אינטרקום ובקרת כניסה עם מצלמות אבטחה | Telecom Experts

אינטרקום ובקרת כניסה

מערכות אינטרקום ובקרת כניסה הן אמנם מערכות תקשורת פשוטות למדי, אך זה לא הפריע להן להפוך בשנים האחרונות למוצרים פופולריים ביותר ולחובה בעסקים רבים

על השירות

בבית הפרטי, בבניין, במגרש החנייה, או במשרד – מערכת האינטרקום ובקרת הכניסה מאפשרת לנו לזהות מי נמצא בחוץ ולהחליט האם אנו רוצים, שהוא ייכנס או לא (לרבות עם רכבו). הטכנולוגיה של מערכת האינטרקום התקדמה עם השנים והיום, מעבר למערכת הפשוטה עם הלחצן, ניתן למצוא אינטרקום אלחוטי עם טלוויזיה ומצלמות איכותיות (HD), שמחובר לטלפון בבית, ואפילו אינטרקום עם אפליקציה סלולרית, שזה הלהיט הכי פופולרי בשוק.

נסקור כאן את כל ההיבטים של רכישת והתקנת אינטרקום ומערכות בקרת כניסה, את החידושים בשוק, את השחקנים הרבים הנמצאים בשוק הזה מהארץ ומהעולם. נתאר את השילוב של המערכות הללו במערכות קיימות אחרות בעסק ובכלל זה: מערכות ביומטריות, מצלמות אבטחה, מערכות זיהוי פנים, מרכזיה טלפונית, מערכת אבטחה, מערכת לגילוי אש ועשן, מערכות סלולריות, מערכות אלחוטיות, מערכות מולטימדיה, מערכות IoT, הגנה על מקומות רגישים, גיבוי ושליטה בענן ועוד.

 

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת אינטרקום ובקרת כניסה, שמתאימה לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

 

אנחנו נציע רק פתרון אינטרקום ובקרת כניסה שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה.

 

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

 

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

חנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

איך בוחרים ספק פתרון לפתיחת שער בחיבור סלולרי (או אלחוטי), שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לעסק, בלי "ליפול בפח"?

שילוב יכולות ביומטריות ובראשן טביעת אצבע (או זיהוי פנים / זיהוי כף יד), הופכות את מערכות בקרת הכניסה לחסינות הרבה יותר מפני טעויות והתחזויות. איך בוחרים ספק פתרון להתקנת בקרת כניסה חכמה?

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו