Audio Video Over IP - סקירת פתרונות חדשים מבית חברת Kramer

Audio Video Over IP – סקירת פתרונות חדשים מבית חברת Kramer

Audio Video Over IP – סקירת פתרונות חדשים מבית חברת Kramer

 
מה התחדש בפתרונות אודיו ווידיאו לחדרי ישיבות חכמים ואינטראקטיביים?

 

האם הפתרונות של חברת קרמר הישראלית הם הפתרון המתאים לעסק שלך?

 

 

עולם הווידיאו והאודיו עבר, בדיוק כמו עולם התקשורת, ל-IP (ר"ת: Internet Protocol). כך, ניתן היום לנהל ולתפעל את חדרי הישיבות והמשרדים, עי"כ שמערבבים שירותי מולטימדיה בענן בשירותים מקומיים, עם "עבודה קבוצתית" וקישור מכל מכשיר קצה נייח או נייד.

עסקים מגלים את היתרונות בהכנסת מערכות אודיו ווידיאו מתקדמות לחדרי ישיבות. עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה ובמערכות הישנות, כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה מתקדמים ואיכותיים.

לכן, חדרי ישיבות, כולל משרדים קטנים וגדולים, מקבלים שדרוג והופכים ל"חדרי ישיבות חכמים" עם מערכות AV (אודיו וידיאו), שמשלבות שירותי מולטימדיה בענן ושירותי תצוגה על מסכים עם יכולת גישה איכותית מכל מכשיר קצה.

כך, יכולת קבלת ההחלטות בישיבות משתפרת, אם כל האנשים המתאימים והקשורים לנושאים, שעולים בישיבה, גם משתתפים בה פיזית או בדרך של שיחת ועידה (בקול או בווידיאו), בלי תלות היכן הם באותו הזמן, שבו מתקיימת הישיבה, עם יכולת להיות מעורבים בבניית מסמכים ומצגות משותפים בזמן אמת.

מכאן, חדר ישיבות חכם ואינטראקטיבי משנה את כל שיטת העבודה בעסק, משנה את התצוגה של מצגות, מסמכים, סרטונים וכל מידע, בחדר הישיבות. כך, "עבודה שיתופית" ויעילה הופכת לדבר קל, פשוט וגם מהנה.

Audio Video Over IP

מהם החידושים בתחום Audio Video Over IP?

 

חברת Kramer Electronics הירושלמית, שמתכננת, מפתחת, מייצרת ומפיצה יותר מאלף מוצרים שונים בעולם הווידיאו, המולטימדיה והתקשורת העסקית, הכל "כחול לבן", הציגה בסוף 2016 ובתחילת 2017 כמה מערכות חדשות ובכלל זה:

  • מערכת חדשה בשם Kramer Control, שמחליפה את מערכות השליטה הישנות, הכבדות, היקרות והקשות לתחזוקה, במערכת קלה ונוחה לתפעול בענן. לפתרון הזה יש אתר תפעול ותמיכה – כאן. הכל מסופק בגישת ה-Plug & Play. כל השינויים במערכת בכל חדר או בכל מכשיר קצה נעשים ב-Drag & Drop. כל השדרוגים והעדכונים נעשים מרחוק בענן. המערכת מכילה יכולות אנליטיות כדי לספק את החוויה הטובה ביותר למשתמשים ולאתר כשלים וצווארי בקבוק בתעבורה ובתצוגות לפני שהם מפריעים למשתמשים.
  • פתרון חדש ביותר שקרוי VIA GO, פתרון המאפשר להפוך כל חדר ישיבות (ולמעשה כל משרד רגיל) לחדר עבודה שיתופי, עם שימוש בכל מכשירי הקצה הניידים הפרטיים הקיימים בידי המשתמשים – BYOD, ברשת אלחוטית מקומית קלה להתקנה ולתפעול. מחיר המערכת כ-400 דולרים וניתן להתקין אותה לבד. מדובר במקרן (כל מקרן קיים) + מתג אלחוטי קטן שמופעל מרחוק מכל מכשיר (מחשב, טאבלט או סמארטפון) בדפדפן, בלי שום חוטים, כבלים או כל צורך באיזו הכנה או קונפיגורציה. הכל בגישת ה-Plug & Play. המערכת מסוגלת לקבל כל אות, כל שיחה וכל זרם וידיאו מכל מקור ולהקרין זאת על המסך או הקיר של החדר באיכות של 1080 פיקסלים ועם הצפנה מלאה (1024 bit) כדי לשמור על חיסיון ופרטיות המידע. המערכת הקטנה הזו יכולה להציג עד 2 מקורות מידע בו זמנית במסך אחד. המערכת יכולה להשתלב בכל מערכת IT הקיימת כבר בעסק והמכשיר הזה יכול להתעדכן ולהשתדרג מרחוק. כך, ניתן להפוך בכמה דקות של התקנה, כל מקרן ישן למקרן אלחוטי ומתקדם ההופך את חדר הישיבות או המשרד לחדר ישיבות חכם.
  • פתרון חדש בשם Kramer VIA TRUE-Collaboration המספק יכולת "עבודה קבוצתית" מאובטחת ברמת איכות של 4K מכל מכשיר קצה בכל תצורת חיבור בדגש על רשת מקומית קווית או WiFi. המערכת מאפשרת לחבר עד 255 מכשירי קצה שונים תחת מעטפת עבודה קבוצתית משותפת.
  • פתרון חדש בשם VIA Collage המאפשר הקרנה אלחוטית בכל מקום ומעל לכל מכשיר הקרנה ברמת איכות של 4K. המערכת מסוגלת להציג עד 12 מסכים שונים מ-12 מקורות בהפעלה מקבילה של 2 מקרנים. זו למעשה הגרסה הגדולה יותר של VIA GO, המאפשרת יכולות הרבה יותר נרחבות.
  • פתרון חדש בשם VIA Connect PRO, שמספק חיבור אלחוטי למקרנים בכמה חדרים במקביל. ניתן להציג עד 4 מסכים מ-4 מקורות ממכשיר הקרנה אחד. הגרסה המתקדמת של הפתרון קרויה VIA Campus ומיועדת לקמפוסים עם הרבה חדרי ישיבות או חדרי לימוד ומסוגלת להקרין עד 12 מסכים שונים מ-2 מקרנים במקביל.
  • פתרון חדש (יחסית) בשם Kramer Network, שהוא פתרון "קצה לקצה" מאובטח ברמה גבוהה במחיר משתלם, לניהול מערכות AV לעסקים בכל סדר גודל, בדגש על ארגונים בינוניים וגדולים. מדובר ביישום ענן מבוסס IP, קל מאוד להתקנה (מבוסס תוכנה בלבד, בכך הוא שונה מכל פתרון מתחרה הקיים בשוק). הפתרון מתאים לארגונים מרובי מערכות AV, למשל: בתי ספר ואוניברסיטאות, ארגונים עם מצלמות אבטחה המבוזרות בסניפים בכל העולם, ארגונים עם חדרי ועידה וחדרי ישיבות עם מולטימדיה מבוזרים, מתחמי "עבודה שיתופית" גדולים או המבוזרים ברחבי העולם ועוד. במערכת Kramer Network ניתן לגשת באמצעות כל מכשיר קצה, שיש לו דפדפן (לרבות טאבלט או סמארטפון), למערכת בענן, שהיא ברמת כל מערכת IT ארגונית, ולשלוט בכל מכשיר קצה (אודיו או וידיאו) בלי תלות במיקומו. ניתן לעדכן מערכות AV (כולל שדרוגי Firmware) מרחוק, לכוונן אותן ולבצע כל מה שנדרש מרחוק וממקום אחד, שבו שולטים על הכל בכל מקום. כך, ניתן במסך אחד לשלוט על מאות ואלפי פורטים, לתכנן ניתובי וידיאו ואודיו, להקים ולהוריד חדרי ועידה, להרים ולהוריד כל מסך וכך הלאה. המערכת מצוינת לבניית "חדרי שליטה" של ארגונים בינוניים וגדולים. המערכת ניתנת להתקנה בענן של Kramer (מומלץ), אך גם אפשרי להתקין אותה מקומית (On-Premise) או בענן פרטי של העסק. המערכת תומכת גם במוצרי AV, שאינם IP, מדורות ישנים, באמצעות מתאמי IP. ניתן לשלב את הפתרון הזה בפתרון [email protected], להפעלת חדרי ועידות בקלות בכל סדר גדול של עסק ולבצע כל הנדרש ל"עבודה קבוצתית" בכל מקום בעולם.

הפתרונות הללו (ואחרים, שלא נסקרו כאן), מתאימים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד וכלה בעסק עם עשרות משרדים או חדרי לימוד. המערכת מותקנת בענן אבל גם יכולה להיות מותקנת מקומית – On-Premise, למי שמבקש זאת.

 

מי עוד מספק פתרונות Audio Video Over IP לחדרי ישיבות חכמים?

 רוב העסקים יעדיפו לקבל שירות מלא "קצה לקצה" כולל התקנת כל האביזרים הנלווים בחדר הישיבות החכם (כולל מסכים, רשת אלחוטית, חשמל, תוכנות שליטה על המקרן וכיו"ב), מספק אינטגרטור אחד. כאמור, הספקית המובילה כיום בישראל היא חברת קרמר (Kramer) מירושלים, שמספקת פתרונות "קצה לקצה" לחדרי ישיבות חכמים.

מתחרים נוספים בשוק: DM -Dedicated Micros, קרסטון (Crestron), לדיקו-בוש, גטר-טק, Oricon, פוליקום, לוגיטק ועוד.

שורה תחתונה בתחום פתרונות Audio Video Over IP לחדרי ישיבות חכמים:

 

רכישת פתרונות אודיו ווידיאו על IP לחדרי ישיבות חכמים, כמו כל רכישה בעסק, צריכה להיעשות רק לאחר בחינת צרכי המשתמשים בעסק. יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA).

 

לכן נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הכי גדולה הקיימת בעסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות מעבר למערכת Audio Video Over IP לחדר ישיבות חכם? 

מה אתה יודע על ההבדלים בין מערכת בענן ומערכת מקומית (On-Premise)? 

אם אתה כבר משתמש במערכת Audio Video Over IP לחדר ישיבות חכם, ממה אתה לא מרוצה מפתרון הזה? שתף אותנו. 

איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך בבחירת מערכת ל- Audio Video Over IP בחדר ישיבות חכם המתאימה לצרכיך?

 

אנו עומדים לרשותכם לייעוץ ולסיוע בתהליך ההחלטה החשוב הזה בטלפון 077-8123111.

Kramer VIA Go wins InAVate Award at ISE 2017

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים