שיחות ועידה בווידיאו - פתרון מבית Grandstream - האם זה כדאי?

שיחות ועידה בווידיאו – פתרון חדש ומתקדם לשיחות ועידה בווידיאו מבית Grandstream. מה החידוש והאם זה כדאי?

פתרון חדש ומתקדם לשיחות ועידה בווידיאו מבית Grandstream

 

שיחות ועידה בווידיאו

✅ שיחות ועידה עסקיות הן צורך חיוני בעסקים וארגונים רבים. בעבר, מערכות איכותיות לשיחות ועידה בווידיאו היו מאוד יקרות וקשות לתפעול. זה נגמר.

 

✅ מה החידוש ולמי זה מתאים?

 

חברת פוקוס טלקום הכריזה על זמינות מערכת Video Conference משולבת מצלמה חכמה, ידידותית ותחרותית ביותר, מתוצרת Grandstream האמריקאית, שבשל ממשק ה-SIP שלה, משתלבת אף היא בכל קו המרכזיות של פוקוס טלקום, לרבות המרכזיה החדשה מבית Epygi, ומשתלבת בטלפוני הווידיאו השונים הקיימים בסל מוצרי פוקוס טלקום. המערכת החדשה נקראת GVC3200.

 

כך, ישולבו עם המערכת, כל מגוון טלפוני ה-IP, שפוקוס טלקום משווקת בארץ לאורך השנים ובכלל זה: SNOM ,Fanvil ,Grandstream,  שאף להם יש אינטגרציה מלאה עם המערכת החדשה. המערכת החדשה עולה בארה"ב כ-4,000 דולרים, לפני עלויות ההתאמה לצרכים המקומיים של כל עסק ואביזרים נלווים.

פתרון חדש ומתקדם ביותר לשיחות ועידה בווידיאו מבית Grandstream

מערכת שיחות הוועידה GVC3200 היא מערכת המשלבת את היכולות המתקדמות ביותר הקיימות היום בשוק, לרבות תמיכה באנדרואיד, תוך שילוב בממשקי SIP. מערכת התוכנה, שמריצה את שיחות הוועידה, קרויה IPVideoTalk Pro, שהיא מערכת Plug & Play ללא כל קונפיגורציות מיותרות, שמסוגלת לתמוך בכל מכשירי הקצה בכל מקום, גם במערכות של מתחרים.

 

בגלל התמיכה באנדרואיד, המערכת מתחברת לכל סמארטפון תומך אנדרואיד (שמוריד אפליקציה מהחנות של גוגל), מעל לרשת הסלולר או ה-WiFi, ישירות אל מערכת שיחות הוועידה העסקיות.

 

המערכת תומכת גם בבלוטוס. כך, שניתן לחבר מכשירי סלולר, שנמצאים בחדר, שבו מותקנת המערכת, אל לב המערכת בלי צורך בחיבורי חוטים או בחיבור רשת. ניתן לחבר למערכת כל מוצרי קצה תומכי בלוטוס, דוגמת רמקולים, מקלדות ומיקרופונים, בנוסף או במקביל לחיבוריUSB  הקיימים במערכת. ניתן לחבר כל מסך למערכת באמצעות חיבורי HDMI תקניים. המערכת מחוברת לרשת בג'יגה אתרנט. כך, שניתן להעביר וידיאו באיכות על הרשת לכל מקום. בנוסף, המערכת תומכת בחיבורי WiFi, וידיאו HD, יכולת זום של עד X12, תמיכה של MCU (מרכזיית שיחות וידיאו) מובנה במערכת ללא צורך ב-MCU חיצוני עם תמיכה בעד 9 משתתפים במקביל, יכולת שיתוף פרזנטציות מהלפטופ, יכולות הקלטה ועוד.

 

שיחות ועידה בווידיאו – שורה תחתונה:

 

מערכת GVC3200 היא אחת ממערכות שיחות הווידיאו  המתקדמות ביותר בשוק. מדובר בפתרון של "הקצה העליון", שמיועד לכל מנהל ועובד, שנזקקים לקיים שיחות ועידה עם משתמשי קצה בכל העולם, שמשתמשים במכשירים שונים כולל סמארטפונים. זאת, במחיר סביר למערכת, שמספקת יכולות מתקדמות ביותר לקיום שיחות ועידה עסקיות איכותיות בווידיאו, בלי צורך ב-MCU ברשת, עם כל מכשיר קצה, מעל לכל רשת ובכל מקום.

 

מומלץ קודם להחלטה על בחירת פתרון מערכת שיחות ועידה, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, ולבדוק המלצות של חברות, שהתנסו בהפעלת מערכת כזו. זאת, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה.

 

פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

 

לקבלת הצעת מחיר עבור שירות שיחות ועידה בווידיאו – השאירו פרטים כאן


השאר תגובה

פוסטים נוספים