תכנון רשת תקשורת לעסקים – איך מנהלים רשת חכמה

תכנון רשת תקשורת לעסקים – איך מנהלים רשת חכמה עם עבודה קבוצתית?

 

עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה.

איך מנהלים את רשתות התקשורת החדשות המערבבות שירות ענן בשירותים מקומיים, עם "עבודה קבוצתית" מכל מכשיר קצה נייח או נייד?

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, חשפה פתרון חדש בשם  VIA Site Management. הפתרון מיועד לעסקים מרמת ה-SMB ועד רמת ה-Enterprise כדי לאפשר שליטה "קצה לקצה" מצד מנהלי ה-IT בכל מערכות המולטימדיה ו"העבודה הקבוצתית" המתבצעת בעסק בארגון.

הפתרון הזה מתאים למי שמפעיל אצלו מערכת VIA. זו מערכת, שבה ניתן לעבוד על מסמכים מכל סוג ביחד (בגישה הקרויה VIA Kramer ל"עבודה קבוצתית"), וניתן להפוך כל מסמך לכזה, שניתן לעבוד עליו במשותף על המסך בגישת Whiteboard & Touch Screen  על כל מסך, כולל מסכי ענק HD ועד רמת .Ultra-HD 4K

הקמת רשת תקשורת משרדית קווית או אלחוטית

 

בנוסף, ניתן לבצע צ'ט עם כל משתף במערכת VIA וניתן להכניס לשיחות משתפים מכל מקום, גם כאלה, שיש להם מערכות וידיאו-חוזי של חברות מתחרות. ניתן לסנכרן לוחות זמנים לפגישות ועידת וידיאו בין המשתתפים ולסנכרן לוחות זמנים לשימוש בחדר הישיבות.

מערכת – VIA Site Management  VSM היא מערכת למנהלים ומנהלי IT, לניהול קל בענן של כל מכשירי הקצה וכל השירותים המסופקים ברשת של הארגון, בפנים ובחוץ.

המערכת מאפשרת לזהות כל בעיה, שעתידה להתרחש, בכל מכשיר קצה ובכל שירות, לאתר תקלות ולנסות לתקן אותן מרחוק אוטומטית, ולאפשר פרסונליזציה והתאמה מרבית של כל מכשיר קצה לצרכי המשתמשים בו.

מערכת VSM מבוססת ענן, נשלטת בדפדפן וקלה מאוד לתפעול. במסך אחד רואים את כל המערכות הפועלות בכל רחבי הארגון ושלוחותיו והשליטה בהן קלה ומהירה. קל לבצע שדרוגים ולשלוט ברוחבי הפס מרחוק בכל מכשיר קצה ולבצע אופטימיזציה של השימוש כדי לחסוך בהוצאות. השימוש במערכת אפשרי מכל מחשב נייח, נייד או טאבלט. ה-Dashboard של המערכת מאוד ידידותי וקל להבנה.

התשלום על המערכת תלוי בכמות מכשירי הקצה הנשלטים. כך, שהמחיר מתאים את עצמו להיקף השימוש, בניגוד למערכות שליטה ובקרה עסקיות וארגוניות מתחרות, שיש להן מחיר קבוע, שאינו תלוי בהיקף השימוש בהן. VSM יכולה להיות מותקנת במערכות חלונות או לינוקס, לפי צרכי העסק.

המערכת ניתנת להתקנה בענן של Kramer (מומלץ), אך גם אפשרי להתקין אותה מקומית (On-Premise) או בענן פרטי של העסק. המערכת תומכת גם במוצרי AV (אודיו-וידיאו), שאינם IP, מדורות ישנים, באמצעות מתאמי IP. היתרון של הפתרון הוא, שכל הרכיבים (כולל התוכנות) מגיעים מספק אחד ותחת חוזה שירות אחד.

תכנון רשת תקשורת לעסקים 

שורה תחתונה:

מומלץ לבחון כל מוצר שליטה ובקרה לעסק ולראות אם הוא עונה על צרכי העסק ולמי המכשיר הזה יתאים.

 

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת מערכת שו"ב (שליטה ובקרה) עבור העסק. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 Kramer VIA Connect Pro – TRUE-Collaboration in-a-Box 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים