מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול, מה לבחור? (מידע חדש וטיפים מוכחים)

מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול, מה לבחור? (מידע חדש וטיפים מוכחים)

מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול,

מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול, מה לבחור?

 

תקציר:
 • מצלמות אבטחה ביתיות וגם למשרדים קטנים, בדגמים חדישים, הפכו להיות מוצר מבוקש ופופולרי. כך, "בית חכם" ו"משרד חכם" הופכים להיות להיט גם בישראל.

   

 • פתרונות "בית חכם", שכוללים מצלמות אבטחה ביתיות איכותיות וגם למשרדים קטנים, נמכרים היום במחירים של פחות מ-200 דולרים.

   

 • איך בוחרים ספק מצלמות אבטחה מתקדמות?

   

 • לאן הולך תחום "בית חכם" ובמה כדאי ורצוי להשקיע כיום?

   

 • מהם החידושים בתחום "הבית החכם" המתאימים לצרכי הבית שלי?

טכנולוגיית ה"בית החכם" ו"המשרד החכם" היא אחד התחומים הצומחים בעולם כיום והיא מביאה איתה פתרונות טובים לצרכים בסיסיים ומהותיים לצרכן כגון: הגדלת השליטה, האבטחה והביטחון גם מרחוק: שליטה על הבית וצפייה על הנעשה בו מרחוק, פיקוח מרחוק על תינוקות, ילדים וקשישים וכמובן חיסכון בעלויות. למעשה, הפתרון הזה מתאים לכל בית ולכל משרד.

תחום מצלמות אבטחה בווידאו (באיכות של עד 4 או אף 6 מגה פיקסל ויותר) מתפתח במהירות, במקביל להתפתחות כל תחום "הבית החכם" ו"המשרד החכם" ופתרונות IoT (ר"ת: Internet of Things).

כיום, אין טעם להתפתות ולקנות מצלמות אבטחה ברמה ירודה ובמחיר אפסי, שמביאים סוחרים, מעודפים, שהם רוכשים "לפי קילו" מהמזרח הרחוק. המצלמות הללו תקלקלנה מהר ויכולת התיקון שלהן – לא קיימת. הכיוון הנכון והמומלץ הוא בחירה במצלמות באיכות של 4K, מצלמות הנתמכות בענן (או בהקלטה מקומית על כרטיס זיכרון), מצלמות בעלות מיקרופון ורמקול איכותיים.

כיום ניתן, למשל, להשיג מוצרי וידאו לשליטה על כניסות (לבתים, משרדים ועסקים) מה שמכונה בשם Video Doorbell בחנויות מקוונות דוגמת אמזון, איביי או אלי-אקספרס, בפחות מ-200 דולרים, ויש מוצרים די טובים (אך לא מומלצים) גם בפחות מ-100 דולרים.

ההתקדמות המהירה בתחום טכנולוגיות מצלמות אבטחה והתחרות העצומה, שהתפתחה בשוק, מספקות פתרונות מתקדמים וזולים, וניתן להתקין אותן ולהפעיל אותן לבד, ללא עזרת מומחים. מצלמות האבטחה הפשוטות של העבר זוכות כיום לדגמים משופרים וחכמים, ברמה של 4K לפחות (K8 כבר נכנס לשוק העולמי), דגמים המנצלים את החיבור לסמארטפון, חיישנים חכמים, מערכות שליטה ובקרה מרחוק וחיבור לשירותי ענן מתקדמים.

חשוב לציין, שהקלטה ב-NVR (ר"ת: Network Digital Recorder, הקלטה של מצלמות אבטחה ברשת העסקית, באמצעות יחידת הקלטה קבועה המותקנת בעסק), או ב-DVR (ר"ת: Digital Video Recorder, מכשירי הקלטה מהדור הישן של מצלמות אבטחה) לא אפקטיבית, היות והגנבים לוקחים אתם את המכשיר בפריצה, או מנטרלים אותו מרחוק, מה שלא ניתן לבצע בשירותי ענן. גם אם מקליטים את השידורים מהמצלמה \ מצלמות עם מכשיר NVR, יש צורך בפתרון של הקלטה עצמאי, בכרטיס זיכרון במצלמה עצמה לפחות (כגיבוי ראשוני), או בענן. כיום, ההמלצה היא לאפשר הקלטה גם בכרטיס זיכרון במצלמה וגם בענן.

 

מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול,

 

 

לקבלת הצעת מחיר למצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

לאן הולך עולם מצלמות האבטחה?

מערכות של מצלמות אבטחה משולבות כיום עם מערכות אינטרקום ובקרת כניסה, ועם מערכות נוספות דוגמת מרכזיות וסמארטפונים. מצלמות אבטחה הן אמנם מערכות צילום ותקשורת פשוטות למדי, אך זה לא הפריע להן להפוך בשנים האחרונות למוצרים פופולריים ביותר ולחובה בעסקים רבים. המערכות הללו החלו להשתלב בטרנד של "בית ועסק חכם".

בבית הפרטי, בבניין, במגרש החנייה או במשרד – מערכת מצלמות האבטחה ובמיוחד אם הן משולבות עם מערכות האינטרקום ובקרת הכניסה, מאפשרת לנו לזהות מי נמצא בחוץ ולהחליט האם אנו רוצים, שהוא ייכנס או לא (לרבות עם רכבו). הטכנולוגיה של מערכת מצלמות האבטחה והאינטרקום התקדמה עם השנים והיום, מעבר למערכת הפשוטה המוכרת, ניתן למצוא מצלמות אבטחה ואינטרקום אלחוטי עם טלוויזיה ומצלמות איכותיות (כיום ברמת 4K), שמחוברים לטלפון בבית, ואפילו מצלמות אבטחה עם אפליקציה סלולרית (לצפייה מרחוק ושליטה מרחוק), שזה הלהיט הכי פופולרי בשוק.

ברכישת והתקנת מצלמות אבטחה יש לקחת בחשבון את הכיוון של השוק של היום, שהוא, כאמור לעיל, לכיוון מצלמות ברמת K4, לרבות מצלמות המשולבות באינטרקום ומערכות בקרת כניסה, עם חידושים רבים המצויים בשוק ושחקנים רבים הנמצאים בשוק הזה מהארץ ומהעולם.

החלק החשוב הוא השילוב של המערכות הללו במערכות קיימות אחרות בבית או בעסק ובכלל זה: סמארטפונים וטאבלטים, מערכות ביומטריות, מערכות זיהוי פנים, מרכזיה טלפונית, מערכת אבטחה פיזית, מערכת לגילוי אש ועשן, מערכות אלחוטיות, מערכות מולטימדיה, מערכות IoT, הגנה על מקומות רגישים, גיבוי ושליטה בענן ועוד.

בנוסף, תחום ה-AI ("אינטליגנציה מלאכותית") נכנס וייכנס לכל המערכות של מצלמות אבטחה, בכל הרבדים, כולל בשילוב של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה. זאת, בעיקר בתחום ניתוח המדיה (תמונה, וידיאו, קול, מסמכים), מדיה העוברת בכל ערוצי התקשורת, לרבות ובמיוחד בסמארטפונים, כולל שילוב AI בתחומי "העבודה הקבוצתית" ו"התקשורת האחודה".

למעשה, בעתיד הדי קרוב (ויש מערכות כאלו כבר בשוק), המשתמש: לקוח, המנהל או העובד, לא ידע ולא ירגיש, שהוא מדבר עם מחשב ולא עם בן אנוש, מחשב הנותן פקודות קוליות למצלמת האבטחה והמצלמה וגם יודע לענות לו בקול ולספק לו מידע ותשובות לשאלות, בכל הנוגע למה שמצולם ומוקלט במצלמת האבטחה. זו גם הסיבה, שמצלמות האבטחה אמורות לכלול מיקרופון ורמקול.

כמעט כל המוצרים והשירותים, שאנו משתמשים בהם כיום בחיי היום יום, במיוחד באמצעות הסמארטפון שלנו, מבוססים של תשתיות ענן ושירותי ענן, בצורה הכי שקופה שיש. בנוסף, השימוש בהם קל, מהיר, עם חוויית שימוש טובה ואף ממכרת. לכן, זה הוריד את החשש משימוש בשירותי ענן ותשתיות ענן גם בבית וגם במקום העבודה. לכן, ההמלצה היא, שגם בתחום מצלמות האבטחה השימוש שלהן ייעשה בתשתיות ענן.

 אין דרך קלה ומהירה עבורך, לבחירת מערכת מצלמות אבטחה, לרבות כאלו המשולבות באינטרקום ובקרת כניסה, שמתאימה לדרישות של הבית או העסק שלך, במחירים המתאימים לתקציב שלך, שניתן למצוא בשוק. התחרות העזה ושפע המוצרים יכולים לבלבל כל אחד. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לבית או לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה יש למצוא את היועץ המתאים – שיעמוד לרשותך ולימינך.

טבלת השוואה של מצלמות האבטחה הטובות ביותר הקיימות בשוק (בארה"ב) נכון לשנת 2018 ניתן לראות בניתוח של PC Magazine.

 

נציג כאן לצורך ההמחשה, כמה מצלמות אבטחה חכמות ומתקדמות המיועדות לבתים פרטיים ולמשרדים קטנים:

 

 1. מצלמות אבטחה מבית Arlo (ארה"ב), מצלמות ברמה של 4K:

חברת Arlo היא אחת מהספקיות המובילות בארה"ב בתחום מצלמות האבטחה. המצלמה החדישה ביותר של חברה זו היא מצלמה בשם Arlo Ultra, מצלמה ברמת 4K עם חיבור אלחוטי מובנה, ראיית לילה, AI מובנה, זיהוי תנועה, קליטת קול משופרת עם ביטול רעשים, צפייה ב-180 מעלות, זום אוטומטי, פנס תאורה (Spotlight) חזק הנדלק לכוון בו מעוניינים לראות אותו טוב יותר או להרתיע, סירנה פנימית, יכולת התקשרות עצמית למשטרה, שליטה מרחוק עם קישור לסמארטפון ואפילו לצמידים חכמים דוגמת Apple Watch, ועוד.

בארה"ב המצלמה המתקדמת הזו נמכרת בכ-400 דולרים. לאחר שנה ראשונה יש עלות של 29 דולרים לחודש עבור שירותי הענן החכמים הקשורים למצלמה הזו (כולל הקלטת וניתוח חכם של ההקלטות).

יש לחברת Arlo גם מצלמות זולות יותר וגם דגמים מקבלים, לצרכים שונים המתאימים לבתים ולעסקים קטנים. בכל מקרה, Arlo Ultra זו "ספינת הדגל" של החברה, ובמקרה של כל בחירה במצלמת אבטחה אחרת, מומלץ לבדוק את המפרטים שלה ולהשוות, כדי לראות מה מפסידים ברכישת מצלמה זולה יותר, או שונה, או מיצרן אחר.

 

מצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול,

 

 1.  מצלמות אבטחה ולזיהוי פנים מבית חברת Nest (קבוצת גוגל).

בשנה שעברה (2017) Nest נכנסה לתחום מצלמות האבטחה החכמות, לבתים ולמשרדים ויצאה בסדרה של 4 סוגי מצלמות:

א. 2 סוגים של מצלמות להתקנה בתוך הבית או העסק, במחירים של 199 דולרים לגרסה הבסיסית, מצלמה ברמת איכות HD הכוללת זיהוי פנים באמצעות תוכנת Nest Aware המוטמעת במצלמה, עם רמקול ומיקרופון אחד, ו-299 דולרים לגרסה המתקדמת של המצלמה, שגם כוללת זיהוי פנים, אבל המצלמה היא באיכות 4K ויש בה כמה מיקרופונים ורמקולים.

ב. 2 סוגי מצלמות להתקנה מחוץ לבית או העסק: גרסה בסיסית ב-199 דולרים באיכות SD  עם רמקול ומיקרופון אחד, אור אינפרה-אדום ללילה, מוגנת מים, שמש וונדליזם בתקן IP65  ללא זיהוי פנים, והגרסה המתקדמת ב-349 דולרים הנקראת Nest Cam IQ outdoor security camera  שהיא המצלמה החדישה ביותר בקו המצלמות של Nest עם זיהוי פנים למרחק של עד 15 מטרים בכל תנאי ראות (בלילה יש תאורת אינפרה-אדום), מוגנת מים, שמש וונדליזם בתקן IP66 חיבור WiFi מהיר ברמת תקן ac מוצפן ותקשורת מוצפנת, חיבור בלוטוס', זרקור מובנה, איכות צילום 4K ויכולת זום של .X12 המצלמה כוללת 3 מיקרופונים ורמקול עם יכולת זיהוי של חשודים כולל מעקב אוטומטי של המצלמה אחריהם.

מצלמת Nest Cam IQ מספקת את ההגנה המתקדמת ביותר בקו המוצרים להגנה על הבית או העסק ומספקת התראות דרך האפליקציה על כל זיהוי חשוד, כולל מעקב אוטומטי אחרי החשוד. המערכת הזו כוללת בתוכה כבר אינטגרציה עם .Google Assistant כך, שאפשר לשלוט בה בקול מהסמארטפון או ממערכת .Google Home השמירה של הווידאו נעשית בענן. כך, שאין מגבלה של מקום לאחסון. הווידאו הגולמי נשמר 30 יום בגיבוי בענן   אבל האחסון עולה בתשלום חודשי למי שמעוניין באפשרויות המתקדמות של מערכת Nest Aware : 10ימי אחסון הווידאו בענן עולים 10 דולרים לחודש או 100 דולרים לשנה. 30 ימי אחסון הווידאו בענן עולים 30 דולרים לחודש או 300 דולרים לשנה.

ניתן לבצע ניתוח מתקדם של הצילומים, שנשמרו בענן, במסלול בתשלום באמצעות האפליקציה Nest Aware. במהלך שנת 2018 חברת Nest השיקה מצלמה נוספת בסדרת המצלמות החכמות ושם המצלמה הזו הוא.Nest Hello

מצלמה זו מתחרה במצלמה ותיקה יותר בשם: Nest Cam IQ outdoor. זו מצלמה עם זיהוי פנים וראיית לילה ברמת HDR, שנועדה להתקנה בכניסה לבית, מעל או ליד הדלת, עם חיבור לדלת וכוללת חיבור לסמארטפון. המצלמה הזו תאפשר כניסה לבית רק על סמך זיהוי פנים. המערכת של Nest Hello כמובן תומכת בזיהוי קולי במערכת Google Home. מחירה בארה"ב כ-300 דולרים.

 

 1. הבית החכם של בזק: Bhome.

מדובר במערכת מאוד פופולרית בשוק ללקוחות בזק במחיר של 19.90 ₪ לחודש למערכת הבסיסית (עליה ניתן להוסיף מוצרים ושירותים נוספים).

המצלמה של בזק במסגרת פתרון בית חכם של בזק היא לא רק מצלמת וידאו, אלא משלבת שלל יכולות שונות המספקות פתרון כולל של "בית חכם". למצלמת Bhome יש עדשה רחבה מאוד של 180 מעלות (עין הדג), שאמנם, מעוותת את התמונה אך מאפשרת שימוש בזום או פיצול המסך להצגה במקביל של מספר כיוונים. היא מצלמת ביום או בלילה ומשלבת אלמנטים נוספים לאבטחה ולבקרה על הבית. יודגש, שזו מצלמה שאינה 4K.

במצלמה יש חיישן תנועה המספק אפשרות לזיהוי תנועה והתרחשות בתוך הבית. לדוגמא, הוא יוכל לזהות תנועה חריגה ולזהות זמנים בהם יש יותר פעילות באזור, שבו מותקנת המצלמה. בנוסף, מותקנים במצלמה גם חיישני תאורה, טמפרטורה ולחות המשמשים להתראה במקרה של טמפרטורה קיצונית וניתן לנטר באמצעותם את המתרחש בסביבת המצלמה. כ"כ, יש יכולת כריזה ושמע דו-כיווני. לבסוף, המצלמה גם משלבת אזעקה עוצמתית, שמסוגלת לפעול בהתאם לתרחישים, שנקבעו מראש, וכן ניתן להפעיל אותה ידנית.

האפליקציה של Bhome ידידותית מאוד והיחידה המותאמת במקור לשפה העברית. בכלל, נראה, שבזק עשתה מאמץ גדול בהסברים בעברית פשוטה, כולל חוברת הדרכה המלווה את הלקוח בכל התהליך. לאחר ההגדרה הראשונית של המצלמה לרשת הביתית, ניתן ישר לצפות בשידור החי ולקבוע את התרחישים השונים: לצלם קליפ קצר (בין 35 ל-45 שניות) בזיהוי תנועה, לקבל התראה לטלפון, לזהות שינוי בטמפרטורה או אפילו אם נשמעה בקרבת המצלמה עוצמת קול גבוהה. יש כפתור של "דריכת" המערכת בהתאם למצב – מחוץ לבית או כשנמצאים בסביבת המצלמה (ואז לא נרצה לקבל התראה לטלפון או שהאזעקה תחל לפעול).

המצלמה מוזנת בחיבור לשנאי חיצוני ומשלבת גם 3 סוללות המגיעות בערכה. הדבר נועד כדי להתריע במקרה של הפסקת חשמל ולעבודה מינימלית של המצלמה במצב כזה. כל הקלטות הווידאו נשמרות בענן המאובטח של בזק וזמינות לצפייה דרך האפליקציה.

מלבד המצלמה, לבית החכם של בזק ניתן להוסיף גלאי דלת, שקע חכם, נורה חכמה ועוד. כל אלה משתלבים כחלק מפלטפורמת Bhome ליצירת תרחישים ושליטה מרחוק בבית.

 

תשובות קצרות לשאלות נפוצות:

 

 1. מה יש לקחת בחשבון בעת בחירת מצלמות אבטחה חכמות?

הפתרונות החכמים של היום, נעשים במצלמות 4K ומשלבים שמירה ואגירה (וגם יכולת ניתוח) של הווידאו המצולם בענן, ויש עוד תשלום סמלי עבור השמירה של הווידאו בענן (כ-30 דולרים לשנה). כך, תחום ה- Video Doorbell ופתרונות מעקב בווידאו הפכו לנגישים (גם מבחינה כלכלית) לכל אחד.

במציאות ביטחונית וחברתית כמו זו הקיימת בישראל, מערכות "בקרת כניסה" לרבות מערכת אינטרקום (המשולבת במקרים רבים עם מצלמת אבטחה), הופכות להיות מצרך חיוני והן בהחלט ממדרות את הבתים, המשרדים והעסקים, מאורחים בלתי רצויים ומשמשות גם כ"בקרת כניסה" למשפחה, לעובדים, לספקים, לשותפים, לאורחים ולרכביהם.

בעידן בו המידע כ"כ חשוף וזמין מכל מקום ולכל אחד, חשוב לכולנו להגביר את רמת הביטחון האישי בסביבה העסקית ובמיוחד בסביבת העבודה. לכן, שילוב של פתרונות חכמים דוגמת טביעת אצבע או זיהוי פנים, עם או בלי שילוב של צילום בווידאו איכותי בצבע, הופכים להיות מקובלים, והמערכות האלו יכולות לשמש גם למטרות נוספות, או כחלק ממערכת "בית חכם", "עסק חכם", או מערכת אבטחה מקפת לבית, לעסק, לעובדיו ולנכסיו.

 

 1. מי עוד מתחרה בתחום של "בתים חכמים" עם מצלמות אבטחה חכמות?

השוק הזה מלא מתחרים. אחד המתחרים החזקים, שנכנסו לאחרונה לשוק זה, הוא חברת

מובוטיקס (שבסיסה בגרמניה, הפיתוח והייצור בגרמניה, ייצוג בישראל ע"י גטר), שנחשבת לחברה מובילה בעולם בתחום המצלמות החכמות (עם איכות צילום ברמה של 5 מגה-פיקסל ומעלה. רוב המצלמות החדשות הן ברמה של 6 מגה-פיקסל), עם אנליטיקה מובנית (אין צורך בטעינת תוכנה חיצונית) והגנת סייבר מפני חדירות למצלמות. כל המצלמות ניתנות לשליטה מכל מקום, גם מסמארטפונים. כל המצלמות לשימוש חיצוני מוגנות בפני כל פגעי הטבע (בתקן עד רמת IP66). כל זאת, במחירים המתאימים גם לשוק ה-SMB וה-SME. המחירים של מובוטיקס זולים בכ-60% מהמתחרה הכי קרוב אליהם, באותו קו ורמה של מוצרים.

יודגש, שכיום אין יותר רכישת מצלמות אבטחה, שאינן דיגיטליות, עם תמיכה ב-IP גם ברשת וגם בתוך המצלמות, וברמת איכות צילום של 4K, כאשר חיבורי החשמל למצלמות נעשים בגישת ה-PoE והחיבורים המקובלים ביותר של המצלמות לעסק הם באלחוט (WiFi) או ברשת מקומית (אתרנט).

הספקים המתחרים המובילים בשוק: ארגוקום, סינריון (Synerion), בינת מערכות יישום, לדיקו – בוש, יורוקום – פנסוניק, בזק, Avcom, Milesight, ריסקו, BGC, לנ-טק, iLANOT, קרמר (הישראלית), DM – Dedicated Micros, קרסטון (Crestron), iCATCH, HIKVISION, Provision (הישראלית), B-Eye, Foutec Digital, מקור טכנולוגיות, SpotCam (Video Doorbell Solution), טופ אודיו, NeoCam, תדאור טכנולוגיות, CSP, מקור טכנולוגיות, ,One1SaMBa מור מערכות תקשורת, סקיוריטי מערכות אינטרקום, Ring Video Doorbell Pro ו- Ring Video Doorbell 2 המשלבים יכולות של Alexa מבית אמזון (יודגש שהמוצרים של אמזון Alexa מאוד מבוקשים בארה"ב וברחבי העולם), MindoLife (פתרון ישראלי) ועוד.

 

 1. האם יש חובה שמצלמת האבטחה תכיל חיבור אלחוטי –WiFi?

לא, אבל רצוי להחליט על תצורת החיבור: WiFi או אתרנט, או חיבור קווי אחר דוגמת כבל קואקס, כבל נחושת או סיב אופטי, בטרם מזמינים את המצלמה, בתלות במיקום שלה בבית או בעסק.

לפי צרכי המזמין, ניתן להחליף את חיבור האלחוט (או האתרנט) מהמצלמה בחיבור סלולרי ואז יש עלות של חשבון סלולרי חודשי.

כ"כ, יש לקחת בחשבון, שיש עלות נוספת על שימוש באחסון בענן וביצוע ניתוחים מתקדמים של הצילומים הנאגרים בענן. החיבור לענן נעשה דרך הנתב הביתי או העסקי או דרך ספק הסלולר.

 

 1. מהן השאלות, שאני צריך לשאול את ספק מצלמות האבטחה באלחוט ובענן, לפני הרכישה לבית שלי?

מדובר במשא ומתן עסקי – מקצועי לכל דבר, שרצוי שייעשה ע"י מומחים לתחום הזה. אם לבעל הבית אין ידע בתחום מצלמות אבטחה, קל יהיה "לעבוד עליו" ולשכנע אותו לרכוש מה שטוב רק לכיס של ספק הפתרון.

השאלה החשובה ביותר, שבעל הבית יכול לשאול בעצמו (גם ללא ייעוץ מקצועי) את ספק המערכת היא: מה העלות הכוללת של הרכישה, עלות הכוללת הכל: התקנה, נפח התקשורת ואחסון המידע בענן, הביטוח, התחזוקה, רישיונות (אם יש), תוכנות וכיו"ב. כך, ניתן להשוות בקלות בין ספקים ולחשב את העלות הכוללת (TCO) של כל פתרון.

 

שורה תחתונה בתחום מצלמות אבטחה חכמות לבתים:

 

בבחירת ספק מצלמות אבטחה חכמות מתקדמות ובמיוחד ברזולוציות גבוהות (HD עד 4K, עם המלצה לבחור ב-4K), יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל הבית או העסק. יש לקבל החלטה אם מעוניינים במערכת מצלמות אבטחה המופעלת בענן (התצורה המומלצת כיום), או בתצורה אחרת, שמתאימה לצרכי הבית, העסק, מנהליו ועובדיו.

מאוד מומלץ לרכוש רק ציוד העונה על התקנים החדשים הקיימים בתחום הזה (ONVIF), כי מערכת של מצלמות אבטחה לבית או למשרד רוכשים רק אחת לכמה שנים.

יודגש, שהצרכים של בית או עסק בבית משותף ורב קומות אינם דומים בכלל לצרכים של בית או עסק בבית בודד, משרד בתוך רב קומות, או בקוטג'ים טוריים מחוברים.

 

לכן נשאלות כאן השאלות:

 • מה הבעיה הגדולה ביותר הקיימת בבית או בעסק שלך, שאתה מאמין, שתוכל לפתור בבחירת פתרון של מצלמות אבטחה חכמות ומתקדמות?

   

 •  אם אתה כבר משתמש במערכת מצלמות אבטחה חכמות, ממה אתה לא מרוצה מהפתרון הזה? שתף אותנו.

   

 •  איך אתה חושב, שאני יכול לעזור לך לבחור בפתרון של מצלמות אבטחה חכמות, אמינות ומתקדמות, פתרון המתאים בדיוק לצרכיך?

לקבלת הצעת מחיר למצלמות אבטחה כולל מיקרופון ורמקול ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 Best Outdoor Security Cameras in 2018 – Which Is The Best Security Camera?

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות