מערכת בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים

מערכת בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים – סקירה טכנית 🎯

בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת

מערכת בקרת כניסה ביומטרית

✅ כיום, מערכות בקרת הכניסה מתקדמות אחרי ההתפתחות בעולם המחשוב והתקשורת והגישה אליהן במערכות החדישות מתבצעת מכל מכשיר טלפון סלולרי מכל מקום.

 

✅ שילוב יכולות ביומטריות ובראשן טביעת אצבע (או זיהוי פנים / זיהוי כף יד), הופכות את מערכות בקרת הכניסה לחסינות הרבה יותר מפני טעויות והתחזויות.

 

✅ איך בוחרים ספק פתרון להתקנת מערכת בקרת כניסה ביומטרית חכמה, שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לעסק, בלי "ליפול בפח"?

 

במציאות ביטחונית וחברתית כמו זו הקיימת בישראל, מערכות "בקרת כניסה" לרבות מערכת אינטרקום (המשולבת במקרים רבים עם מצלמת אבטחה), הופכות להיות מצרך חיוני והן בהחלט ממדרות את המשרדים והעסקים מאורחים בלתי רצויים ומשמשות גם כ"בקרת כניסה" לעובדים, לספקים, לשותפים, לאורחים ולרכביהם.

בעידן בו המידע כ"כ חשוף וזמין מכל מקום ולכל אחד, חשוב לכולנו להגביר את רמת הביטחון האישי בסביבה הביתית שלנו ובסביבת העבודה. לכן שילוב של פתרונות ביומטריים בבקרת כניסה הופכים להיות מקובלים, והמערכות האלו יכולות לשמש גם למטרות נוספות דוגמת "שעון נוכחות" לעסק.

ההמלצה הברורה היא להחליף את מערכת האינטרקום אחת ל-10 שנים. זאת, גם בגלל שמערכות אינטרקום מתקלקלות (כמו כל מכשיר אלקטרוני) וגם משום שמערכות האינטרקום החדשות מספקות מענה רחב וטוב יותר למשתמשים בהם. מומלץ לא לחסוך בכסף ולרכוש את המוצר הטוב והמשוכלל ביותר הנמצא בשוק.

חברת מקור טכנולוגיות ("ג. מקורטק מערכות זיהוי") מראשון לציון מציגה מערכות חדשות לבקרות כניסה בזיהוי אצבע / פנים / ורידים / כף יד, משולבות במערכות אינטרקום ובקרות כניסה מהחברות: Suprema ו-ZKTeco המובילות בעולם בתחום הזה. כל המערכות מכילות תפריטים בעברית ומותאמות לתנאים ולדרישות של עסקים בישראל.

לצפיה בבקרת כניסה / שערים חשמליים וקרוסלות לשערים אוטומטיים של חברת CSP – לחצו כאן

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה ביומטרית – השאירו פרטים כאן

 

המערכות החדשות מבית מקור טכנולוגיות הן:

 • קודנים עם בקרת קרבה. קודן מאפשר פתיחת הדלת השער המחסום ללא צורך בהתערבות אנושית רק ע"י הקשת קוד. כדי להגביר את רמת האבטחה מוסיפים לקודן יכולת של "בקרת קרבה". כלומר: כדי להיכנס, האדם צריך לקרב "כרטיס קרבה", שיכול להגיע בתצורות רבות דוגמת: כרטיס אשראי, מטבע, מחזיק מפתחות, צ'יפ זעיר, מדבקה, צמיד, או כפתור. הקודנים מקבלים את האות בתדר מורשה (למשל 125 קילוהרץ), או בטכנולוגיות קרבה אחרות דוגמת NFC, RF, WiFi. יש קודנים מגוונים לטכנולוגיות השונות לפי צרכי העסק. יש קודנים לפנים הבניין, או מחוץ לבניין עם אנטי-ונדליזם ועוד הגנות (למשל מפני גשם). בקודנים ניתן להטעין בין 1,000 ל-2,000 משתמשים, תלוי בסוג הקודן שנבחר.
 • בקרת קרבה ממוחשבת. אלה, למעשה, קודנים מדור חדש. יש בהם מערכת מחשוב היכולה לקלוט אפילו עשרות אלפי משתמשים (עד 30 אלף משתמשים). היתרון המרכזי: המערכת מדווחת דרך הרשת על כל התנועות הנעשות דרכה. המוצרים החדשים מכילים מסך מגע צבעוני במקום מקשים פשוטים.
 • בקרת כניסה ביומטרית: המערכות הבסיסיות הן מערכות עצמאיות המכילות קודן + קורא טביעות אצבע. הקודן יכול להיות קודן עם קורא קרבה. כך, שאפשר לשלב את הזיהוי באחת או יותר מהשיטות: טביעת אצבע, הקשת קוד, או קריאת כרטיסון קרבה. המערכת הבסיסית יכול לקלוט עד 500 משתמשים.
 • בקרת כניסה ביומטרית מתקדמת: מכילה אותן יכולות של המערכת הבסיסית בתוספת מערכת בלוטוס'. כך, שניתן להתקשר עימה בסמארטפון ולבצע זיהוי באמצעות הסמארטפון, בנוסף לטביעת האצבע, הקודן וקורא הקרבה. במקום קודן עם מקשים, המוצרים החדשים מכילים מסך מגע צבעוני בגדלים שונים בהתאם לסוג המוצר שנבחר. המכשירים החדשים מכילים סנסור SilkID המשלב אלגוריתם זיהוי אצבע חדשני המזהה ברמה גבוה טביעות אצבע יבשות ורטובות + זיהוי אצבע מזויפת. רוב הבקרות יכולות לעבוד בתצורה עצמאית או ממוחשבת. לרוב הבקרות ניתן לחבר קורא ביומטרי נוסף ליציאה. בהתקנות חוץ מומלץ גם למגן כנגד שמש ישירה, שעלולה לסנוור את הסנסור.
 • בקרת כניסה מתקדמת משולבת שעון נוכחות: מדובר במערכת, שבנוסף ליכולות המצויות במערכת בקרת הכניסה הביומטרית, היא מכילה תקשורת אינטרנטית המדווחת על כניסת ויציאת עובדים. המערכת מכילה צג גרפי צבעוני של 3 אינץ ואפשרות לשלב קורא קרבה בנוסף לזיהוי הביומטרי. יש כמה דגמים של מערכות משולבות שעון נוכחות לרבות עם סנסורים ביומטריים מתקדמים והמערכות הללו יכולות לקלוט רישום של עד 3,000 משתמשים. יש מערכות המותאמות להתקנה בחוץ והן מוגנות ונדליזם וגשם וכוללות גם קריאת כרטיס עובד (בתצורה של כרטיס אשראי).
 • קוראי קרבה מבוססי RFID. סדרת קוראי קרבה לתנאי חוץ (תקן עמידות (IP65 במגוון תדרים ופרוטוקולים: 125Khz, EM, HID, Mifare,13.56Mhz, iClass ועוד. מגוון צורות וגדלים המתאימים לכל התקנה. פרוטוקולי תקשורת Wiegand 26/34 עם נוריות חיווי אדום/ירוק וזמזמם פנימי. יש בסדרה קורא קרבה שולחני וקורא קרבה משולב ביומטרי.
 • בקרות כניסה מרושתות ZKTeco: מקורטק מייבאת ומשווקת בקרות כניסה ממגוון יצרנים בעולם. חברת ZKTechnology מספקת בקרות כניסה הנחשבות לבקרות הכניסה המובילות בעולם. ZKTeco (להלן ZK בקיצור) מייצרת בקרות כניסה החל מדלת אחת ועד 4 דלתות בבקר אחד. בקרות הכניסה של ZK הן בין היחידות בארץ המסוגלות לנהל עד 30 אלף משתמשים ולשמור 100 אלף טרנזקציות בזיכרון במצב off-line. הקו של המוצרים כולל:
  • בקרי כניסה קרבה – C3, או בקרת אצבע – InBio ל- 1/2/4 דלתות ניתנות להרחבה עד 12,200 דלתות ויותר. בקרי C3 תומכים בעד 30 אלף כרטיסים ובקרי InBio תומכים בנוסף בעד 3,000 טביעות אצבע. כל הבקרים כוללים כרטיס תקשורת TCP/IP פנימי + אפשרות שרשור בקרים ב-RS485. ניתן לגבות ולהוריד נתונים גם ב-SDCARD. ניתן לחבר קוראי קרבה EM/Mifare/HID ואחרים בפרוטוקול וויגנד עד מרחק של כ-70 עד 100 מטרים מהבקר, או לשרשר קוראים ביומטריים בתקשורת RS485 עד 1,000 מטרים מהבקר, עד 8 קוראים על כבל אחד של 4 גידים.
  • תוכנת ניהול בהתקנה מקומית או WEB דרך דפדפן, שכוללת ניהול עובדים / מחלקות ומתן הרשאות, אנטיפסבק, אינטרלוק, בקרת זרימה, מפות, התנהגות דלתות, לוחות זמנים, הפקת דו"חות, יצוא לתוכנות נוכחות ועוד. הבקרים כוללים מארז מתכתי + מפתחות וכוללים נורות חיווי.
  • בנוסף, ניתן לחבר למערכת בקרי מעליות 12-99 קומות, שמאפשרות ניהול בקרת כניסה לדיירים / עובדים / אורחים גם על המעליות, ושליטה על כל קומה בנפרד.

 

מאפיינים עיקריים לבקרי הכניסה ולתוכנה של מערכת ZK:

 • בקר לדלת אחת עד 4 דלתות.
 • חיבור עד 4 קוראי קרבה במגוון תדרים, עם אפשרות ל-HID, iClass תמו“ז, או ביומטרי – טביעת אצבע.
 • אפשרות לזיהוי לפי כרטיס, סיסמה, טביעת אצבע, או קוראים משולבים.
 • עד 30 אלף מחזיקי כרטיס ו-3,000 טביעות אצבעות.
 • מעבד חזק וזיכרון חזק.
 • אחסון עצמאי בזיכרון הבקר עד 100 אלף רשומות.
 • בכל דגם בקר קיימים חיבורי INPUTS ו-OUTPUTS נוספים לשימושים שונים.
 • אפשרות לעבודה ללא חיבור למחשב, לאחר הזנת העובדים ומורשי הכניסה.
 • סוללת גיבוי ל-3 חודשים.
 • עד 6 ממסרי מגע יבש NO/NC.
 • עד 4 חיישנים למצב דלת.
 • חיבור לעד 4 לחצני יציאה.
 • כולל מארז מתכת עם מנעול וספק כח.
 • עבודה On-Line מול תוכנת ZKAccess מקומית, תוכנת Web או עבודה עצמאית Off-Line. אינטגרציה מלאה מול תוכנת שו"ב של ג'נסיס (Genesys) המאפשרת להתממשק למרכזיה של ג'נסיס.
 • עבודה בתצורתServer / Client עם בסיס נתונים: Access, MySQL, MS SQL Server.
 • תמיכה מלאה בניהול רמות הרשאה: תחומי זמן, ניהול אורחים, חגים ועוד.
 • תמיכה ב-Anti Pass back מקומי וגלובלי: Interlock, Multi-Card.
 • רישום טביעות אצבע או כרטיסים בעזרת קורא שולחני.
 • זיהוי הבקר באופן אוטומטי ברשת TCP/IP.
 • הוספה / הסרה / הקפאת עובדים + הגדרת אתרים / מפעלים / מחלקות.
 • אפשרות הרשאות גישה שונות לעובד – לכל דלת בנפרד.
 • התממשקות לבקרות פריצה / גילוי אש / בקר מעליות / מצלמות אבטחה.
 • פתיחת הדלתות ישירות משולחן העבודה במחשב ללא צורך בהתקנת לחצן יציאה בשולחן.

יודגש, שבפתרונות של ZK ניתן לבחור בין מערכות הממוקדות בקורא קרבה, או במערכות הממוקדות גם בטביעת אצבע וגם בקורא קרבה, לפי החלטת העסק. כל המערכות והסוגים של המוצרים מכילים תקשורת אינטרנטית וכולן הותאמו לעברית.

 • בקרות כניסה ZKTeco Green Label: בקרות הכניסה מסדרת Green Label נחשבות לקפיצת מדרגה חשובה בהתקדמות של ZK למובילה עולמית בתחום האבטחה. סדרת Green Label מכילה בקרים ושעונים ברמת פרימיום עם צגי מגע צבעוניים, כולל אלגוריתמים חדשים ומשופרים לזיהוי אצבע / פנים/ ורידים D3, זיהוי אצבעות מזויפות, עם עיצוב יוקרתי. שירות ותמיכה VIP ל-3 שנים. בחירה בסדרת Green Label היא בחירה במוצרים האיכותיים ביותר ובשירות הטוב ביותר. מערכות Green Label מלוות בפתרונות תוכנה מתקדמים וביניהם: Net, ZKTime.Web ו-ZKBioSecurity.
 • שעוני נוכחות / כניסה Green Label: מוצרים עם יכולות שיש בסעיף הקודם + רישום נוכחות עובדים.
 • פתרונות קריאה מרחוק BLE (בלוטוס'): טכנולוגיית BLE—Bluetooth Low Energy היא טכנולוגית רדיו בתדר 2.4 גיגהרץ המאפשרת מרחקי קריאה ניתנים לכיוונון – RSSI עד 10 מטרים. לכל תג / אפליקציה / טלפון יש מזהה BLE ייחודי המאפשר זיהוי חד ערכי של המשתמש או האובייקט. הפתרונות מתאימים לדיווחי נוכחות, בקרת כניסה, חניונים, ניהול מלאי, זיהוי רכבים ועוד. בעלי הרשאה מקבלים תגים עם BLE במגוון תצורות, דוגמת מחזיק מפתחות.
 • בקרות כניסה ונוכחות ביומטריות Suprema: בקרי כניסה ושעוני נוכחות סופרימה נחשבים לבקרי הכניסה והנוכחות הטובים בעולם. אלגוריתם זיהוי אצבע בין המתקדמים בעולם, מאושרי FBI, מזהים טביעות אצבע רטובות, יבשות, קשות וכד', ברמה שאין כמוה בארץ. מעבדים מהירים מאפשרים אימות תוך פחות משניה. לבקרים ניתן לחבר תוכנת BioStar מבוססת SQL או מערכת WEB לניהול עובדים, למתן הרשאות והפקת דו"חות. ניתן לרכוש קורא ביומטרי שולחני USB לצורך רישום טביעות האצבע של העובדים ישירות מהמחשב או לרשום את המשתמשים ישירות בבקר. הבקרים תומכים בזיהוי 1:N ו-1:1. כל התקשורת מוצפנת SSL. בקרי סופרימה הם דרישת חובה ברוב המכרזים הממשלתיים, או הצבאיים והביטחוניים. סוגי הבקרים השונים מגיעים עם מבחר אופציות כגון: קודנים, תקשורת אינטרנט, הזנת זרם PoE, קוראי קרבה פנימיים או חיצוניים, סנסורים אופטיים מתקדמים, הקשחה לסטנדרט צבאי, תקשורת WiFi ועוד. מגוון המוצרים כאן הוא רחב וכולל מוצרים עם צגי מגע צבעוניים גדולים ויכולת לקלוט עד מאות אלפי משתמשים.
 • בקרות כניסה ונוכחות זיהוי פנים / כף יד: בקרות כניסה ונוכחות מולטי ביומטריות, שלא מבוססות רק על בסיס טביעת אצבע תוצרת חברת ZKTeco, שמשלבות זיהוי פנים / אצבע / כרטיס עם אפשרות לסיסמה. אלגוריתם זיהוי פנים ZKFace  בשילוב אלגוריתם זיהוי אצבעZKFinger  מאפשרים זיהוי מוחלט של כל העובדים תוך פחות משניה. המכשירים בסדרה זו כוללים צג מגע צבעוני עם תקשורת רשת ואופציה לחיבור WiFi. קיימים דגמים המשולבים עם מצלמת אבטחה IP עם יכולת זיהוי פנים עד ל-3 מטרים.
 • שעוני נוכחות מתקדמים. מכשירים מבוססי טאבלטים עם מסכי מגע צבעוניים גדולים, זיהוי ביומטרי (טבעית אצבע), קורא קרבה, ויכולת קליטה של אלפי עובדים ותקשורת רשת, בחלק מהמוצרים התקשורת כוללת WiFi, או חיבור סלולרי.

מערכת בקרת כניסה IP ממוחשבת –

האם יש מתחרים בתחום מערכת בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים?

בהחלט, יש לא מעט. לדוגמה: חברת טופ אודיו מהרצליה, שעוסקת בתכנון ובביצוע בתים ועסקים חכמים, רשתות מחשבים, מערכות שליטה ובקרה ומערכות אודיו-וידאו, השיקה פתרון חדש בתחום בקרת הכניסה ששמו Touch 2 של חברת INVIXIUM מקנדה, פתרון ביומטרי משודרג המסייע בניהול מערך אבטחה קל ונוח במגוון רחב של יישומים בבית ובמשרד. מחיר המערכת (כולל הכל): 8,990 ₪ (כולל מע"מ). לחברת טופ אודיו יש עשרות משווקים מורשים, חנויות ומתקינים בכל רחבי הארץ.

המערכת הזו היא, למעשה, מחשב קטן עם מערכת הפעלה אנדרואיד, כשהחידושים, שמציעה המערכת כוללים: אינטרקום חכם מובנה, מצלמה באיכות 5 מגה-פיקסל וחיישן ביומטרי בטכנולוגיית “Lumidigm”. המסך הצבעוני המובנה (מסך מגע) בגודל 2.4 אינץ' מבוסס על זכוכית “Gorilla Glass” דור 5 וחסין בפני חבלות. הזנת המכשיר יכולה להיעשות בשיטת PoE (ר"ת: Power over Ethernet). כך, שלא צריך שקע חשמלי קרוב. המערכת יכולה לאחסן בתוכה עד 10,000 משתמשים ועד 20,000 טביעות אצבע. כך, שהיא עונה על כל צורך קיים ועתידי.

יישום חדש נוסף במערכת הזו: להגברת האבטחה של הכניסה המערכת הזו תומכת ב- Multi Factor Authentication, כלומר: אימות של האדם ביותר מצורה אחת. לדוגמה: אפשר לקבוע, שבנוסף לטביעת האצבע, אדם הנכנס לבית למשרד או לחדר המאובטח, יידרש גם להקיש קוד סודי, שידוע רק לו ולמי שמנהל את המערכת (וכך המערכת הופכת גם לקודן), או לקרב Smart Card (או כל "תג קרבה") למכשיר, כדי להכפיל את הזיהוי.

אחד היישומים המעניינים ביותר ב-Touch 2 הוא יכולת החיבור והאינטגרציה עם "הבית והעסק החכם". כך, "האינטרנט של הדברים" (IoT) מגיע אל פתח הדלת המשרד בפתרון משולב של בקרת כניסה עם בית משרד חכם.

בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים

לאן הולך תחום מערכת בקרת כניסה ביומטרית IP ממוחשבת?

 

המונח אינטרקום של היום כולל סביבו פתרונות חדשים, שכלל אינם דומים לאינטרקומים של העבר. בכלל זה אפשר לראות פתרונות של קודנים עם שלל אפשרויות לפתיחת השער (החל מהקשה על מספרים, חיוג סלולרי, צ'יפ קרבה, זיהוי ביומטרי, שילוב עם מצלמת אבטחה ועוד). ההבדל המרכזי בין קודן לאינטרקום הוא, שבקודן האישור לכניסה מתקבל מתוך המכשיר עצמו (למשל ע"י הקשת קוד, או טביעת אצבע) ואין צורך באישור מרחוק, או שיחת אישור, כמו שיש באינטרקום. לכן, שילוב של שני המוצרים בתוך מוצר אחד מספק רמה גבוהה יותר של בקרת כניסה.

כיום, ניתן לרכוש ולהתקין פתרון מלא למערכת בקרת כניסה ממוחשבת לבתים ולעסקים מבוססת IP (פרוטוקול האינטרנט), כשיש אופציה (שמאוד מומלצת) להוסיף מצלמת אבטחה לאינטרקום, רצוי מאוד מצלמת אבטחה, שגם כן מבוססת IP ולבחון שילוב של קודן לכניסות עם צורך ברמת סינון גבוהה יותר. זאת, בשונה מהמערכות הוותיקות הקיימות בשוק, שהן מערכות קנייניות (פרטיות) עם פרוטוקולים פרטיים ואי יכולת להתחבר לרשת האינטרנט ולמוצרים חדשים הקיימים בשוק, דוגמת מצלמות אבטחה וסנסורים של "בית ועסק חכם".

תחום מצלמות האבטחה, שמתלווה לפתרונות של בקרת כניסה, התקדם במהירות ממצלמות אנלוגיות פשוטות למצלמות דיגיטליות מבוססותIP  (פרוטוקול האינטרנט) ובאיכות עד 4K (פי 4 מאיכות HD) ושכעת הן עוברות לקישור דרך הענן, ברשת האינטרנט. מצלמות אבטחה IP מתקדמות מגיעות כיום כחלק בלתי נפרד ממערכות אינטרקום ופנקודים, לשליטה על כניסות ושערים, בעסקים, במשרדים ובבניינים, שרוצים לפקח על הנכנסים דרכם.

בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת

מי מוביל את השוק של מערכת אינטרקום ממוחשבת?

אין כיום "מוביל שוק" בתחום המערכות המתקדמות הללו לבקרת כניסה. השוק הזה מפוצל בין כמה וכמה ספקים והעיקר: ניתן לייבא או לרכוש את הפתרון מיבואן או לרכוש באינטרנט, ולהתקין את המערכות הללו לבד, בבית או בעסק. אולם, בגלל הצורך באינטגרציה עם מערכות נוספות (לרבות הסלולר, או WiFi, או RFID, או מערכת ביומטרית), מומלץ, שההתקנה והתחזוקה תבוצענה ע"י מתקין מקצועי, שזו המיומנות וזה הניסיון שלו.

הספקים הקיימים בתחום הזה: תדאור טכנולוגיות, DVTech, יורוקום-פנסוניק, פוקוס טלקום, ITS, CSP, לדיקו, בזק, סינריון, וספקים נוספים רבים דוגמת: אינטק, קומקס, לוגיפון, קוקום, ויסוניק, וידרום, Chipzol, טופ אודיו, IDP, לנ-טק, מיתר מיגון, גטר-טק, אלקטיב, סינטל תקשורת, SpotCam (Video Doorbell Solution), בינת עסקים (מתמקדת במצלמות אבטחה בענן), מקור טכנולוגיות, מור מערכות תקשורת, סקיוריטי מערכות אינטרקום ועוד.

המחירים של המוצרים בתחום זה מאוד מגוונים, תלוי בהיקף היכולות הקיימות באינטרקום, במצלמה ובכל האביזרים והיכולות הנלוות. יש לקחת בחשבון, שאם מעוניינים להקליט את הווידיאו המופק מהמצלמות, יש לרכוש מערכת הקלטה (DVRNVR) למצלמה או למצלמות (מייקר את ההוצאה באלפי ₪), או לרכוש שירות הקלטות ממצלמות בענן (יותר מומלץ).

הספקים המובילים בשוק של הקלטת וידיאו ממצלמות אבטחה עסקיות הם: ארגוקום (מובילת שוק), פוקוס טלקום, נייס מערכות (באינטגרציה אפשרית של תדיראן טלקום), בינת מערכות יישום, לדיקו – בוש, יורוקום – פנסוניק, ,One1SaMBa סינטל תקשורת, AVcom, גטר-טק, NeoCam (מתמקדת בתחום מצלמות אבטחה בענן, פתרונות בית ועסק חכם בענן והקלטות בענן), Milesight, ריסקו, CSP, BGC, לנ-טק, iLANOT, קרמר (חברה ישראלית מאוד מצליחה), DM – Dedicated Micros, קרסטון –Crestron , ,Provision ,iCATCH ,HIKVISION B-Eye ועוד.

 מערכת מחשוב לבקרת כניסה

שורה תחתונה בתחום מערכת בקרת כניסה ביומטרית זיהוי מתקדמת:

 

בבחירת ספק מערכת מתקדמת לבקרת כניסה, יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. קודם כל, יש לקבל החלטה אם בכלל מעוניינים במערכת מבוססת IP וטביעת אצבע, או בתצורה אחרת המתאימה לצרכי העסק, מנהליו ועובדיו. לאחר מכן יש להחליט אם בוחרים בפתרון הכולל את ניהול המערכת והקלטת הווידיאו ממצלמת האבטחה – בענן.

יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". מומלץ לבדוק באינטרנט חוות דעת על הספק שבו בוחרים ואם אין תלונות על רמת ההתקנה והשירות שלו. יש לזכור, שהצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים לצרכים של חנות רהיטים, רשת מרכולים, חברת הייטק, או של משרד רואי חשבון.

 

לכן, נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת בתחום בקרת הכניסה לעסק שלך למשרד שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים?

 

 אם יש לך כבר מערכת מתקדמת משולבת ביומטרי לבקרת כניסה, ממה אתה לא מרוצה מהפתרון הזה? שתף אותנו.

 

 איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור בקרת כניסה ביומטרית – מערכת זיהוי מתקדמת לעסקים המתאימה לצרכיך?

 

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה ביומטרית – השאירו פרטים כאן

Real-world demonstration of ZKTeco advanced biometric security

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים