לקוחות VOIP EXPERTS

לקוחותינו

 במסגרת 20 שנות פעילות בתחומי התקשורת והמחשוב סיפקנו שירותי ייעוץ לכל הגופים הגדולים במשק, ביניהם משרדי ממשלה, משרד הביטחון, צה"ל, מוסדות ציבור, בנקים, קופות חולים, בתי חולים, חברות תעשייה מסחר ושירותים בכל הגדלים והמגזרים במשק הישראלי.

מזמין אתכם לקרוא את המידע הרב בעל הערך שהשקעתי בו מאות שעות עבודה הסוקר את המגוון הרחב של פתרונות תקשורת לעסקים.

במאמרים שפרסמתי גם  בגלובס TelecomNews TheNewCom חשפתי רק חלק קטן מהשיטות שלפיהן מומלץ לפעול היום להשגת חיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת, וזאת בעקבות השינויים בשוק והתחרות בשוק התקשורת.

ממליץ לכם גם לקרוא מאמרים רבים שפרסמתי באתר YNET :

"השיטות של חברות הסלולר להגדלת החשבונית""8 טעויות נפוצות בחתימה על הסכם סלולר לעסקים""חטפתם הלם מחשבון הסלולר? כך תקדימו תרופה""כל הצעדים לפני התנתקות מספק הסלולר שלכם""שירותי תקשורת משולבים: נערכים לשינוי בענף"במאמרים שפרסמתי חשפתי רק חלק קטן מהשיטות שלפיהן מומלץ לפעול היום להשגת חיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת, וזאת בעקבות השינויים בשוק והתחרות בשוק התקשורת.רשימת פרויקטים מלאה ושמות אנשי קשר וממליצים תינתן עפ"י דרישה לפני תחילת ההתקשרות.לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111 אנא התרשמו ממספר סיפורי לקוחות שלנו!
"ברצוני לשבח את עבודת היועצים, אשר נעשתה באופן מקצועי, מאורגן ובצורה נעימה. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי, מיכאל המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך מאות אלפי שקלים כל שנה. ולסיום, אני רוצה להודות למיכאל על העבודה הנפלאה והמסורה, וכן להמליץ לכל מאן דבעי להשתמש בשירותי חברת למתן ייעוץ בתחומי התקשורת"
 
"היום במבט לאחור אני בטוח שעשינו את הצעד הנבון ביותר כשהחלטנו לעבוד עם Telecom Experts. בתחילת הדרך הוצאות התקשורת שלנו גדלו למימדים שהדבר הקשה מאוד על העסק. הוצאות לחברת התקשורת, חברת האינטרנט, חברת אינטגרציה לשירות ועוד וכל התקשרות מול ספק בנפרד. בתהליך מזורז בצענו בסיוע Telecom Experts אופטימיזציה להוצאות והצלחנו לחסוך אלפי שקלים בכל חודש. אני רוצה להודות מקרב לב למהנדסי ExpertsTelecom"
 
"ברצוני לשבח את עבודת היועצים, אשר נעשתה באופן מקצועי, מאורגן ובצורה נעימה. ניכר היה כי העובדים הפיקו תועלת רבה מן הייעוץ שקיבלו והעבירו פידבקים טובים על העבודה שנעשתה בשיפור וייעול מערך התקשורת, מחשוב והאינטרנט שלנו. ולסיום, אני רוצה להודות למיכאל וליורם על העבודה הנפלאה והמסורה, וכן להמליץ לכל מאן דבעי להשתמש בשירותי חברת ExpertsTelecom למתן ייעוץ בתחומי התקשורת."
 
"בתוקף תפקידי כמנהלת רכש ותקציב פונים אלי עשרות ספקים המציעים לנו לקנות דרכם שירותי תקשורת סלולר, אינטרנט, תקשורת קווית ומרכזיית טלפונים. אני מודה למיכאל על המקצועיות, הסבלנות, היחס האישי והחם שנתנו לנו בייעוץ. אין לי ספק שהיום החברה שלנו בזכות העזרה של מיכאל תוכל לחסוך בהוצאות התקשורת והמחשוב ולרכוש את הציוד הנחוץ והחשוב ביותר."
 
"ברצוני לציין את הערכתי הרבה לטיפול המקצועי והמסור אותו קיבלתי בקשר לשדרוג ההסכם שלנו מול חברת התקשורת. הידע הרב שלכם חסך לנו זמן רב בהבנת הצרכים שלנו ולקבל הצעות מחיר מספקי התקשורת המותאמים עבורנו. בסוף התהליך החיסכון שהושג בעקבות פעילותכם (כ 35% מהוצאות התקשורת שלנו) הנו חשוב ומשמעותי עבורנו בחיסכון בהוצאות התפעול של החברה. ברצוני להודות לכם על השירות היסודי והמסור שקיבלנו ובמיוחד ממיכאל שהנו מומחה רציני בתחום. אין ספק שגם בעתיד נמשיך להיעזר בשירותכם."
 במסגרת 20 שנות פעילות בתחומי התקשורת והמחשוב סיפקנו שירותי ייעוץ לכל הגופים הגדולים במשק, ביניהם משרדי ממשלה, משרד הביטחון, צה"ל, מוסדות ציבור, בנקים, קופות חולים, בתי חולים, חברות תעשייה מסחר ושירותים בכל הגדלים והמגזרים במשק הישראלי.

מזמין אתכם לקרוא את המידע הרב בעל הערך שהשקעתי בו מאות שעות עבודה הסוקר את המגוון הרחב של פתרונות תקשורת לעסקים.

במאמרים שפרסמתי גם  בגלובס TelecomNews TheNewCom חשפתי רק חלק קטן מהשיטות שלפיהן מומלץ לפעול היום להשגת חיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת, וזאת בעקבות השינויים בשוק והתחרות בשוק התקשורת.

ממליץ לכם גם לקרוא מאמרים רבים שפרסמתי באתר YNET :

"השיטות של חברות הסלולר להגדלת החשבונית""8 טעויות נפוצות בחתימה על הסכם סלולר לעסקים""חטפתם הלם מחשבון הסלולר? כך תקדימו תרופה""כל הצעדים לפני התנתקות מספק הסלולר שלכם""שירותי תקשורת משולבים: נערכים לשינוי בענף"במאמרים שפרסמתי חשפתי רק חלק קטן מהשיטות שלפיהן מומלץ לפעול היום להשגת חיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת, וזאת בעקבות השינויים בשוק והתחרות בשוק התקשורת.  

סיפורי לקוח וציטוטים של לקוחות (רשימה חלקית):

 רשימת פרויקטים מלאה ושמות אנשי קשר וממליצים תינתן עפ"י דרישה לפני תחילת ההתקשרות.לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111 אנא התרשמו ממספר סיפורי לקוחות שלנו!

 

"ברצוני לשבח את עבודת היועצים, אשר נעשתה באופן מקצועי, מאורגן ובצורה נעימה. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי, מיכאל המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך מאות אלפי שקלים כל שנה. ולסיום, אני רוצה להודות למיכאל על העבודה הנפלאה והמסורה, וכן להמליץ לכל מאן דבעי להשתמש בשירותי חברת למתן ייעוץ בתחומי התקשורת"
 
"היום במבט לאחור אני בטוח שעשינו את הצעד הנבון ביותר כשהחלטנו לעבוד עם Telecom Experts. בתחילת הדרך הוצאות התקשורת שלנו גדלו למימדים שהדבר הקשה מאוד על העסק. הוצאות לחברת התקשורת, חברת האינטרנט, חברת אינטגרציה לשירות ועוד וכל התקשרות מול ספק בנפרד. בתהליך מזורז בצענו בסיוע Telecom Experts אופטימיזציה להוצאות והצלחנו לחסוך אלפי שקלים בכל חודש. אני רוצה להודות מקרב לב למהנדסי Telecom Experts"
"ברצוני לשבח את עבודת היועצים, אשר נעשתה באופן מקצועי, מאורגן ובצורה נעימה. ניכר היה כי העובדים הפיקו תועלת רבה מן הייעוץ שקיבלו והעבירו פידבקים טובים על העבודה שנעשתה בשיפור וייעול מערך התקשורת, מחשוב והאינטרנט שלנו. ולסיום, אני רוצה להודות למיכאל וליורם על העבודה הנפלאה והמסורה, וכן להמליץ לכל מאן דבעי להשתמש בשירותי חברת Telecom Experts למתן ייעוץ בתחומי התקשורת."

מיכאל שלום וברכה.

"אין ספק שאתה האדם הנכון ובזמן הנכון לעזור לסייע לייעץ בכל עניין הטלפוניה והתקשורת. בכל פעם שיצרתי איתך קשר תמיד היתה זמין עם אוזן קשבת והרבה נועם וסבלנות.אין ספק שאתה משדר בקיאות עצומה בתחום .הכוונתך חסכה לנו אלפי שקלים .וכל זאת ללא תמורה כספית אלא מתוך רצון טוב לעזור ולסייע. ועל כך תבורך משמיים. בתודה ובברכה."

יואל אור סיטי

"בתוקף תפקידי כמנהלת רכש ותקציב פונים אלי עשרות ספקים המציעים לנו לקנות דרכם שירותי תקשורת סלולר, אינטרנט, תקשורת קווית ומרכזיית טלפונים. אני מודה למיכאל על המקצועיות, הסבלנות, היחס האישי והחם שנתנו לנו בייעוץ. אין לי ספק שהיום החברה שלנו בזכות העזרה של מיכאל תוכל לחסוך בהוצאות התקשורת והמחשוב ולרכוש את הציוד הנחוץ והחשוב ביותר."
אני מאוד מעריך את הסיוע שלך.המדריכים שכתבת מאוד יעילים ונותנים תמונת מצב עדכנית לגבי אפשרויות התקשורת השונות הניצבות כיום בפני מקבלי החלטות בארגון.יישר כח!נעם פרדס, רואה חשבון, כלכלןwww.etafinancials.com
"פנו אלי שלושה ספקים, בדיוק הכמות הנכונה! בנוסף, מיכאל העניק לי יעוץ מקצועי ועזר לי מאוד בבחירת סוג המרכזיה."

יש לך אחלה שירות!

טלי – אדם איל דני איל  אדריכלים ומתכנני ערים  בע"מ

הלקוחות שלנו

במסגרת 20 שנות פעילות בתחומי התקשורת והמחשוב סיפקנו שירותי ייעוץ למגוון רחב של גופים גדולים במשק, ביניהם משרדי ממשלה, משרד הביטחון, צה"ל, מוסדות ציבור, בנקים, קופות חולים, בתי חולים, חברות תעשייה מסחר ושירותים בכל הגדלים והמגזרים במשק הישראלי.

כלל חברה לביטוח
בית בלב

המלצות מלקוחות

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו

השאר תגובה

פוסטים נוספים