תכנון רשת תקשורת לעסקים: איך שולטים על ניתוב שיחות IP?

תכנון רשת תקשורת לעסקים: איך שולטים על ניתוב שיחות IP?

תשתית תקשורת למשרד

תכנון רשת תקשורת לעסקים: איך שולטים על ניתוב שיחות IP?

 

תכנון רשת תקשורת לעסקים

✅ שליטה בהוצאות התקשורת עומדת בראש סדר העדיפות של עסקים. הצורך להיות תחרותי וגמיש מוביל לפתרונות של שליטה חכמה בניתוב שיחות IP  ברשתות תקשורת מורכבות.

 

✅ פתרון של המאה ה-21 מבית אודיוקודס המתאים ללקוחות של היום ומחר.

 

ארגונים ועסקים בעלי שלוחות מבוזרות, שמשתמשים בכמה ספקי שירותי SIP (גם לגיבוי וגם לפי המיקום של השלוחות בארץ ובעולם), מחפשים מערכת שליטה מרכזית על החלטות הניתוב והשיחות בטכנולוגית VoIP בארגון.

חבת אודיוקודס הישראלית פתרה את הבעיה הזו ומשיגה בכך חיסכון בהוצאות, באמצעות מערכת חדשה בשם: AudioCodes Session Routing Manager. ככלל, הפתרון מיושם בענן.

מדובר במערכת ניתוב שיחות חדשנית – AudioCodes Routing Manager – פתרון תוכנה המאפשר שליטה מרכזית על כל החלטות הניתוב ואכיפת מדיניות ברשתות VoIP מורכבות.

תכנון רשת תקשורת לעסקים: איך שולטים על ניתוב שיחות IP?

יכולות המערכת החדשה (שהיא למעשה אפליקציה ארגונית):

 

  • AudioCodes Routing Manager – ARM, מאפשרת למנהלי רשתות VoIP בארגונים גדולים בפריסה רחבה לנהל את ניתוב השיחות שלהם בצורה אחידה ומרכזית.
  • ARM הוא פתרון מרכזי, שמטרתו לפשט ניהול רשתות VoIP מורכבות, ובכך לחסוך זמן ולהפחית את עלויות התפעול והשימוש בשירותי IP.
  • מאפייני האפליקציה :
  • מאפשרת אכיפת מדיניות ניתוב בהתבסס על מנגנון מרובה משתנים.
  • תומכת בריכוז שיחות וניתובן בסביבה בה משולבים מוצרי VoIP של ספקים שונים המוצבים במקומות שונים ברחבי הארגון ושלוחותיו.
  • פועלת באינטגרציה עם בסיסי נתונים, כמו Active Directory.
  • בעלת יעילות תפעולית המתאפשרת הודות ל-GUI חדשני המציג תמונת רשת מלאה ויצירת טופולוגית רשת בלחיצה אחת.
  • מהווה פתרון הניתן להרחבה המאפשר שליטה על רכיבי רשת רבים, למעשה ללא הגבלה.
  • מסופקת כיישום תוכנה וירטואלי המתאפיין ביכולת שרידות גבוהה במיוחד.

 

הפתרון הזה משתלב בכל קו מוצרי אודיוקודס, שכולל  שערי מדיה (Media Gateways), נתבים עסקיים מרובי שירותים (Multi-Service Business Routers), בקרי גבול לשיחות, לאבטחת התקשורת ולשרידותה (Session Border Controllers), שערי גישה לשוק הביתי (Residential Gateways), טלפוני IP, שרתי מדיה (Media Servers), אפליקציות לשירותים מתקדמים לרשתות (כולל בסמארטפונים), פתרונות WebRTC, ושירותים מקצועיים.

 

תכנון רשת תקשורת לעסקים – שורה תחתונה:

 

רכישת פתרונות מחשוב ותקשורת מתקדמים, דוגמת ARM (ר"ת:AudioCodes session Routing Manager), כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

מומלץ לבצע תהליך מושכל של בחירת מוצרים מתקדמים מהסוג של "ARM" לניתוב שיחות IP  בארגונים. אין להסתנוור רק מהמחיר ומהיכולות הטכניות של הספק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה הזה.


לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 AudioCodes Routing Manager – ARM

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים