איך לעבור משרד בקלות ובמהירות תוך שמירת הקשר עם הלקוחות?

איך לעבור משרד בקלות ובמהירות תוך שמירת הקשר הרציף עם הלקוחות 24 שעות ביממה? (טיפים מוכחים)

איך לעבור משרד בקלות Moving Office

איך לעבור משרד בקלות

רוצה לעבור משרד בקלות ומהירות בלי לאבד את התקשורת עם כולם (כולל הלקוחות) וגם לחסוך בהוצאות?

גם לעסקים קטנים ובינוניים יש צרכים ורצון לחסוך בהוצאות, מבלי להתפשר על רמת הביצועים והיכולות העסקיות שלהם.

איך מבצעים מעבר של משרד
מבלי לפשוט את הרגל ולאבד את הלקוחות?

 

האם הפתרונות של בזק הם הפתרונות המועדפים והמומלצים בתחום הזה?

 

כשארגונים גדולים מעבירים משרדים, יש בהם מחלקות לוגיסטיות, שמתכננות את המעבר הזה, והם אף מסתייעים במומחים חיצוניים ואינטגרטורים איתם הם עובדים כל ימות השנה בנושאים לוגיסטיים.

אולם, בעסקים קטנים עד בינוניים (SMB עד SME), אין יחידה לוגיסטית ואין שום מעטפת לוגיסטית קבועה. עסקים קטנים צריכים להתמודד עם האפשרות, שהמעבר של המשרד יהפוך לכאוס ובדרך (בזמן המעבר בין המשרד הישן לחדש, עד שהכול יפעל ויהיה מחובר), הם יאבדו את הקשר עם "שרשרת הערך" שלהם והלקוחות שלהם. כך, שייגרמו נזקים כלכליים של ממש במעבר הזה.

בעסקים גדולים כקטנים חשוב להישאר תמיד מחוברים. לכן, הכנות מדוקדקות מראש לקראת המעבר וחבירה עם ספק תקשורת מתאים, יכולות לסייע לכם כך, שתיהנו ממעבר חלק תוך שמירת רציפות הקשר עם כולם, כולל הלקוחות.

 

איך לעבור משרד בקלות Moving Office

 

מעבר משרד מתוכנן עם ספק התקשורת יכול לספק לעסק את היתרונות הבאים:

 

 1. להתכונן מראש למעבר בליווי המומחה לנושא.

המעבר מלחיץ אתכם? ניהול נכון ועבודה עם המומחים למעבר יקלו עליכם את המעבר.

 1. מקסימום זמינות.

בעסקים כמו בעסקים, זמן שווה כסף. ספק תקשורת מתאים יוכל לדאוג ,שתמיד תישארו מחוברים לרשתות התקשורת, גם כשאתם במעבר.

 1. התייעלות עסקית.

מעבר משרד זה בדיוק הזמן לחשוב על פתרונות תקשורת חדשים לייעול העסק ולחסכון בהוצאות עתידיות.

 1. חסכון בעלויות

תכנון והיערכות מראש יחסכו לך הוצאות מיותרות סביב תהליך המעבר.

 

איך לבצע מעבר נכון של משרד?

 

 1. פתרון טוב מתחיל בתכנון.

ניהול נכון של מעבר משרד מחייב עבודה עם  מומחים. יש חברות תקשורת, דוגמת המומחים של בזק עסקים, שילוו אותך בכל פתרונות התקשורת לעסק שלך, מיום ההחלטה, התכנון ועד להפעלת התקשורת במיקום החדש, שבחרת לעסק.

 1. נשארים מחוברים, גם במעבר.

בעולם העסקים כל דקה שווה כסף ולכן העסק צריך להיות תמיד מחובר. עם ספק התקשורת הנכון, יום המעבר מתרחש עם מינימום דאגות ומקסימום זמינות עסקית. זאת, גם בפתרונות מורכבים וגם בפתרונות לעסקים קטנים מאוד. ספק התקשורת דואג, שהפעלת הקווים תתבצע טרם הגעתך לעסק ואף מקים לך קו חלופי במידת הצורך. המטרה: לעשות את המקסימום כדי שהעסק שלך יישאר תמיד מחובר, תקשורת קווית ו\או תקשורת סלולרית.

 1. מעבר משרד זו גם הזדמנות נהדרת להתייעל.

מעבר עסק יכול להיות עבורך גם הזדמנות להתייעלות עסקית. לרשותך קיימים פתרונות תקשורת בענן לרבות מעבר לשרתים וירטואליים, מערכות גיבוי בענן ושירותי סייבר בענן. כך:

 • עוברים למחשוב בענן ומרוויחים (עוברים מ-CAPEX ל-OPEX, עם חשבון הוצאות ידוע ונשלט).
 • חסכון בחשמל, מצברים ומיזוג אוויר.
 • חסכון בציוד ובתחזוקה.
 • אבטחת מידע והגנת סייבר ברמה המתאימה לאיומים של היום ומחר.
 • יכולות גיבוי, שרידות ו"התאוששות מאסון" (DR) קלה יותר ומהירה יותר.
 • סביבת עבודה מודולרית.
 • נגישות מרחוק לעסק.
 • יכולת חיבור קלה של מכשירי קצה ניידים (מסופונים, טאבלטים, סמארטפונים, לפטופים וכיו"ב) לרשת העסקים ולאפליקציות העסקיות, גם מרחוק ומבכל מקום בעולם ומכל רשת תקשורת.

כמה טיפים מעשיים לתהליך מעבר המשרד:

 • בדקו, שהמשרד החדש מחובר לחשמל ויש בו חיבורים של תשתיות תקשורת, והחיבורים הללו פעילים ותקינים. המבנה והמשרד במקום החדש חייבים להיות במצב פעיל עם חשמל וחיבורי תקשורת.
 • בדקו, שיש מקום להתקנת ציוד תקשורת במקום החדש לפי סוג התקשורת שבחרתם, לרבות גישה לחשמל הנדרש לאותו ציוד תקשורת.
 • הכל מרושת? נדרשת כבילת רשת בתוך המשרד מתיבת התקשורת של הספק דוגמת בזק, אל ארון התקשורת של העסק עצמו ולשקעים המגיעים לכל שולחן ועמדת עבודה. יש להחליט על סוג הכבילה ולהתקין את הרשת הפנימית (LAN) מראש, לרבות גיבוי או תוספת של רשת WiFi במשרד החדש.
 • יש גישה? ודאו, שהגישה למשרד מאפשרת התקנה בפועל. אל תחפשו את המפתחות של דלתות הכניסה לבניין ולמשרד ביום המעבר. המפתחות הללו (או סיסמאות כניסה במקרה של מערכות בקרת כניסה), חייבים להיות בידיכם עוד לפני המעבר.
 • אילו שירותים חדשים כדאי ורצוי להפעיל במשרד החדש? יש לתכנן זאת מראש, כדי שפריסת רשת הכבילה תכסה גם את המוצרים והשירותים החדשים (ולהימנע מקדיחות מיותרות ותעלות חיבור וחוטים חדשים ומיותרים על הקירות, אם נזכרים בהתקנות החדשות אחרי המעבר, במקום לפניו. בכלל זה יש לשקול התקנת: 1) מצלמות אבטחה ומעקב פנימיות וחיצוניות. 2) מערכות אינטרקום ובקרת כניסה מתקדמות, לרבות מערכות ביומטריות. 3) מערכת בקרת וניהול עובדים. 4) רשת אלחוטית WiFi. 5) רשת "משרד חכם" וסנסורים של "משרד חכם" (IoT). 6) מערכות תקשורת מיוחדות דוגמת מערכות לשיחות ועידה בקול ו\או בווידיאו. 7) התקנות הנדרשות לחדר ישיבות (לרבות מערכות הקרנה ומסכים).
 • יש עוד ספקים מלבד ספק התקשורת? תתאמו מול כל הגורמים את ההתקנה של מעבר העסק. חפשו חברות המתמחות במעבר משרדים ויודעות לארוז הכל ולשנע הכל במהירות וביעילות. חפשו המלצות למעבירי משרדים. אלה לא חברות ההובלה הרגילות לבתים. דוגמאות לחברות המתמחות בהעברת משרדים לרבות פירוק והתקנה של כל הציוד המיחשובי והאלקטרוני.

מה בזק עסקים מציעה למי שעובר משרד?

 

לבזק עסקים יש מגוון הצעות לעוברים משרד ובכלל זה מבצעים המתחדשים מפעם לפעם. המבצע האחרון של בזק עסקים:

 • ליווי וסיוע בתכנון המעבר – ללא עלות.
 • התקנת מערכות התקשורת במשרד החדש – ללא עלות.
 • העתקה חינם של 2 עד 5 קווים לשירותים שבמבצע, בכפוף לתקנון הנמצא כאן.

אם עוברים משרד, איזה חיבור תקשורת חדש כדאי לבחור?

 

כיום, ההמלצה לרוב העסקים מרמת העסקים הקטנים ביותר עד רמת העסקים הגדולים היא להשתמש באחד משני החיבורים של רשתות תקשורת של ספקיות תקשורת: IPVPN (ר"ת: (Internet Protocol Virtual Private Network) ו-MPLS. אין הבדלים משמעותיים בין שני הסוגים. זאת, משום שכמעט כל הספקים בישראל מממשים את שירות ה-IPVPN שלהם על בסיס פרוטוקול MPLS. כך, שזה היינו הך. ברוב המקרים זה אותו סוג של חיבור מאוחד (ואז החיבור נקרא VPRN) ולעיתים לא, תלוי בתצורת השירות של הספק. אצל רוב מוחלט של הספקים בישראל שירות IPVPN הוא גם שירות MPLS.

חיבורים עסקיים מסוג זה הם עד 10 גיגה (בבזק), או פחות מזה אצל הספקים המתחרים בבזק. מדובר בשירות תשתית תקשורת המותאם ביותר לצרכי עסקים קטנים עד בינוניים, במחירים של מאות ₪ ועד אלפי ₪ לחודש, תלוי ברוחבי הפס, באיכות החיבור ובטופולוגיית החיבורים.

עסקים גדולים יותר וכאלה, שיש חשיבות מיוחדת אצלם לרמת השרידות ורוחבי הפס של החיבור, ייטו לקחת חיבורי מטרו אתרנט (רשת טבעות סיבים של ספקי התקשורת הגדולים, מבוססות על פרוטוקול אתרנט), במיוחד אם יש צורך בחיבורים של ג'יגות בהיקף ניכר. כאן החיבורים מגיעים עד ל-100 גיגה (ויש אפשרויות אף לכפול ויותר מזה. בבזק הגיעו כבר לחיבורים של 400 גיגה לכמה ארגונים גדולים דוגמת בנקים).

לפרטנר (ולעוד כמה ספקים) יש גם שיטה חיבור נוספת ומעט שונה: IPVPN עם MPLS, אבל לא ברשת סגורה על רשת המטרו אתרנט של ספק התקשורת, אלא על רשת האינטרנט הציבורית (רשת אינטרנט, שיכולה לנוע גם על רשת המטרו אתרנט הסגורה, אבל גם לא). שירות זה נקרא אצל פרטנר בשם VPDN (ר"ת: Virtual Private Dial-up Network) והוא יותר זול ללקוחות הקצה.

יש אינטגרטורים וספקי אינטרנט נוספים המציעים חיבורי MPLS, שזה למעשה VPDN (דהיינו: חיבור וירטואלי על רשת האינטרנט הציבורית), על רשתות, שאינן מטרו אתרנט סגורות של ספק תקשורת, אלא ממש על רשת האינטרנט הציבורית העולמית (שנעה בין ספקי האינטרנט – ISP העצמאיים והציבוריים).

תשומת לב, שיש הטוענים, שחיבורי VPDN פחות שרידים ומאובטחים מחיבורי MPLS, שנעשים על רשתות סגורות מסוג מטרו אתרנט של ספקי התקשורת.

לעסקים, שיש בהם מערכות קשר ותקשורת מסוג PTT דוגמת מירס, זו העת להתקדם למערכות חדשות, גם בגלל שרשת מירס (שמוחזקת כיום ע"י הוט מובייל) תיסגר בשנה הקרובה. ההמלצה היא לעבור למערכות חדשות מסוג PTT על רשתות LTE (רשתות הסלולר הרגילות).

עם סגירתה של רשת מירס, יוותרו רשויות, עסקים וארגונים רבים ללא מענה הולם לניהול התקשורת הארגונית. אחד מהפתרונות הנפוצים בשוק הוא פתרון חדש (יחסית) מבית מוטורולה סולושנס ישראל, שמשנה את התמונה לעסקים רבים בתחום שירותי ה-PTT. מוטורולה סולושנס ישראל, שעומדת מאחורי פיתוח מירס, מציעה שילוב בין שתי מערכות חדשניות המספקות פתרון תקשורת מקיף – MOTOTRBO – המיועד לקיום תקשורת בזמן חירום, ומערכת WAVE המחליפה את מירס כפתרון התקשורת המוביל בעולם לזמן שגרה. השילוב בין השתיים מתאפשר באמצעות חיבור של ליבת מערכות הקשר לליבת מערכת ה-WAVE. מידע נוסף אודות מערכת Wave – נמצא כאן.

 

למה בכלל עסקים צריכים תקשורת מסוג IPVPN ו-MPLS?

תשתית תקשורת א-סימטרית (כלומר: שרוחב הפס של הערוץ היורד גדול משמעותית מרוחב הפס של הערוץ העולה), מה שמקובל במגזר הפרטי וב"שוק הסיטונאי", אינה מתאימה לעסקים ולארגונים מכל סוג.

בנוסף, תקשורת א-סימטרית מסוג החיבור הבסיסי לאינטרנט הקיים בישראל (לרבות במסגרת מה שמכונה חיבורי "השוק הסיטונאי"), היא בחיבור לא יציב ולא מובטח (כל החברות מתחייבות רק למינימום של 0.01 מגה, וללא כל אבטחה). מדובר בבדיחה של רמת שירות של חיבור תקשורת, שאינה מתאימה בכלל לעסקים, שעסקיהם תלויים בחיבורים יציבים, שרידים ומאובטחים.

זאת, למעט חיבורי IPVPN (עם או בלי MPLS), שהם אמנם חיבורים א-סימטריים עסקיים, אבל עם SLA ("הסכם רמת שירות") המבטיח רמת שירות ושרידות ברמות שונות (לפי רצון וצרכי הלקוחות), עם רמת אבטחה די טובה, מה שאין בחיבורים הא-סימטריים הפרטיים וב"שוק הסיטונאי".

לכן, תקשורת סימטרית (שבה רוחב הפס בערוץ היורד זהה לרוחב הפס של הערוץ העולה), היא סוג תשתית התקשורת המומלץ לעסקים התלויים לפרנסתם וניהול עסקיהם בתשתיות תקשורת יציבות, שרידות ומאובטחות.

כתוצאה מהמעבר המהיר של עסקים וארגונים בישראל כמו בכל העולם לשירותי ענן, הערוץ העולה קיבל חשיבות מיוחדת וקריטית, כי הוא הערוץ של החיבור של העסק לענן (כלומר: החיבור ל-Data Center של ספק שירותי הענן בישראל או בכל מקום בעולם). כיום, עסקים עוברים ל"תקשורת אחודה" ויש חשיבות רבה לבחירת תשתיות החיבור המתאימות לסוג כזה של פעילות עסקית.

כל ספקי החיבורים הסימטריים והא-סימטריים לעסקים בישראל מבטיחים (ברמה כזו או אחרת), רמת יציבות, שרידות והגנה, ברמה הנדרשת לעסקים וכן מענה לרגולציות החלות על חלקים נרחבים בשוק העסקי, דוגמת הצורך בהגנה על הפרטיות, חובה רגולטורית, שהחמירה מאוד בשנה האחרונה, גם במקביל לרגולציית ה-GDPR המחמירה, שהחלה במחצית 2018 וחלה על כל מי שיש לו עסקים באירופה. מדובר ברגולציה, שחלה על כל מי שיש לו בסיס נתונים כלשהו של בני אדם, החל מלקוחות וכלה בשותפים ואפילו רשימות כוח אדם ושכר של העסק עצמו.

בישראל יש חוקים מקבילים, חדשים ודי נוקשים, בתחום ההגנה על המידע ושמירה על הפרטיות. לכן, חיבורים עסקיים מאובטחים, שרידים ומוגנים הם "צו השעה" לכל עסק בכל סדר גודל.

יצוין, שתחום תשתיות התקשורת לעסקים נמצא כיום במהלך של מהפכה מאוד מהירה. מצד אחד מבוצע מעבר לתשתיות מבוססות סיבים עם פתרונות חדשים דוגמת פתרונות מתקדמים המכונים בשם המקצועי SD-WAN (ר"ת: Software Defines WAN), לרבות הגישה החדש של NaaS – Network as a Service שהוצג ע"י Meta Networks הישראלית, אמורים להחליף בהדרגה את גישת ה-MPLS, שירותים שמסופקים כבר בישראל, למשל, ע"י בינת עסקים, בזק בינ"ל ופרטנר, ומצד שני, פתרונות אלחוטיים, שכוללים פתרונות סלולר רחב פס, פתרונות של רשתות אלחוט WiFi ולאחרונה הלהיט בשוק הישראלי – חיבורים אלחוטיים בגלים מילימטריים (בתחום ה-60 – 70 גיגהרץ), עם רוחבי פס באוויר עד ל-10 גיגה ויותר, ולמרחקים של מאות מטרים עד כמה קילומטרים.

פתרונות כאלה יש כבר בשוק הישראלי משני ספקים \ אינטגרטורים: SMBIT וגטר-טק, שהתנסו בהתקנות חיבורי אלחוט מהסוג הזה לעסקים וארגונים ברחבי הארץ. בשנה הקרובה התחרות בתחום החיבורים האלחוטיים תתעצם והמחירים ירדו.

בשנה הבאה (2019) נתחיל להכיר את חיבורי הסלולר רחב הפס ב-5G, שכבר קיים ברחבי העולם, ברוחבי פס מצוינים (עד 10 גיגה), לבתים ולעסקים קטנים עד בינוניים.

במקביל, נכיר את התפתחות שירותי הרשת של אנלימיטד (Unlimited, שם המותג של חברת IBC), הפעם בבעלות של קבוצת סלקום ואחזקות מיעוט של חברת החשמל (וייתכן מאוד שעוד ספקיות תקשורת תצטרפנה בקרוב לשירותי אנלימיטד), שירותי רשת בסיבים עד הבית, המשרד והעסק, לרבות שירותים עסקיים מגוונים, שכולם מבוססים על חיבורים סימטריים וא-סימטריים יציבים, שרידים ומאובטחים, ברוחבי פס של 1 גיגה עד 10 גיגה.

יודגש, שחיבורי VPN לשירותי התקשורת, המחשוב, האירוח והאחסון שבענן, אפשריים לביצוע גם באמצעות ציוד הקצה, שבידי הלקוח העסקי, ואין צורך לשלם על חיבורים כאלה מחירים מופקעים לספק האינטרנט \ התקשורת \ האינטגרטור. בכלל, אפשר להתחבר למרכזי האחסון על רשתות האינטרנט ובזול ב"פתרונות זמינים מהמדף" וזה הדבר המומלץ ברוב המקרים לרוב העסקים הקטנים עד הבינוניים.

מכאן, שאין כל טעם כלכלי, טכנולוגי, עסקי או אחר, להישאר עם ההסכמים הישנים בהסכמי חיבורים עסקיים ישנים ויקרים, שנעשים בטכנולוגיות ישנות, שעבר זמנן, שיש בהם התחייבויות ארוכות טווח ו"קנסות יציאה" דרקוניות, עם תלות בתחזוקה וברישיונות מספק אחד מסוים, ואין בהם יתרון תחרותי ממשי בשוק הדינמי בו אנו חיים ופועלים.

 

איך לעבור משרד בקלות Moving Office

 

לאן מתפתח שוק החיבורים הסימטריים והא-סימטריים לרבות חיבורי MPLS בישראל?

 

השוק הזה נמצא לפני מהפכה גדולה בגלל כניסתה הקרובה אנלימיטד לשוק הזה, הפעם בבעלות סלקום.

עד היום, בזק היא מובילת שוק. הבעיה של בזק בתחרות הזו: המחירון שלה גלוי (כאן), בעיקר בגלל הרגולציה, שחלה על בזק, וגם מתוך מסורת רבת שנים המחירונים של בזק הם גלויים. לכן, כל מתחרותיה של בזק, משתמשות במחירון הזה כבסיס להצעת הצעות לשוק, שכוללות הנחה במחיר מול המחירון של בזק.

כך, שלקוחות רבים מעדיפים את ההוזלה במחיר, שמבטיחות החברות המתחרות בבזק. יחד עם זאת, יש לזכור, שהמחיר הוא רק אחד הפרמטרים שיש לקחת בחשבון. פרמטרים נוספים הם, למשל: רמת האמינות המעשית של רשת התקשורת ורמת השירות הניתנת ללקוחות החברה, שמספקת את השירות, אחרי שרכשו את השירות ממנה.

על פי נתונים רשמיים של משרד התקשורת, רמת השירות של בזק (וגם של בזק בינלאומי) היא מובילה בפער ניכר, מזה מספר שנים, הרבה לפני כל המתחרים.

בנוסף, לדעת כמה מומחים, רמת האמינות, השרידות והאבטחה של שירותים מסוג VPDN על רשת האינטרנט הציבורי, הגם שהיא מבוצעת באופן מוצפן ומופרד מהרשת הציבורית, במקום על רשת המטרו אתרנט הפנימית של ספק תשתיות תקשורת, היא פחותה. לכן, מומלץ לבדוק זאת בטרם בחירת בספק השירות. יש לשקול היטב את נושא המחיר מול האיכות והשרידות של החיבור.

תשומת לב, שפרטנר מנהלת כעת מו"מ עם סלקום כדי להיכנס בשותפות עמה על תשתית אנלימיטד. אם המו"מ הזה ייעלה יפה, בשנה הקרובה (2019) אנלימיטד תציע ללקוחות השוק הפרטי וגם העסקי מגוון רחב וחדש של הצעות במחירון, שטרם ידוע, של שירותים במגוון רוחבי פס סימטריים וא-סימטריים.

כך, שבהחלט יש צורך לשקול, אם כדאי להמתין עד שאנלימיטד תצא לשוק עם ההצעות החדשות שלה, לפני שבוחרים בפתרון קיים, שהוא יהיה אולי יותר ישן ויותר ויקר, מפרטנר, או מכל ספק מתחרה אחר.

בנוסף, בשנה הקרובה נראה חיבורים אלחוטיים וסלולריים ברוחבי פס טובים (עד 10 גיגה), שיתחרו בחיבורים הקוויים הקיימים כיום. כך, שייתכן שכדאי להמתין בתהליך קבלת ההחלטות  (אלא אם זה צורך אקוטי ומידי של העסק).

בכל מקרה, מומלץ מאוד בטרם בחירת ספק שירות לחיבורי תשתית סימטריים (וגם לא סימטריים) מסוג MPLS, לבצע תיחור מקצועי בין ספקי השירות ולשקלל לא רק את המחיר, אלא גם את רמת השירות, ה-SLA ("הסכם רמת שירות") המובטח ואת יכולת ההתאמה האישית והגמישות של ספק השירות מול צרכי הלקוח.

מכאן, ש"צרכנות נבונה" היא שם המשחק, כי הכוח נמצא כיום בידי הלקוחות העסקיים.

שורה תחתונה בתחום בחירת ספק תקשורת במעבר משרד, מבלי לאבד את הקשר עם כל "שרשרת הערך" של המשרד ולקוחותיו:  

בבחירת ספק שירותי תקשורת המסייע במעבר משרד, יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. קודם כל, יש לקבל החלטה אם בכלל מעוניינים בסיוע של ספק התקשורת, או לבחון בחירת אינטגרטור, או חברה המתמחה בהעברת משרדים, בצורה שמתאימה לצרכי העסק, מנהליו, שותפיו, לקוחותיו ועובדיו.

חשוב להימנע מנפילה לטעויות בתהליכי קבלת ההחלטות בגלל מבצע זמני של ספק זה או אחר, או להתפתות למבצעים אטרקטיביים זמניים של פתרונות להעברת משרד. לכן, בחינה מקצועית של כל צרכי העסק ותיחור בין הספקים, נדרשת בטרם קבלת החלטה במי לבחור.

יודגש, שהצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים לצרכים של חנות רהיטים, רשת מרכולים, רשות מקומית, חברת הייטק, משרד מומחי ביטוח ופיננסים, או של משרד רואי חשבון.

לכן, נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת בהעברת המשרד של העסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות התחברות עם ספק תקשורת מוביל דוגמת בזק?

 

 אם כבר התנסית במעבר משרד בסיוע ספק תקשורת מוביל, ממה אתה לא היית מרוצה מהשירות? שתף אותנו.

 

 איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור את ספק שירותי העברת משרד המתאים לצרכיך?

 

 

לקבלת הצעת מחיר לתכנון איך לעבור משרד בקלות – השאירו פרטים כאן

איך לעבור משרד בקלות

 EAZY Mover – Office relocation | Movers Malaysia

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים