מחשוב ענן לעסקים - העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת בענן

מחשוב ענן

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת המחוברות בענן ולענן

על השירות

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו.

נסקור כאן את הסוגים הקיימים של מערכות מחשוב ענן, בדגש על עננים מקומיים, ציבוריים והיברידיים, ננתח את סוגי הפתרונות בענן לסוגי עסקים שונים (מקטנים ועד גדולים) ואת השחקנים המובילים בעולם כמו גם בארץ בתחום אספקת שירותי הענן.

 

ננתח ונתאר את כל הקיים סביב נושא מחשוב ענן ובכלל זה: שרת וירטואלי – שימוש במכונות וירטואליות לפי דרישה עם מגוון רחב של גדלים ומערכות הפעלה, שימוש במכונות הווירטואליות על פני מגוון רחב של תשתיות ענן. גיבוי בענן – גיבוי אוטומטי של כל המידע הקיים ברשתות המחשבים שלכם ושחזור מידי שלו, במידת הצורך. אחסון בענן – נפח אחסון בענן על פי הביצועים הדרושים לכם באותה נקודת זמן. Office 365 – חבילה של שירותי ענן המקבצת בתוכה את שירותי הענן של מיקרוסופט. שירותים מגוונים מהמתחרים דוגמת: גוגל, אמזון וספקים ישראליים רבים. שירות ענן מאפשר לכל עסק לייעל את הפעילות העסקית שלו ולגשת לעסק מכל מקום ובכל זמן ומעל לכל מוצר קצה (דוגמת מחשב נייד או נייח, טאבלט וסמארטפון).

עסקים מוצפים כיום בשפע של פתרונות תקשורת ומחשוב מתקדמים, לרבות בענן. אחד הפתרונות המתקדמים הוא תחום שירותי תקשורת, מחשוב ושיתוף אחודים:)  UCaaS  ר"ת: .(Unified Communications as a Service כיום, יש הרבה מאוד ספקים ואינטגרטורים בשוק, שמספקים את הכיוון הזה, ונגמרה התקופה, שבה מנהלים שאלו: "האם כדאי לעבור לעבודה שיתופית בענן (ואיזה ענן) ומי בכלל מספק זאת"?.

אנו נציע רק פתרון תקשורת ומחשוב ענן שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

Office 365 – שירות ענן לעסקים

ההתקדמות המהירה בתחרות בתחום שירותי התקשורת מובילה עסקים רבים להכרה, שיש לשלב את יכולות אופיס 365 במסגרת מערכות המחשוב והטלפוניה המרכזיות של העסק.

מה החידושים הקיימים בתחום והאם זה הפתרון המתאים לעסקים?

פתרונות רשת אלחוטית WiFi

רשתות אלחוט WiFi הפכו כמעט לחובה בעסקים ובארגונים, בעולם כמו גם בישראל. האם פתרונות רשת אלחוטית WiFi יחליפו את הצורך בסלילת סיבים לתקשורת רחבת סרט לעסקים?

איך בוחרים תשתית תקשורת חדשה ומהירה ובאלחוט?

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו