בוטים ורובוטים - יצירת חווית שירות איכותית ורציפה ללקוחות

בוטים ורובוטים

יצירת חווית שירות איכותית ורציפה ללקוחות כבר אינה בגדר חלום

על השירות

הפיכת סביבת העבודה ליעילה וחווייתית גם היא אינה בגדר חלום. הסיבה: כניסת טכנולוגיות הבוטים והרובוטים הופכת את סביבת העבודה למתקדמת וחדשנית ביותר. מדובר בחיסכון כספי עצום לכל עסק ושדרוג משמעותי של יכולותיו.

כבר כיום, יישומים רבים מפעילים בוט אוטומטי (צ'טבוט) העונה על שאלות מזוהות בשליחת תשובות מובנות ומוכנות מראש ומאפשר העברת מידע ללקוחות באופן עצמאי ללא מעורבות נציג אנושי. צ'טבוט הוא הגרסה הראשונה והבסיסית של מערכות בוטים ורובוטים, שמתפתחות בשוק, בוטים ורובוטים המבינים את הדובר מולם ויודעים גם מה לענות לו וכיצד לסייע בידו, לכל צורך, שנדרש ועולה במגע הזה.

 

כאן נסקור כיצד התחום של "בינה מלאכותית" (AI) משולב באופן הדוק במוקדי שירות ובכל מגע עם הלקוחות. המשמעות היא, שלרשות המוקדנים האוטומטיים (בוטים ורובוטים) עומדים ויעמדו כלים, שיוכלו לספק להם מידע והכוונה בזמן אמת על הלקוחות ועל הצרכים שלהם, כבר מהשנייה הראשונה של יצירת הקשר עם הלקוח, בכל ערוץ תקשורת. הכלים הללו גם ינתחו את הצרכים העתידיים של הלקוחות. כך, שהם יוכלו לקבל "הצעות ערך" (Up-Selling), שמתאימות בדיוק לטעם שלהם ולצרכים המידיים שלהם.

 

נתאר כיצד תחום ה-AI ייכנס לכל המערכות של מוקדי השירות ושיטות העבודה בכל הרבדים, כולל בניתוב שיחות ובניתוח המדיה (קול, מסמכים ווידאו) העוברת בכל ערוצי התקשורת, לרבות ובמיוחד בסמארטפונים, כולל שילוב AI בתחומי "העבודה הקבוצתית" ו"התקשורת האחודה". למעשה, בעתיד הדי קרוב, הלקוח (או המנהל והעובד), לא ידע ולא ירגיש, שהוא מדבר עם מחשב ולא עם אדם אנושי.

 

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת בוטים ורובוטים, שמתאימה לדרישות של המשרד או העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון בוטים ורובוטים מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

 

אנו נציע רק פתרון בוטים ורובוטים  שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה.

 

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

 

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

מהם החידושים, שנראה מיושמים במהלך 2018-19 במוקדי שירות הלקוחות?
איך משפרים ומעצימים את "חווית השירות" ללקוחות של המאה ה-21, באמצעות רובוטים אנושיים?

התחום של טלמרקטינג ושירותי התמיכה והמכירות הטלפוני עובר מהפכה ב-2 כיוונים: מעבר לענן ומעבר לשימוש ב"בינה מלאכותית" וצ'טבוטים.
האם הפתרונות של חברת Over.AI בענן מתאימים לעסק שלך

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו