שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים – מדריך!

שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים

שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים – מדריך!

 

 

מה התחדש בחדרי ישיבות חכמים?


איך משלבים מערכות אודיו ווידיאו ללא חוטים בחדר ישיבות חכם ואינטראקטיבי?

 

האם הפתרונות של חברת קרמר הישראלית הם הפתרון המתאים לעסק שלך?

 

 

עסקים מגלים את היתרונות בהכנסת מערכות אודיו ווידיאו מתקדמות לחדרי ישיבות ומעבר לשיטות "עבודה קבוצתית".

עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה ובמערכות הישנות, כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה מתקדמים ואיכותיים.

לכן, חדרי ישיבות, כולל משרדים קטנים וגדולים, מקבלים שדרוג והופכים ל"חדרי ישיבות חכמים" עם מערכות AV (אודיו וידיאו), שמשלבות שירותי מולטימדיה בענן ושירותי תצוגה על מסכים עם יכולת גישה איכותית מכל מכשיר קצה.

חדר ישיבות חכם ואינטראקטיבי משנה את כל שיטת העבודה בעסק, משנה את התצוגה של מצגות, מסמכים, סרטונים וכל מידע, בחדר הישיבות. כך, "עבודה שיתופית" ויעילה הופכת לדבר קל, פשוט וגם מהנה.

שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים

איך משלבים מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים?

 

הכנסת פתרונות מולטימדיה מבוססות מערכת תקשורת אודיו / וידאו לחדרי ישיבות יכולה להיות יקרה מאוד, אם בוחרים להכניס לחדר ישיבות מוצרי מולטימדיה מתקדמים דוגמת:

 • מסכי לד ענקיים, איכותיים וקעורים, עם מסך מגע, ברמת רזולוציה 4K.
 • מצלמות HD ברמת 4K, מצלמות מתכווננות (PTZ) לפי הדוברים.
 • מערכות קול רגישות המופעלות אוטומטית, ברמת איכות HD.
 • תשתיות תקשורת מהירה מבוססת סיבים אופטיים (או תשתיות HDMI) להעברת תמונה איכותית של 4K לכל נקודת קצה.
 • מערכות שליטה ובקרה מתקדמות לכל צורך שלא יהיה.

 

לכן, מי שלא מעוניין להשקיע מאות אלפי ₪ (ועד מיליוני ₪) במערכות מולטימדיה יקרות, שדורשות גם תחזוקה מתמדת ויקרה וביטוח הציוד, יכול לקבל תוצאה לא פחות טובה, במערכות מאוד פשוטות ודי זולות הקיימות כיום בשוק, במיוחד על בסיס מערכות הנמצאות בענן של ספק השירות.

ניתן לוותר על כל הגימיקים היקרים ולהסתפק במערכת המופעלת על מחשב נייד, או טאבלט ואו על הסמארטפונים של המשתתפים בדיון בחדר הישיבות, במערכת שמבצעת אינטגרציה של הכל – בענן.

שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים

מהם החידושים בתחום שילוב מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים?

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, הכל "כחול לבן", הציגה בסוף 2016 ובתחילת 2017 כמה מערכות חדשות ובכלל זה:

 • Kramer Control, שמחליפה את מערכות השליטה הישנות, הכבדות, היקרות והקשות לתחזוקה, במערכת קלה ונוחה לתפעול בענן. לפתרון הזה יש אתר תפעול ותמיכה – כאן. הכל מסופק בגישת ה-Plug & Play. כל השינויים במערכת בכל חדר או בכל מכשיר קצה נעשים ב-Drag & Drop.
 • VIA GO, פתרון המאפשר להפוך כל חדר ישיבות (ולמעשה כל משרד רגיל) לחדר עבודה שיתופי, עם שימוש בכל מכשירי הקצה הניידים הפרטיים הקיימים בידי המשתמשים – BYOD, ברשת אלחוטית מקומית קלה להתקנה ולתפעול. מחיר המערכת כ-400 דולרים וניתן להתקין אותה לבד.
 • Kramer VIA TRUE-Collaboration, מערכת המספקת יכולת "עבודה קבוצתית" מאובטחת ברמת איכות של 4K מכל מכשיר קצה בכל תצורת חיבור בדגש על רשת מקומית קווית או WiFi. המערכת מאפשרת לחבר עד 255 מכשירי קצה שונים תחת מעטפת עבודה קבוצתית משותפת.
 • VIA Collage המאפשר הקרנה אלחוטית בכל מקום ומעל לכל מכשיר הקרנה ברמת איכות של 4K. המערכת מסוגלת להציג עד 12 מסכים שונים מ-12 מקורות בהפעלה מקבילה של 2 מקרנים. זו למעשה הגרסה הגדולה יותר של VIA GO.
 • VIA Connect PRO, שמספק חיבור אלחוטי למקרנים בכמה חדרים במקביל. ניתן להציג עד 4 מסכים מ-4 מקורות ממכשיר הקרנה אחד. הגרסה המתקדמת של הפתרון קרויה VIA Campus ומיועדת לקמפוסים עם הרבה חדרי ישיבות או חדרי לימוד ומסוגלת להקרין עד 12 מסכים שונים מ-2 מקרנים במקביל.
 • VIA PAD, פתרון זעיר המאפשר לשתף בקלות וללא התקנת איזו תוכנה, מצגות מכל מחשב נייח או נייד עם כל מי שנמצא בחדר.
 • VIAware, תוכנה לחלונות 10 המאפשרת לחבר כל מחשב נייח או נייד למערכת הקרנה עסקית. מספקת את כל יכולות החיבור באלחוט (WiFi) והצגה עד רמת איכות של 4K של כל מסמך, מצגת או סרטון על כל מסך (בתנאי שיש בחדר מערכת תומכת VIA).
 • VIA Site Management – מערכת תוכנה בענן לניהול כל מכשירי הקצה הנמצאים בחדר הישיבות (החל מלפטופים דרך סמארטפונים וכלה במקרנים ובטלוויזיות).
 • Kramer Network, שהוא פתרון "קצה לקצה" מאובטח ברמה גבוהה במחיר משתלם, לניהול מערכות AV לעסקים בכל סדר גודל, בדגש על ארגונים בינוניים וגדולים. מדובר ביישום ענן מבוסס IP, קל מאוד להתקנה (מבוסס תוכנה בלבד, בכך הוא שונה מכל פתרון מתחרה הקיים בשוק). הפתרון מתאים לארגונים מרובי מערכות AV, למשל: בתי ספר ואוניברסיטאות, ארגונים עם מצלמות אבטחה המבוזרות בסניפים בכל העולם, ארגונים עם חדרי ועידה וחדרי ישיבות עם מולטימדיה מבוזרים, מתחמי "עבודה שיתופית" גדולים או המבוזרים ברחבי העולם ועוד. ניתן לשלב את הפתרון הזה בפתרון [email protected], להפעלת חדרי ועידות בקלות בכל סדר גדול של עסק ולבצע כל הנדרש ל"עבודה קבוצתית" בכל מקום בעולם.
 • מגוון פתרונות של 4K בתמיכה בתקן חיבור של 2.2 HDCP ובכלל זה: מגוון רחב של נתבים, מתגים, Scalers, מגברים, מפצלים, מגדילי טווח, מגבירי אותות, ממירים, כבלים, מחברים וכיו"ב, לכל צורך ולכל תצורת מימוש.

הפתרונות הללו (ואחרים, שלא נסקרו כאן), מתאימים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד וכלה בעסק עם עשרות משרדים או חדרי לימוד. המערכת מותקנת בענן אבל גם יכולה להיות מותקנת מקומית – On-Premise, למי שמבקש זאת.

כיום, הנטייה בשוק מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים, לעבור באופן חלקי או מלא לשירותי ענן, בגלל מגוון היכולות, שניתן לקבל בענן (דוגמת הקלטות, גיבוי, שילוב משתמשי הסמארטפונים בחיבור בסלולר ועוד) ובגלל היכולת להוזיל את עלות השירותים ולהיות תחרותיים ויעילים, כדי לענות על הצרכים של הלקוחות.

מערכת תקשורת אודיו / וידאו

מי עוד מספק מערכת תקשורת אודיו / וידאו לחדרי ישיבות חכמים?

רוב העסקים יעדיפו לקבל שירות מלא "קצה לקצה" כולל התקנת כל האביזרים הנלווים בחדר הישיבות החכם (כולל מסכים, רשת אלחוטית, חשמל, תוכנות שליטה על המקרן וכיו"ב), מספק אינטגרטור אחד. כאמור, הספקית המובילה כיום בישראל היא חברת קרמר (Kramer) מירושלים, שמספקת פתרונות "קצה לקצה" לחדרי ישיבות חכמים.

מתחרים נוספים בשוק: DM (Dedicated Micros), קרסטון (Crestron), לדיקו-בוש, גטר-טק, Oricon, פוליקום, לוגיטק, Surf Communications ועוד.

חדרי ישיבות חכמים

שורה תחתונה בתחום מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים:

רכישת פתרונות מערכת תקשורת אודיו / וידאו בחדרי ישיבות חכמים, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק.

עולם התקשורת נע מהר קדימה, והלקוחות העסקיים מחפשים פתרונות, שיוזילו להם את עלויות התקשורת, יהדקו את הקשר עם הלקוחות ויביאו תועלת עסקית.

קיום ישיבות של "עבודה קבוצתית" בחדרי ישיבות חכמים, בהן משתפים בדיון את כל מי שיכול לתרום למערכת קבלת ההחלטות בישיבה ולא משנה מיקומו ומכשיר הקצה הנמצא בידו, מוביל לבחירת מערכות תקשורת משולבות של אודיו ווידיאו בענן.

 

לכן נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הכי גדולה הקיימת בעסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות מעבר למערכת תקשורת משולבת של אודיו / וידאו לחדר ישיבות חכם? 

מה אתה יודע על ההבדלים בין מערכת תקשורת משולבת אודיו / וידאו בענן מול מערכת מקומית (On-Premise)? 

אם אתה כבר משתמש במערכת מערכת תקשורת אודיו / וידאו לחדר ישיבות חכם, ממה אתה לא מרוצה מפתרון הזה? שתף אותנו. 

איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך במערכת תקשורת אודיו / וידאו, שתהפוך כל משרד לחדר ישיבות חכם, מערכת המתאימה לצרכיך?

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

 Kramer – AV Beyond the Box 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות