טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business (מידע חדש וטיפים)

טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business – בפחות מ- 200$! (מידע חדש וטיפים)

טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business Audiocodes

טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business
בפחות מ- 200$!

 

 

חברת מיקרוסופט מרחיבה כל הזמן את היכולות של מערכות התקשורת, הטלפוניה ו"העבודה הקבוצתית" שלה, כשבמרכזן מצויה מערכת סקייפ לעסקים (שמוחלפת במערכת Microsoft Teams). אולם, כדי למצות את היכולות החדשות יש צורך במוצרי קצה (ובמיוחד טלפוני IP) המסוגלים לספק חוויה מלאה למשתמשים.

 

האם הפתרונות החדשים של אודיוקודס AudioCodes הישראלית הם הפתרונות המתאימים ללקוחות העסקיים של מיקרוסופט?

 

בשנה החולפת הוסיפה מיקרוסופט מגוון כלים משלימים לחבילות התוכנה העסקיות שלה ובכלל זה שירות Microsoft Teams (שירות לעבודה קבוצתית בצ'טים ובצ'טבוטים) המצטרף לכלי הפופולרי Yammer, שמספק בעיקר יכולות של עבודה קבוצתית ותקשורת יעילה פנים ארגונית. למעשה, מערכת Yammer היא פלטפורמה של רשת חברתית פרטית ומאובטחת לעסקים, וכל עסק יכול להתאים את הפלטפורמה לצרכיו.

שירות Teams יהפוך לפלטפורמה המובילה מ-2019 והלאה ויחליף כמה מערכות של עסקיות של מיקרוסופט ובכלל זה את מערכת סקייפ לעסקים.

חברת מיקרוסופט מובילה את השוק של הטלפוניה העסקית מבוססת IP, בעולם כמו גם בישראל, במיוחד לאור הצלחת שירותי מיקרוסופט אופיס 365, סקייפ לעסקים (Skype for Business) וחלונות 10 (מערכות תוכנה מתקדמות הניתנות להפעלה בענן ציבורי, ענן פרטי, ענן היברידי או בהתקנה מקומית -On Premise).

מערכת נוספת, שנוספה בשנה האחרונה לחבילה הזו, היא Skype Room Systems. זו מערכת All-In-One המספקת שליטה וניהול של חדרי ישיבות בענן באמצעות טאבלט, עם יכולת לחבר לדיון בקול או בווידיאו, כל מחזיק בכל מכשיר קצה המחובר לאינטרנט, שנמצא בכל מקום בעולם.

כדי לנצל את כל היכולות המתקדמות הללו יש צורך במערכות חומרה (בעיקר הכוונה לטלפוני קצה בעסקים), שמסוגלות לנצל את כל היכולות החדשות הללו במלואן. כאן נכנסת לתמונה השותפות ההדוקה, שנבנתה במשך שנים, בין מיקרוסופט לחברת אודיוקודס הישראלית. יודגש, שכל מוצרי אודיוקודס כבר מוכנים למעבר למערכת Teams.

 

טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business Audiocodes

 

דגמים חדשים של טלפוני IP חכמים לעסקים – Skype For Business מבית אודיוקודס:

 

 • דגמים חדשים בסדרת 400HD. הסדרה הזו כוללת טלפונים במגוון יכולות ומחירים, החל מ-405HD, ודרך ,420HD 430HD, 440HD. הטלפון הבסיסי הזול ביותר הוא 405HD עם מסך קטן אבל יש לו את כל היכולות של סקייפ לעסקים, חיבור גיגה-אתרנט, חיבור לאוזניות, תמיכה ב-PoE (חשמל על כבל האתרנט), ועוד. מחירו בשוק כ-150 דולרים. הדגם הפופולרי הוא 420HD, עם תמיכה ב-2 קווים ו-8 שיחות בו זמנית על כל קו, ומחירו בשוק כ-150 דולרים. בקצה העליון יש את 440HD במחיר של כ-180 דולרים, עם תמיכה ב-6 קווים עם 8 שיחות בו זמנית על כל קו. כל המוצרים בסדרה הזו נבנו ללא מסך מגע צבעוני, כדי שיהיו זולים (יחסית) לעסקים המשתמשים במערכות מיקרוסופט (365 וסקייפ לעסקים, שמוחלף ע"י Teams).
 • מכשיר אודיוקודס דגם 450HD IP Phone. זה הדגם הבסיסי בקו החדש של טלפוניIP החכמים המותאם באופן מלא ליכולות החדשות של סקייפ לעסקים (וגם של Teams) מבית מיקרוסופט המופעלים בענן של מיקרוסופט Azure (או בכל ענן פרטי או ציבורי אחר, שהותאם לדרישות של מיקרוסופט). המכשיר משתלב היטב במערכת הניהול של אודיוקודס לעסקים ( ,(AudioCodes Managed IP Phonesמערכת המנהלת את "מחזור החיים" של המוצרים של אודיוקודס ומספקת שילוב שלהם במערכות "עבודה קבוצתית" ו"תקשורת אחודה" (UC) ובמערכות של מוקדי שירות לקוחות. המכשיר כולל מסך מגע צבעוני של 5 אינץ', יכולת לספק קישור לעד 5 קווים ועד 2 שיחות במקביל, יכולת של חיוג קולי, חיבור לרשת בגיגה-ביט אתרנט, 2 יציאות USB לאזניות או מערכות ראש (למוקדנים), איכות קול HD, תמיכה בהזנת זרם ב-PoE (ר"ת: Power over Ethernet), מערכת הגנה מובנית, תמיכה במגוון שפות כולל עברית ועוד. המחיר של המוצר: כ-360 דולרים. אודיוקודס מספקת אחריות לרוכשי המוצר הזה, עם יכולת להחזרת המוצר ללא שאלות, תוך זיכוי כספי מלא, עד סוף יוני 2020.
 • מכשיר אודיוקודס דגם 445HD IP Phone. זה הדגם בין החדישים והמתקדמים של אודיוקודס. המכשיר כולל מסך מגע צבעוני של 4.3 אינץ' ואותן תכונות הנמצאות במכשיר הקודם עם התוספות הבאות: מערכת Microsoft Teams כבר מוטמעת במכשיר בנוסף למערכת סקייפ לעסקים, התאמה מלאה למערכת AudioCodes One Voice Operations Center, שהיא מערכת מתקדמת לניהול מוקדי שירות. כך, שהמכשיר הזה מאוד מתאים למוקדי שירות מכל סוג. למכשיר הזה יש צג נוסף צדדי מצידו הימני, צג צבעוני צר וארוך (לאורך כל הטלפון), שעליו ניתן להכניס את כל החיוגים המהירים או כל פקודה אחרת, שמעוניינים לבצע בלחיצה הכפתור, שליד הצג הזה, תמיכה באיכויות קול משופרות ((Microsoft's wideband SILK codec, כולל יכולת חיוג קולי מתקדמת ללא כל הקשה על המסך, יכולת הקלטת שיחות בענן, יכולת חיבור אוזניות ומערכות ראש בבלוטוס' ועוד. המחיר של המכשיר כ-300 דולרים.
 • פלטפורמת אודיוקודס לניהול חדרי ישיבות: AudioCodes Huddle Room Solution. מדובר במערכת (במחיר שטרם פורסם) המיועדת לחדרי ישיבות בעסקים קטנים בינוניים עד גדולים ללא צורך בכל שרת ניהול מקומי נפרד, שמגיעה ביחד עם מספר דגמים של טלפוני IP חכמים (אפשר לבחור למשל בין דגם 450HD לדגם 445HD), טלפונים המכילים בתוכם את כל היכולות החדשות של סקייפ לעסקים:
  • UC-HRS-457, מערכת לחדרי ישיבות קטנים עם עד 6 משתתפים, עם יכולת לחבר משתתפים חיצוניים (דרך החיבור בענן). היא כוללת מערכת למניעת גניבות (של המכשירים) וחיבורי USB למכשירי קול נוספים.
  • UC-HRS-457D, מערכת לחדרי ישיבות בינוניים עם עד 12 משתתפים. מכילה את אותן יכולות כמו המערכת הקודמת בתוספת מערכת אלחוטית – ,WiFi שבה ניתן לצרף כל משתמש בכל מכשיר WiFi (למשל לפטופ או סמארטפון) למערכת.
  • UC-HRS-458, מערכת לחדרי ישיבות גדולים, עם 15 משתתפים לפחות. מכילה את אותן יכולות של המערכת הקודמת בתוספת יכולת קליטת קולם של המשתתפים במערכת קול מתקדמת ומאוד רגישה לסינון רעשים, מלבד קולו של הדובר.
 • אודיוקודס מציעה פתרון תקשורת בשם CloudBond 365 לסקייפ (Skype) לעסקים, עם הכנה מלאה למעבר ל-Teams. הפתרון הזה, שמיועד לספקי שירותי תקשורת ולארגונים, מאפשר מעבר חלק ל-Microsoft’s Cloud PBX לצד מינוף ההשקעות הקיימות ב-SIP Trunking ו-PSTN. המדובר בפתרון היברידי ייחודי, שמאפשר תקשורת אחודה עם סקייפ לעסקים, מעל לכל רשת וכל כל מכשיר קצה, במערכת סקייפ המוכרת מזה שנים למשתמשי הקצה הנייחים והניידים בגרסה הפרטית שלו. פתרון CloudBond 365 זמין לקוחות אודיוקודס באמצעות כלי הקישוריות בשם: AudioCodes Cloud PBX. 365 הוא פתרון בעל יכולות גידול או קיטון לפי צרכי העסק, שמתבסס על שערי הגישה (Gateways) וה-SBC של אודיוקודס. הגרסה הווירטואלית של CloudBond 365 נועדה לארגונים ולספקי שירותי תקשורת, שבחרו לבצע וירטואליזציה לתשתית ה-IT שלהם ומעוניינים לעבור לשירותים בגישת ה-SaaS (תשלום רק על פי שימוש בפועל), תוך חיסכון ניכר בהוצאות התקשורת שלהם. בנוסף, יכולות הניהול של CloudBond 365 נועדו לספק מענה למחזור חיים שלם של המשתמש, וכן לפשט ולצמצם את העלויות התפעוליות הנלוות לשירותים מנוהלים. מדובר בפתרון אידיאלי לסביבות היברידיות, למשרדים מרכזיים וסניפים של ארגונים, שתומך בשירותי אחסנה ושירותים מנוהלים. הפתרון כולל תוכנת ניהול מכשירי קצה וכן פתרון גיבוי ושחזור מלאים לשרידות מרבית. הפתרון הזה מתאים לכל טלפוני ה-IP של אודיוקודס (וגם של מתחרותיה).
 • One Voice for Microsoft 365 – מערכת ל"תקשורת אחודה" המחברת כל מכשיר קצה תומך SIP (גם לא מבית אודיוקודס), כדי שיוכל לפעול מהענן של מיקרוסופט. המערכת כוללת בתוכה תמיכה ב-Teams וכוללת מספר רב של מודולים לפי בחירת הלקוח ולפי צרכיו המתפתחים. כל מוצרי הקצה של אודיוקודס (כול מערכות הגנה – SBC, מערכות הקלטה, מערכות זיהוי דיבור וכיו"ב) מתחברות באופן שוקף לתשתית הזו.
 • פתרון חדש נוסף של אודיוקודס הוא AudioCodes Voice.AI, שירותי קול מבוססי בינה מלאכותית לעסקים וארגונים, שמאפשרים "עבודה קבוצתית" מבוססת זיהוי קול, הקלטת קול וניתוח המשמעויות של הקול בבינה מלאכותית. כך, שהפעילות העסקית הופכת לכמעט אוטומטית לחלוטין. המערכת הזו מצטרפת בעיקר מעל פתרון קודם ומתקדם של חברת אודיוקודס לתחום ההקלטות החכמות בשם: SmartTAP 360⁰.

 

המטרה של אודיוקודס היא להפוך את כל התקשורת העסקית בכל האפיקים והערוצים, למבוססת על זיהוי דיבור, תוך חיבור לכל סוגי הטלפונים הנייחים והניידים, לרשתות חברתיות, לאפליקציות עסקיות, לדואר האלקטרוני ועוד.

 

טלפוני IP חכמים לעסקים התומכים ב- Skype For Business Audiocodes

 

למה צריך טלפוני IP חכמים לעסקים ולמה הלקוחות בוחרים במיקרוסופט?

עולם התקשורת והטלפוניה העסקית מתפתח מהר והלקוחות לא מוכנים להסתפק היום בטלפוניה הישנה ובמערכות הישנות, כשביד יש להם סמארטפונים מתקדמים עם יכולות מולטימדיה ושיחות חברתיות. לכן, יש תהליך די מהיר בארץ (כמו שהתרחש בכל העולם) של מעבר לשירותי ענן.

כדי שהטלפוניה העסקית תחובר לענן וליכולות החדשות, נולד הצורך בטלפוניIP  חכמים, עם מסכים מגע צבעוניים, שמתאימים להרגלי השימוש של כל אחד בסמארטפון שלו.

 כיום מערכת ההפעלה אנדרואיד מובילה בטלפוניIP  החכמים הללו, עם צג מגע צבעוני, בדיוק כמו בסמארטפונים מבוססי אנדרואיד. במכשירי הטלפוניה של אודיוקודס, מערכת ההפעלה היא (כמובן) של מיקרוסופט בהתאמה של אודיוקודס.

למרות שהפתרון של גוגל לעסקים (נקרא כיום G Suit) זול יותר בצורה משמעותית מהפתרון המתחרה של מיקרוסופט (בגוגל המחיר לעמדת קצה מתחיל ב-5 דולרים לחודש ובמיקרוסופט הוא מתחיל ב-12 דולרים לחודש), רוב השוק העסקי בישראל (ובמדינות רבות בעולם) בוחר במיקרוסופט. הסיבה המרכזית: החיבור ההדוק, הנוח והשקוף בענן בין מערכות העסקיות (אופיס 365) למערכות התקשורת והטלפוניה (סקייפ לעסקים ו-Teams), הדוא"ל (אאוטלוק) והעבודה הקבוצתית.

למעשה, המתחרות הגדולות של מיקרוסופט בתחום ה"עבודה הקבוצתית" ו"תקשורת אחודה" הן המתחרות החדשות (יחסית) בשוק דוגמת Slack ואמזון ולא גוגל. אם אמזון תרכוש את Slack, אזי זה יהיה איום ממשי על מיקרוסופט. גוגל בכלל לא מאיימת על מיקרוסופט (מנקודת מבט עסקית עולמית וכך גם בישראל).

 

שורה תחתונה בתחום טלפוני IP חכמים לעסקים – Skype For Business:

רכישת פתרונות מתקדמים דוגמת טלפוני IP חכמים לעסקים: Skype For Business ובעתיד הקרוב Microsoft Teams, שמחוברים לענן של מיקרוסופט (Microsoft Azure), כמו כל רכישה בעסק, דורשת בדיקה מוקדמת של צרכי העסק, מנהליו ועובדיו.

הפתרונות של שירותים עסקיים בענן זוכים כיום להצלחה רבה בשוק העולמי וגם בישראל. זאת, בגלל ההיקף הרחב של היכולות, שבעל העסק מקבל בחבילה אחת מקיפה, שתומכת באופן מלא בכל הצרכים, עם קישוריות מכל מכשיר קצה מכל מקום בארץ ובעולם.

אם בוחרים ספק שירות \ ספק תקשורת \ אינטגרטור לשירותים עסקיים בענן (אפשר לרכוש את השירות ישירות מהאתר של ספק שירותי הענן, ללא ספק שירות מקומי או אינטגרטור), יש לשקול גם את רמת האמינות של הספק \ אינטגרטור והאם אפשר לקבל ממנו אחריות ושירות ברמה נאותה (SLA), בלי להיות כבולים אליו לעולמים ב"חתונה קתולית".

יודגש, שהצרכים של משרד עורכי דין אינם דומים לצרכים של חנות רהיטים, רשת מרכולים, חברת הייטק, רשות מקומית, משרד של סוכני ביטוח ופיננסים, או של משרד רואי חשבון.

 

לכן נשאלות כאן השאלות:

מהו האתגר הכי משמעותי בעסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור באמצעות טלפוני IP חכמים לעסקים: Skype For Business מבית אודיוקודס המחוברים לענן של מיקרוסופט?

 אם יש לך כבר טלפוני IP חכמים לעסקים המחוברים לענן של מיקרוסופט, ממה אתה לא מרוצה מהמכשירים הללו? שתף אותנו.

 איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור את טלפוני IP חכמים לעסקים המחוברים לענן, המתאימים לצרכיך?

 How AudioCodes Future Proofs Your Road to Microsoft Teams

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות