי מחשוב ענן – שורה תחתונה:

 

רכישת פתרונות מחשוב ותקשורת מתקדמים, דוגמת שירותי אבטחה בענן, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק מול הפתרונות הקיימים בשוק והתקציב האפשרי. יש יתרון בשימוש בשירותי ענן בגלל שיטת השימוש והתשלום (משלמים רק על מה שצורכים).

אולם, בגלל שפע המתחרים, יש לבצע תהליך מושכל של בחירת מוצרים מתקדמים מהסוג של מערכות אבטחה בענן. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

נמאס לך לחפש ספק שירותי ענן וירטואלים לעסק? 

 

 Bynet Business – Managed Office Services 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים