מערכת אינטרקום סלולרי – בקר לפתיחת שער חשמלי 🎯 מידע חדש

מערכת אינטרקום סלולרי – בקר לפתיחת שער חשמלי – סקירת פתרונות חדשים בשוק

שירות כוכבית בזק / מספר חיוג מקוצר

מערכת אינטרקום סלולרי

✅ ניתן כיום לבצע פתיחת שער או מחסום מרחוק באמצעות חיוג מטלפון סלולרי, שהוגדר כמורשה לפתיחה.

 

✅ איך בוחרים מערכת אינטרקום סלולרי (או אלחוטי), שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לעסק, בלי "ליפול בפח"?

 

במדינה ובמציאות ביטחונית וחברתית כמו זו הקיימת בישראל, מערכות אינטרקום הופכות להיות מצרך חיוני והן בהחלט ממדרות את הבתים והעסקים מאורחים בלתי רצויים ומשמשות גם כ"בקרת כניסה" לעובדים, לאורחים ולרכביהם.

האם יש דרך להתקין אינטרקום בלי מערכות החוטים הישנות? התשובה היא כן. זה נעשה באמצעות הסלולר (או האלחוט).

זו מערכת חדשנית בהישג יד של כל בית וכל בעל עסק, ללא צורך בהתקנת מכשור בבית או בעסק, אין צורך בהכנת תשתית בבניין, אין צורך להיות בבית או בעסק כדי לענות. הפתרונות באם עם התאמת מוצרים אישית לצרכים של כל בניין ועסק, בד"כ עם אחריות לשנתיים.

מערכת אינטרקום סלולרי

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת אינטרקום סלולרי – השאירו פרטים כאן

הפתרון הוא פשוט ביותר: מערכת אינטרקום סלולרית המצלצלת לטלפונים בדירות או בעסק או לטלפון סלולרי של הדייר בעל העסק מי שמפקח על הכניסה. בעת ההתקנה מכניסים למערכת האינטרקום את מספרי הטלפונים הסלולריים (או הקוויים), שאליהם היא מצלצלת, וניתן באמצעות ממשק Web לשנות את המספרים לחיוג לפי הצורך. בתוך האינטרקום יש מודם סלולרי, שמבצע את החיוג ליעד, כדי שיאשר את פתיחת השער או הדלת. אפשר גם להשתמש ברשת WiFi או RFID ולחסוך את העלויות של מודם סלולר וחשבון סלולרי, אם השער בחניון מכוסה ברשת WiFi RFID של העסק.

כך, מערכות אינטרקום ניידות (סלולריות או אלחוטיות) מאפשרות פתיחה בטוחה של הדלת או השער החשמלי (או שער של החניה) בקלות. זאת, באמצעות לחיצת כפתור בלבד (בסמארטפון זו לחיצה על כפתור וירטואלי על המסך), ובכך חוסכות את הצורך להגיע לדלת לשער. בנוסף, ניתן להתקין אינטרקום בכל מקום בבית או בעסק, בחניה שלו או בכל מקום, שעליו רוצים לפקח מבחינת הנכנסים (או היוצאים), בלי תלות בחיווט.

היתרונות של מערכת אינטרקום סלולרי עם בקר לפתיחת שער חשמלי:

 • ידידותית למשתמש.
 • אין צורך להתקין מכשור כלשהו בדירות, או בתוך המשרדים.
 • אין צורך להיות בבית או במשרד כדי לענות (בכיסוי סלולרי).
 • המערכת מותקנת בכניסה לבניין בכניסה למגרש החנייה, מתחברת לפתיחה חשמלית ובכך תמה ההתקנה הפיזית.
 • אין צורך להמתין לטכנאי בתוך הבית או העסק. הטכנאי מטפל רק במערכת אחת, המותקנת בכניסה בשער החיצוני.
 • כמות הדיירים והעובדים בעסק לא משנה בכלל. המערכת יכולה לחייג לכל מספר. חסכון בעלויות ושדרוג ביוקרה ובאמינות, עם רמה גבוהה של בקרת כניסה.
 • ניתן לשלב בפתרון הזה יכולות נוספות דוגמת:
  • אינטרקום דיבור חופשי,
  • אינטרקום טלוויזיה (צילום בעינית בצבע), עם שידור הווידיאו לכל מכשיר קצה, כולל לטאבלטים ייעודיים, שבידי הדיירים או העובדים.
  • שילוב במערכת של מצלמות אבטחה,
  • פתרון אינטרקום דיגיטלי אנטי-ונדלי, ו או המוגן מפגעי מזג האוויר.
  • שדרוג מערכות קיימות והפיכתן לאינטרקום טלוויזיה ללא שפופרת.
 • שילוב מערכות משרדיות ועסקיות: אינטרקום בין עמדות דיבור חופשי, אינטרקום מזכירה ושלוחות, אינטרקום IP, שילוב במרכזיות לרבות במרכזיות בענן, שילוב בטלפונים חכמים איכותיים, כולל בטלפונים עם מסכי צבע ומצלמות, שילוב במוצרים משלימים: פנקודים, קודנים עצמאיים ומשולבים, קוראי קרבה, פתרונות NFC ובלוטוס', מנעולים אלקטרומגנטיים, מנעולי השהיה, פתרונות מקוריים אחרים לכניסה לבית, לחניון או למשרד.

מהן היכולות של בקר סלולרי לפתיחת שער חשמלי?

בקר סלולרי לשער, לדוגמה בקר ה-P302A מבית IDP, הוא בקר סלולרי קטן ממדים המיועד לפתיחת שערים ומחסומים מרחוק. לבקר זיכרון של עד 12,000 משתמשים מורשים/ כדי לפתוח את השער המשתמש צריך פשוט לחייג למספר הטלפון של הבקר (ללא עלות שיחה) והבקר יפתח את השער.

בקר זה מאפשר פתיחת שער באמצעות כל טלפון ללא תלות במרחק מהשער. לבקר זה כמה אופציות מיוחדות המתאימות במיוחד לביצוע בקרה פשוטה על שער או מחסום חשמלי:

הוספת משתמש למספר כניסות בלבד – באופציה זו ניתן להוסיף למערכת מספר טלפון של משתמש זמני, שיוכל להתקשר לבקר רק מספר פעמים שהוגדרו לאחר מכן ימחק מזיכרון הבקר. כך למשל, אפשר לתת אפשרות כניסה חד פעמית לאורחים / ספקי ציוד.

אופציה נוספת בבקר זה היא הוספת משתמש לפי לוח זמנים. במקרה זה ניתן להגדיר שמשתמש מסוים יוכל לפתוח את השער רק בימים מסוימים ובשעות מסוימות. הוספת והסרת המשתמשים מהבקר מתבצעות ע"י אפליקציית אנדרואיד בעברית.

ניתן לספק פתרון, שבנוסף לעבודה הרגילה של הבקר, הוא יוכל להוציא התראה לטלפון של בעל העסק, בכל פעם שמשתמש פותח את השער בזמנים יוצאי דופן, שלא בימי העבודה (למשל: שישי ושבת, חגים). כך, שבכל פעם, שאחד מהמשתמשים המורשים יפתח את השער ביום שישי, שבת או חג, הבקר יפתח את השער ובמקביל ישלח הודעת SMS עם שם המשתמש, שפתח את השער.

הבקר תומך בכרטיסי סים של רשתות GSM, יש בו מנגנון אתחול אוטומטי למניעת תקיעת המערכת בעת תקלת רשת מקומית, או הפסקת חשמל מקומית, יש בו אופציה להשארת השער פתוח בשעות קבועות בימים מסוימים, יש בו יכולת השבתת פתיחת השער מרחוק לכל המשתמשים (במקרה ביטחוני למשל), פתיחת השער מתבצעת באמצעות שליחת SMS עם סיסמא, או רק ע"י ביצוע שיחה. בנוסף, ניתן להשתמש במקביל בשלטים מוצפנים המותאמים למערכת הבקרה.

 

אינטרקום פנסוניק דורסוניק DoorSonic.

כמה עולה מערכת אינטרקום סלולרי עם בקר לפתיחת שער חשמלי ומי מספק זאת?

 

המחירים של המוצרים בתחום זה מאוד מגוונים, ונעים בין 1,000 ש"ח ל-3,500 ₪, תלוי בהיקף היכולות הקיימות באינטרקום ובכל האביזרים והיכולות הנלוות. אינטרקומים אלחוטיים (ללא מודם סלולרי וקו סלולרי), מבוססי WiFi או טכנולוגיות אלחוט אחרות דוגמת RFID, זולים באופן משמעותי מאינטרקומים מבוססי חיבור סלולרי, או המשלבים סלולר ואלחוט יחד.

אין כיום "מוביל שוק" בתחום האינטרקומים המתקדמים הללו והשוק הזה מפוצל בין כמה וכמה ספקים לא גדולים דוגמת: תדאור טכנולוגיות, DVTech, יורוקום-פנסוניק, ITS, פוקוס טלקום, סינריון, לדיקו, וספקים נוספים רבים דוגמת: אינטק, קומקס, לוגיפון, קוקום, ויסוניק, וידרום, Chipzol, מיתר מיגון, לנ-טק, IDP ועוד.

ניתן לייבא או לרכוש את הפתרון מיבואן ולהתקין את המערכות הללו לבד, בבית או בעסק. אולם, בגלל הצורך באינטגרציה עם מערכות נוספות (לרבות הסלולר, או WiFi, או RFID), מומלץ, שההתקנה והתחזוקה תבוצענה ע"י מתקין מקצועי, שזו המיומנות וזה הניסיון שלו.

 

אינטרקום פנסוניק דורסוניק

שורה תחתונה בתחום בחירת מערכת אינטרקום סלולרי עם בקר לפתיחת שער חשמלי:  

בבחירת ספק אינטרקום אלחוטי או סלולרי, יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. קודם כל, יש לקבל החלטה אם בכלל מעוניינים במערכת סלולרית (התצורה המומלצת כיום לעסקים היא WiFi או לחילופין RFID), או בתצורה אחרת, המתאימה לצרכי העסק, מנהליו ועובדיו. הצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים לצרכים של חנות רהיטים, רשת מרכולים, חברת הייטק, או של משרד רואי חשבון.

 

לכן, נשאלות כאן השאלות: 

מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת בתחום פתיחת שער מרחוק, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות אינטרקום סלולרי? 

מה אתה יודע על ההבדלים בין אינטרקום סלולרי לאינטרקום אלחוטי – WiFi? מה סוג האינטרקום המתאים לצרכים שלך? 

אם יש לך כבר אינטרקום סלולרי, ממה אתה לא מרוצה מהפתרון הזה? שתף אותנו. 

 

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת אינטרקום סלולרי – השאירו פרטים כאן

 

איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור את ספק מערכת האינטרקום הסלולרי המתאימה לצרכיך?

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מערכת אינטרקום – כיצד לבחור ציוד אינטרקום מתאים?

 

נמאס לך לחפש מערכת אינטרקום מתאימה לעסק?

 

מערכת אינטרקום סלולרי – בקרת חניון בטכנולוגיית RFID.

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים