מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות (מידע חדש)

מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות

 

מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות – פתרון מלא בענן של חברת Kramer

 

מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות

מה התחדש בפתרונות ניהול של מערכות אודיו ווידיאו לחדרי ישיבות חכמים?

 

האם מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות של חברת קרמר הישראלית הם הפתרון המתאים לעסק שלך?

 

איך מנהלים את חדרי הישיבות והמשרדים, שמערבבים שירותי מולטימדיה בענן בשירותים מקומיים, עם "עבודה קבוצתית" וקישור מכל מכשיר קצה נייח או נייד?

עסקים מגלים את היתרונות בהכנסת מערכות אודיו ווידיאו מתקדמות לחדרי ישיבות. עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה ובמערכות הישנות, כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה.

לכן, חדרי ישיבות, כולל משרדים קטנים וגדולים, מקבלים שדרוג והופכים ל"חדרי ישיבות חכמים" עם מערכות AV (אודיו וידיאו), שמשלבות שירותי מולטימדיה בענן ושירותי תצוגה על מסכים עם יכולת גישה איכותית מכל מכשיר קצה.

כך, יכולת קבלת ההחלטות בישיבות משתפרת, אם כל האנשים המתאימים והקשורים לנושאים, שעולים בישיבה, גם משתתפים בה פיזית או בדרך של שיחת ועידה (בקול או בווידיאו), בלי תלות היכן הם באותו הזמן, שבו מתקיימת הישיבה, עם יכולת להיות מעורבים בבניית מסמכים ומצגות משותפים בזמן אמת.

מכאן, חדר ישיבות חכם ואינטראקטיבי משנה את כל שיטת העבודה בעסק, משנה את התצוגה של מצגות, מסמכים, סרטונים וכל מידע, בחדר הישיבות. כך, "עבודה שיתופית" ויעילה הופכת לדבר קל, פשוט וגם מהנה.

 

מהם החידושים בתחום חדרי ישיבות חכמים ומשולבים?

העסקים, שאינם ארגוני ענק, מעוניינים כיום לקבל את היכולות הקיימות בחדרי הישיבות של החברות הענקיות והעשירות, אבל במחיר צנוע המתאים לכיס שלהם. האם זה אפשרי? בהחלט כן.

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, הכל "כחול לבן", הציגה מערכת חדשה בשם Kramer Control, שמחליפה את מערכות השליטה הישנות, הכבדות, היקרות והקשות לתחזוקה, במערכת קלה ונוחה לתפעול בענן. לפתרון הזה יש אתר תפעול ותמיכה – כאן.

כל הגישות הישנות של ניהול מערכות אודיו ווידיאו נזנחות, כי הן עוברות לענן. בחדרי הישיבות יש רק קופסאות קטנות של מתג תקשורת לענן, שניתן לגשת אליהן מכל דפדפן ומכל מכשיר קצה שמקבל הרשאת גישה. התקשורת כולה מוצפנת ומוגנת.

ניתן לחבר אין סוף של חדרים ומתקנים (עם מכשירי קצה רבים בכל חדר), בכל מקום בעולם, תחת מעטפת שליטה אחת, כי הכל נמצא בענן. הכל מסופק בגישת ה-Plug & Play. כל השינויים במערכת בכל חדר או בכל מכשיר קצה נעשים ב-Drag & Drop. כל השדרוגים והעדכונים נעשים מרחוק בענן.

המערכת מכילה יכולות אנליטיות כדי לספק את החוויה הטובה ביותר למשתמשים ולאתר כשלים וצווארי בקבוק בתעבורה ובתצוגות לפני שהם מפריעים למשתמשים.

הפתרון הזה מתאים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד וכלה בעסק עם עשרות משרדים או חדרי לימוד. המערכת מותקנת בענן אבל גם יכולה להיות מותקנת מקומית – On-Premise, למי שמבקש זאת.

מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות


מי עוד מספק פתרונות מערכת שליטה מתקדמות לחדרי ישיבות חכמים?

 

רוב העסקים יעדיפו לקבל שירות מלא "קצה לקצה" כולל התקנת כל האביזרים הנלווים בחדר הישיבות החכם (כולל מסכים, רשת אלחוטית, חשמל, תוכנות שליטה על המקרן וכיו"ב), מספק אינטגרטור אחד. כאמור, הספקית המובילה כיום בישראל היא חברת קרמר (Kramer) מירושלים, שמספקת פתרונות "קצה לקצה" לחדרי ישיבות חכמים.

מתחרים נוספים בשוק: DM (Dedicated Micros), קרסטון (Crestron), לדיקו-בוש, גטר-טק, Oricon ועוד.

לאחרונה מיקרוסופט הוציאה לשוק פתרון בשם: סקייפ Meeting Room Systems, כחלק מהפתרון של Skype for Business, מערכת שתופסת הצלחה בשוק. המערכת הזו נמכרת בעיקר דרך שותפותיה של מיקרוסופט לפתרון הזה: פוליקום, לוגיטק ו-Crestron, שמספקות את ציוד החומרה, ההתקנות והתמיכה לפתרון הזה.

שורה תחתונה בתחום פתרונות מערכת שליטה מתקדמות לחדרי ישיבות חכמים:

 

רכישת פתרונות שליטה לחדרי ישיבות חכמים, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA).

 

לכן נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הכי גדולה הקיימת בעסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות מעבר למערכת שליטה בענן של חדר ישיבות חכם? 

אם אתה כבר משתמש במערכת שליטה לחדר ישיבות חכם, ממה אתה לא מרוצה מפתרון הזה? שתף אותנו. 

איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך בבחירת מערכת לשליטה בחדר ישיבות חכם המתאימה לצרכיך?

אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה החשוב הזה בטלפון 077-8123111.

מערכת Kramer Control מתקדמת לחדרי ישיבות

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים