בקרת כניסה ופתיחת דלת בשיטה הביומטרית מול השיטה הסלולרית

בקרת כניסה ופתיחת דלת בשיטה הביומטרית מול השיטה הסלולרית 🎯 (מידע חדש וטיפים)

מערכות בקרת כניסה ממוחשבת | access control systems

בקרת כניסה

✅ הרצון לשלוט על פתחי הכניסה, מוביל לפתרונות ביומטריים (מבוססי טביעת אצבע ואו זיהוי פנים).

 

✅  ניתן לבצע כיום את פתיחת דלת הבית, השער החשמלי, או המחסום, מרחוק – באמצעות חיוג מטלפון סלולרי, שהוגדר כמורשה לפתיחה.

 

✅ איך בוחרים ספק פתרון לפתיחת דלת או שער בחיבור ביומטרי, או סלולרי (או אלחוטי), שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר ועונה לצרכים לשליטה על הפתחים שערים?

 

הדרך להתקין מערכת אינטרקום לפתיחת דלת, מחסום או שער חשמלי (או כל סוג של שער חכם), בלי מערכות החוטים הישנות, הפכה לקלה וזולה ביותר. הפתיחה של הדלת שער מחסום נעשית באמצעות הסלולר (או האלחוט, בד"כ ב-,WiFi אך גם בטכנולוגיות אלחוט נוספות דוגמת: NFC, RFID, Z-Wave ובלוטוס'). מדובר בפתרון, שאפשר לשלב אותו במה שמכונה כיום: "בית עסק חכם" או כפתרון עצמאי לשליטה קלה ונוחה על שער חשמלי. הפתרונות המצויים בשוק מאשרים להתקין את המערכות לבד (Do it Yourself).

אינטרקום הוא אמנם מערכת תקשורת פשוטה למדי, אך זה לא הפריע לו להפוך בשנים האחרונות למכשיר פופולרי ביותר. בבית הפרטי, בבניין או במשרד – מערכת האינטרקום מאפשרת לנו לזהות מי נמצא בחוץ ולהחליט האם אנו רוצים שהוא ייכנס או לא. הטכנולוגיה של מערכת האינטרקום התקדמה עם השנים והיום, מעבר למערכת הפשוטה עם הלחצן, ניתן למצוא אינטרקום אלחוטי עם טלוויזיה ומצלמות איכותיות (HD), אינטרקום המחובר לטלפון בבית ואפילו אינטרקום עם אפליקציה סלולרית, שזה הלהיט הכי פופולרי בשוק בשנים האחרונות ויהפוך לגישה מובילה בשנים הקרובות לפתיחת שערים, מחסומים ודלתות חשמליות.

זו מערכת חדשנית בהישג יד של כל בית וכל בעל עסק, ללא צורך בהתקנת מכשור בבית או בעסק. אין צורך בהכנת תשתית בבניין, אין צורך להיות בבית או בעסק כדי לענות. הפתרונות באים עם התאמת מוצרים אישית לצרכים של כל בניין ועסק, בד"כ עם אחריות לשנתיים (אם רוכשים את הפתרון בארץ). המחירים בישראל נעים בין כמה מאות ₪ ועד כ-2,500 ₪ (לא כולל עלות התקנת הרשת האלחוטית – עלות חד-פעמית ועלות תחזוקה של המערכת, או תשלום חודשי עבור החיבור הסלולרי באמצעות מודם סלולרי GSM עם SIM). בחלק מהמוצרים במשבצת הזו ניתן לרכוש את המוצר באינטרנט ולהתקין אותו לבד.

כיום, אינטרקום אלחוטי הוא המוצר החדש ביותר בתחום מערכות האינטרקום. האינטרקום האלחוטי מחובר, למעשה, לרשת האלחוטית של הבית, שמאפשרת למערכת להעביר נתונים באמצעות ה-WiFi . השימוש ב- WiFi חוסך את הצורך בחיווט, ודורש, למעשה, רק מקור חשמל עבור הפאנל החיצוני של האינטרקום. החיסרון המרכזי שלו הוא, שרשת ה-  WiFi מוגבלת בטווח שלה, ולכן, אם למשל, השער רחוק מעט מהבית, ייתכנו שיבושים והקליטה לא תהיה טובה.

לכן, פתרון אפשרי, למי שרוצה להתקין אינטרקום המחובר לאינטרנט אך חושש מבעיות בקליטה, הוא לחבר כבל רשת מהאינטרקום לתוך הראוטר (נתב). אמנם הפתרון הזה מצריך חיווט ולכן פוגם באפשרות האלחוטית, אך הוא מונע בעיות קליטה ומאפשר חיבור תקין לאינטרנט ותפקוד תקין של מערכת האינטרקום. כמובן, שהכי קל והכי מהיר זה לחבר את המערכת לרשת הסלולר. זה לא דורש סלילת קווי חוטים דרך הקירות או על הקירות.

 

לצפיה בבקרת כניסה / שערים חשמליים וקרוסלות לשערים אוטומטיים של חברת CSP – לחצו כאן

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה בשיטה הביומטרית – השאירו פרטים כאן

 

בקרת כניסה ופתיחת דלת

 

מהם פתרונות בקרת הכניסה הביומטריים של CSP מפתח-תקווה?

ל-CSP יש כמה קווי מוצרים בתחום "בקרת הכניסה הביומטרית":

א. מוצרים מבוססי קישוריות IP הניתנים להרכבה כיחידה עצמאית (בודדת) וקבועה.

המוצר הבסיסי המוביל בסדרה הזו הוא בקר כניסה בשם F160, שניתן להתקנה בחוץ (עמיד בתקן IP65) בכל תנאי מזג אוויר.

המכשיר הזה מספק יכולת גם לבקר כניסה על פי זיהוי בטביעת אצבע וגם להיות "שעון נוכחות" לעובדים (כך, שאין צורך ב"שעון נוכחות" נפרד).

במוצר היחסית קטן הזה ניתן להזדהות גם בטביעת אצבע וגם ב"כרטיס קרבה חכם" בתקשורת RFID (או בצירוף של שניהם). החיבור של המכשיר הוא בכבל אתרנט, או חיבור RS485, לרשת העסקית, בה מופעלת התוכנה לשליטה, שבה מספקים את הרשאות הכניסה ויש אפשרות לבצע רישום אוטומטי ושקוף של "שעון נוכחות" לעובדים, בכניסה ואו ביציאה שלהם, דרך המכשיר.

המכשיר יכול להכיל בזיכרון הפנימי שלו עד 3,000 טביעות אצבע מורשות ועד 30 אלף "כרטיסי קרבה" מורשים, עם יכולת לצבור מקומית (אם יש נתק מהרשת העסקית) עד 100 אלף תנועות (כניסות או יציאות).

מוצר בקרת כניסה בסיסי מקביל וזול יותר הוא R1200, שדומה לדגם F160 אך הוא יותר קטן וקומפקטי ואין לו חיבור אתרנט (רק RS485). שאר התכונות דומות.

מוצר בקר כניסה הרבה יותר מתקדם הוא P22, שמכיל מסך מגע צבעוני של 2.4 אינץ' ומערכת הפעלה פנימית, חיבור WiFi (לרשת העסקית וגם לכרטיסי קרבה תואמי WiFi, בנוסף ל-RFID), עם איכות זיהוי טביעת האצבע ברמה הרבה יותר גבוהה מהמוצר הבסיסי לבקרת כניסה – F160.

מוצר P22 מגיע בשתי תצורות: רק עם מסך מגע, או מסך מגע עם מקלדת. השימוש במקלדת על המכשיר מאפשר להוסיף שכבת זיהוי ואימות נוספת לנכנסים, למשל הקלדת סיסמה, או הקלדת פרטים אישיים מזהים, שידועים רק לנכנס ולמערכת הזיהוי.

ב. פאנל לבקרת כניסה שמורכב בתוך הדלת או על הדלת.

מדובר בסדרת מוצרים בשם TH-Series (TH-460, TH-260, TH-160), שהם פאנלים שטוחים, שמותקנים בתוך הדלתות (או על הדלתות), שרוצים להפוך אותן לדלתות עם בקרת כניסה חכמה. מה שבולט בדלת זה מנגנון טביעת האצבע. ניתן לבצע בקרת כניסה גם עם "כרטיסי קרבה".

החיבור של הפאנל לרשת העסקית יכול להיות בחיווט המוסתר בדלת (אם זה אפשרי, תלוי בתצורת הדלת) או בחיבור ב-WiFi.

הפאנל מכיל זיכרון, שיכול להכיל עד 3,000 טביעות אצבע, 30,000 תגי קרבה ויכול לצבור בתוכו (אם אין חיבור לרשת) עד 100 אלף תנועות. ניתן לחבר את הפאנל למערכת האזעקה העסקית, למערכת התאורה (כך, שברגע שיש אישור כניסה, האור במשרד נדלק), חיבור למערכת מיזוג האוויר, למערכת רישום נוכחות עובדים או לכל מערכתIP  אחרת.

 

ג. מוצרים מתקדמים לבקרת כניסה מבוססי קישוריות IP וכמה שיטות לזיהוי בו זמנית.

המוצר המתקדם והמוביל בתחום בקרת הכניסה הוא Multi-700, מוצר הנראה כמו סמארטפון קטן עם מסך של 3 אינץ', בתוספת חיישן טביעת אצבע בחלקו התחתון.

מדובר במכשיר מתקדם ביותר, שיכול לבצע עד 20 סוגים שונים של זיהוי, החל מטביעת אצבע, דרך זיהוי פנים (בתצורות שונות, למשל זיהוי רק על פי העיניים, או על פי כל מבנה הפנים), כרטיסי קרבה שונים כולל RFID ו-WiFi וכלה בהקלדת סיסמה או פרטים אישיים. במכשיר עצמו ניתן לשמור עד 1,500 תמונות פנים, עד 2,000 טביעות אצבע, עד 10 אלף כרטיסי קרבה ולשמור בתוכו (עד העברה לשרת) עד 100 אלף רישומים. אפשר להגדיל את הכמות הזו, בחיבור לשרת, שבו כמות תמונות הפנים וטביעות האצבע לא מוגבלת בכמות.

למכשיר יש תאורת אינפרה-אדום, שהמשמעות שלה, שהוא יכול לזהות פנים גם בחושך מוחלט.

המכשיר הזה ניתן להצבה בכל מקום וגם ניתן לחבר אותו בחיבור כבל USB לרשת ולטעינה של המכשיר. ניתן לחבר את המכשיר לרשת גם בכבל אתרנט או בחיבור RS485.

 

בקרת כניסה ופתיחת דלת

 

האם לבחור באינטרקום סלולרי פתיחת דלת ושער חשמלי באמצעות טלפון סלולרי?

בהחלט מומלץ לשקול את האופציה הזו. הסיבה הראשונה והחשובה ביותר: לכולם יש סמארטפונים ביד. הסמארטפון יודע לבצע המון משימות, אז זה ניתן ורצוי שיבצע עוד משימה: לפתוח שער חשמלי.

הפיצ'ר המגניב באמת באינטרקום, שמחובר לרשת האינטרנט, הוא האפליקציה לסמארטפון. ברגע שמתקבלת קריאה באינטרקום, היא מגיעה למסך בבית וגם לסמארטפון הפרטי שלכם. כך, שתוכלו לראות את האדם הנמצא מחוץ לבית, לשוחח אתו ואף לפתוח לו את הדלת שער.

האפליקציה הזו טובה לכל שימוש, בעיקר להורים, שהילדים שלהם לבד בבית, בכך, שהיא מאפשרת להם לפקח על כל מי שנמצא בקרבת הבית ומבקש להיכנס אליו. את התמונות או הווידיאו ניתן לשמור בענן (למקרה של צורך לשחזר מי נכנס לבית ומתי).

 

פתרונות חדשים לפתיחת דלתשער חשמלי מרחוק באמצעות טלפון סלולרי מ-CSP:

החברה מציגה פתרון בשם GSM Gate Opener. המערכת עובדת על כל רשתות הסלולר הקיימות בישראל וכוללת בעיקרון 2 רכיבים מרכזיים:

 1. אפליקציה לסמארטפון (אנדרואיד או אייפון), שמשדרת את ההודעות ליחידת הבקרה המותקנת בשער. המערכת שולחת את הפקודות ע"י מסרון -SMS לבקר בשער או ע"י חיוג וניתוק. כך, שהפקודה יכולה לעבור מהסמארטפון לשער (בשיטות הקישור הללו), גם אם אין קישור של הבקר בשער – לאינטרנט.
 2. יחידת בקרה המותקנת בשער, ניזונה ממתח של 12 וולט ומכילה בתוכה מודול סלולרי, זיכרון לעד אלף מספרים (היכולים לפתוח את השער) עם אחריות לשנתיים.

יחידת הבקרה, שפותחת או סוגרת את השער (לרבות מחסום, דלת חשמלית, או כל דבר הנע בפקודה חשמלית), מקבלת פקודות רק ממספרי טלפון הנמצאים בזיכרון של המכשיר.

 

היתרונות של המערכות:

 • שליטה בשער מכל מקום באמצעות הסמארטפון ללא תלות במרחק.
 • בעל המערכת יכול להוסיף ולהוריד משתמשים מרחוק דרך האפליקציה בסמארטפון (למשל אם מגיע אורח). בסמארטפון ניתן לנהל עד 3,000 מספרי טלפון (מהם עד 1,000 ניתן לטעון בבקרה שבשער).
 • ניתן לחבר את הסמארטפון לסנסורים, שידווחו על פתיחה או סגירה של שער, חלון או כל פתח, שרוצים לקבל דיווח על מצבו.
 • מערכת מאובטחת ומוגנת מפני פריצות של האקרים.
 • גם אם יש ניתוק חשמל, המערכת (יחידת הבקרה) ממשיכה לעבוד על סוללות, או כל מערכת גיבוי דוגמת אל פסק, שמחברים למערכת.

למערכת הזו יש גרסה חדשה בשם 4000 Series, שמסופקת ב-2 אופציות (לפי הצרכים של הלקוח):

1) תמיכה ב-1 עד 24 משתמשי קצה, עם עמידות אנטי-ונדלית ורמקול ומיקרופון מובנים באינטרקום. זה פתרון המתאים לבתים פרטיים ולעסקים קטנים.

2) תמיכה ב-1 עד 500 משתמשי קצה (ניתן להרחיב אותה עד ל-2,000 משתמשי קצה), עם עמידות אנטי-ונדלית ופאנל נפרד לשיחה. מתאים לעסקים בינוניים ומעלה ולבתים ומתחמים מרובי דיירים.

המערכת הזו מאוד מתאימה למתחמים ואתרים, שלא תמיד מאוישים (או שאין בהם שומרים סביב השעון), או שלא מאוישים בלילה ויש צורך לשלט על הכניסות והשערים מרחוק בעת היעדר שמירה על הפתחים והשערים.

ב-2 הגרסאות של המערכת מסדרת 4000, לכל מספר טלפון יש יכולת לספק עד 3 מספרים נוספים. כך, שיש למערכת יכולת לדלג למספר הבא אם המספר הראשון לא נענה או שהוא תפוס זמן רב. ניתן לחבר למערכת גם כל טלפון קווי ולחבר את המערכת לכל מרכזיה (פיזית או בענן), באמצעות החיבור של המערכת לרשת האינטרנט (או דרך הרשת של העסק). ב-2 הגרסאות אפשר להוסיף למערכת "קורא קרבה" דוגמת קורא NFC (או בלוטוס', WiFi, לפי החלטת הלקוח), וניתן לחלק טוקנים קטנים למשתמשים. כך, שיוכלו לפתוח את השער או הדלת בקרוב של הטוקן לאינטרקום.

במערכת יש "יומן אירועים" המתעדת את כל מה שבוצע בה. כך, שזה עונה על צרכי תחקור, במידה ויש איזו תקלה או בעיה (למשל בחדירה כניסה לא מורשית).

היתרון הגדול של הפתרון מסדרת 4000, שהוא פתרון המגיע כבר עם חיבור מובנה בתוכו  לרשת הסלולר, ולכן ניתן להתקין אותו בקלות ובמהירות ללא צורך בכל חיווט או כל קישור אחר (כמובן, שבמקום שבו מתקינים את המערכת, הוא צריך להיות בטווח קליטה סלולרית). כל מה שנדרש זה שקע חשמלי, שיזין את המערכת.

למערכת יש צג LCD ולוח מקשים מואר, שקל להשתמש בו ולתכנת אותו לפי הצרכים המקומיים. התכנות והתחזוקה יכולות להיעשות גם מרחוק באמצעות שליחת SMS למערכת מצד מי שמחזיק במערכת ויש לו הרשאה לבצע עדכונים מרחוק. אפשר לתכנת את המערכת גם באמצעות חיבור לפטופ ישירות למערכת בכבל תקני של USB.

 

האם יש פתרונות מתחרים בתחום בקרת הכניסה ופתיחת שער חשמלי באמצעות טלפון סלולרי?

 

בהחלט, יש לא מעט, למשל: סינריון, מקור טכנולוגיות, סקיוריטי מערכות אינטרקום, Netvill  ,Essence, סדרת מוצרי Alexa (אלכסה) של אמזון, טופ אודיו, IDP, הומיסמרט ועוד.

בקרוב נראה בישראל את הפתרון של חברת NEST, חברת בת של גוגל, פתרון הדומה לפתרון הישראלי SpotCam, כאשר הפתרון של NEST מכיל בתוכו את המערכת המתקדמת בשם Google Assistance. כלומר: ניתן לדבר עם המערכת והיא מבינה אותנו ויודעת לזהות מי מורשה לתת לה פקודות בקולו. לא נדרש להשתמש באפליקציה על הסלולר.

המוצר החדיש הוא פעמון דלת משולב במצלמה, שנקרא Hello, שמשתמש בטכנולוגיית אינטליגנציה מלאכותית לזיהוי פנים מבית גוגל, שנקראת FaceNet. הטכנולוגיה מסוגלת לזהות פנים לפי תמונות, וחברת NEST תשלב אותה בפעמון כדי להודיע למשתמש מי נמצא על סף דלתו, בין אם הוא לוחץ על הפעמון או לא, ולהפעיל התראה של "אדם מוכר" באמצעות אפליקציה ייעודית. בנוסף, תוכל המצלמה שבפעמון להזרים שידור חי מהדלת ב-160 מעלות ובאיכות HD.

מי שמעדיף מצלמה אבטחה אמתית (איכותית) ומוכרת יוכל לקבל אותה בדמות ה-Nest Cam IQ Outdoor. זהו שדרוג של מוצר קיים עליו הכריזה החברה ביוני 2017, רק שהדור הנוכחי מכיל יכולות WiFi משופרות ואת אותה טכנולוגיית זיהוי פנים. NEST אף טוענת, שהמצלמה עמידה בפני מים בתקן של IP66, מסוגלת לשרוד בטמפרטורות קיצוניות ומכילה רמקול החזק פי 15 מהדור הקודם.

הפעמון החכם של NEST יוצע למכירה בישראל במהלך מחצית שניה של 2018 אך המצלמה כבר הושקה ומחירה כ-349 דולרים. אולם, כדי להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים, ייאלץ המשתמש להוסיף על כך עוד 10 דולרים בחודש (או 100 דולרים בשנה), שיכללו אחסון ל-10 ימים של סרטוני האבטחה, שמצלם הפעמון בענן של החברה הנקרא Nest Aware, כמו גם את טכנולוגיית זיהוי הפנים, שמבוססת על שירותי אותו ענן (אנשים, שמבקרים שוב ושוב בבית, ייזכרו ע"י הענן לצורך התראת האדם המוכר). משתמשים, שיבחרו לא לשלם לשירות הענן, יוכלו עדיין לצפות בשידור חי של מה שמצלמת המצלמה, ולקבל התראות לטלפון על כל הפרעה המתרחשת בדלת. כמו כן, מחירו של הדור הקודם של המצלמה הזו הוזל ועולה כעת 199 דולרים. ניתן לחבר למערכת סנסורים שונים במסגרת פתרון "בית חכם".

 

היתרונות המרכזיים של מערכת לפתיחת דלת שער חשמלי באמצעות טלפון סלולרי:

 

 • ידידותית למשתמש. לכל אחד יש סמארטפון והוא יודע איך לתפעל אותו.
 • אין צורך להתקין מכשור כלשהו בדירות, בשערים או בתוך המשרדים.
 • אין צורך להיות בבית או במשרד כדי להפעיל את המערכת (כל עוד נמצאים בכיסוי סלולרי עם הסמארטפון עליו מותקנת האפליקציה דוגמת ControlCam).
 • המערכת מותקנת בכניסה לבית לבניין לשער בכניסה למגרש החנייה, מתחברת לפתיחה חשמלית ובכך תמה ההתקנה הפיזית.
 • אין צורך להמתין לטכנאי בתוך הבית או העסק. הטכנאי מטפל רק במערכת אחת, שמותקנת בכניסה בשער החיצוני.
 • כמות הדיירים והעובדים בעסק לא משנה בכלל. המערכת יכולה לקבל כל מספר ולקבל עדכונים מרחוק (ממי שמנהל את המערכת ומורשה להזין אותה בנתונים). יש כאן חסכון בעלויות ושדרוג ביוקרה ובאמינות, עם רמה גבוהה של בקרת כניסה.
 • ניתן לשלב בפתרון הזה יכולות נוספות דוגמת:
  • אינטרקום דיבור חופשי.
  • אינטרקום טלוויזיה (צילום בעינית בצבע), עם שידור הווידאו לכל מכשיר קצה, כולל לטאבלטים ייעודיים, שבידי הדיירים או העובדים.
  • שילוב במערכת של מצלמות אבטחה IP רגילות (אם יש בבית או בעסק).
  • פתרון אינטרקום דיגיטלי, אנטי-ונדלי, ו או המוגן מפגעי מזג האוויר.
  • שדרוג מערכות קיימות והפיכתן לאינטרקום טלוויזיה ללא שפופרת.
  • יכולת להגברת רמת הזיהוי בכניסה ע"י שילוב בקודנים (הנכנס צריך גם להקליט קוד כניסה), או קודנים עם "קוראי קרבה". כלומר: כדי להיכנס, האדם צריך לקרב "כרטיס קרבה", שיכול להגיע בתצורות רבות דוגמת: כרטיס אשראי, מטבע, מחזיק מפתחות, צ'יפ זעיר, מדבקה, צמיד, או כפתור. הקודנים מקבלים את האות בתדר מורשה (למשל 125 קילוהרץ), או בטכנולוגיות קרבה אחרות דוגמת: NFC, RF, WiFi, בלוטוס', Z-Wave. יש קודנים מגוונים לטכנולוגיות השונות לפי צרכי העסק. יש קודנים לפנים הבניין, או מחוץ לבניין עם הגנת אנטי-ונדליזם ועוד הגנות (למשל מפני גשם). בקודנים ניתן להטעין בין 1,000 ל-2,000 משתמשים, תלוי בסוג הקודן שנבחר.
  • יכולת להגברת רמת הזיהוי בכניסה ע"י שילוב "בקרת כניסה ביומטרית": המערכות הבסיסיות הן מערכות עצמאיות המכילות קודן + קורא טביעות אצבע (או זיהוי פנים, או זיהוי כף יד). הקודן יכול להיות קודן עם "קורא קרבה". כך, שאפשר לשלב את הגברת רמת הזיהוי של הנכנס באחת או יותר מהשיטות: טביעת אצבע (או זיהוי פנים), או הקשת קוד, או קריאת "כרטיסון קרבה".
 • שילוב מערכות משרדיות ועסקיות: אינטרקום בין עמדות דיבור חופשי, אינטרקום מזכירה ושלוחות, אינטרקום IP, שילוב במרכזיות לרבות במרכזיות IP בענן, שילוב בטלפונים חכמים איכותיים, כולל בטלפונים עם מסכי צבע ומצלמות, שילוב במוצרים משלימים: פנקודים (סוג של קודן), קודנים עצמאיים ומשולבים, קוראי קרבה, פתרונות NFC ובלוטוס' חדשים, מנעולים אלקטרומגנטיים, מנעולי השהיה, פתרונות מקוריים אחרים לכניסה לבית, לחניון או למשרד, שילוב עם פתרונות "בית עסק חכם".

 

שורה תחתונה בתחום בחירת מערכת בקרת כניסה ולפתיחת דלת שער חשמלי באמצעות גישה ביומטרית או בטלפון סלולרי:  

בבחירת ספק פתרון ביומטרי, אלחוטי או סלולרי לפתיחת דלת ושער חשמלי, יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל הבית או העסק. קודם כל, יש לקבל החלטה אם בכלל מעוניינים במערכת סלולרית (התצורה המומלצת כיום לעסקים היא WiFi או לחילופין: RFID, בלוטוס', או Z-Wave), או בתצורה אחרת המתאימה לצרכי העסק, מנהליו ועובדיו. מאוד רצוי לחפש פתרונות של מערכת המופעלת בעברית, אם כי זה אינו תנאי הכרחי. כך, שכל אחד יוכל די בקלות לתפעל אותה (בהרשאות המתאימות).

יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית". מומלץ לבדוק באינטרנט חוות דעת על הספק שבו בוחרים ואם אין תלונות על רמת ההתקנה והשירות שלו.

 

לכן, נשאלות כאן השאלות:

מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת אצלך בתחום מערכת לפתיחת דלת או שער חשמלי, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות פתרון בקרת כניסה ביומטרי, או לחילופין בפתרון של מערכת בקרת כניסה סלולרית (או אלחוטית)?

 אם יש לך כבר מערכת בקרת כניסה לפתיחת דלת שער בגישה ביומטרית סלולרית אלחוטית, ממה אתה לא מרוצה מהפתרון הזה? שתף אותנו.

 איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור את ספק מערכת בקרת הכניסה לפתיחת דלת או שער חשמלי בגישה המתאימה לצרכיך?

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת בקרת כניסה בשיטה הביומטרית – השאירו פרטים כאן 

נמאס לך לחפש מערכת בקרת כניסה / אינטרקום מתאימה עבורך?

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 Multibio 700 Biometric Access Control and Time Attendance
Reader from ZK Technology Hands on Review

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים