מערכות בקרה ואבטחה - העולם הולך לכיוון מערכות המחוברות בענן

מערכות בקרה ואבטחה

התקפות הסייבר, שהפכו נפוצות בשנה האחרונה, חשפו את "הבטן הרכה" של עסקים וארגונים גם בישראל: השתלטות על הרשתות שלהם ואבדן כל המידע שלהם

על השירות

התקפות הסייבר, שהפכו נפוצות בשנה האחרונה, חשפו את "הבטן הרכה" של עסקים וארגונים גם בישראל: השתלטות על הרשתות שלהם ואבדן כל המידע שלהם. זאת, בנוסף למגפת הפריצות הפיזיות לעסקים וגניבת רכוש ומידע.

 

עסקים רבים "למדו על בשרם", שמערכות ה-Firewall וה-Anti-Virus הוותיקות, שקיימות במערכות שלהם מזה שנים, גם אם הן מתעדכנות באופן שוטף, אין בהם שום תועלת מול סוגי מתקפות הסייבר החדשות.

 

הבעיה היותר חמורה: כל ההתקנים המחוברים לאינטרנט, שמכונים תחת השם הכולל IoT (ר"ת: Internet of Things), החל ממצלמות אבטחה, דרך טלפוני IP, סנסורים מכל סוג, מערכות של "משרד ועסק חכם" וכלה במרכזיות, חשופים למתקפות סייבר. המשמעות: התוקפים יכולים להשתלט עליהם, להוציא מהם את כל המידע, שנאגר דרכם, ואף להשתמש בהם כבסיס להתקפות על עסקים אחרים.

 

העולם הולך לכיוון של מערכות בקרה ואבטחה המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו, אם לעבור לענן באופן מלא או חלקי.

 

כאן נסקור את כל החידושים של עולם מערכות הבקרה והאבטחה לעסקים בכל סדר גודל. זה כולל: מצלמות אבטחה – שירות מצלמות האבטחה בענן מציע אבטחה ומעקב אחר הפעילות בעסק בכל זמן ובשליטה מרחוק. אבטחת מידע (FW) – מגוון פתרונות לאבטחת המידע, שיגנו עליכם מכל סוג של איום: אבטחת תחנות הקצה ומשתמשים מרוחקים, אבטחה רשתית וגלישה בטוחה, אבטחת הדואר האלקטרוני, פתרונות Firewall, פתרונות להגנה מפני מתקפות כופר (Ransomware), אבטחת מכשירים ניידים, סלולר וטאבלטים, פתרונות סייבר והגנה על שרתים, גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, הגנה על מערכות "בית ועסק חכם", הגנה על מרכזיות טלפוניה, הגנה על מערכות IoT ועוד.

 

 

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת בקרה ואבטחה, שמתאימה לדרישות של הבית, המשרד או העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון בקרה ואבטחה מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

 

אנו נציע רק פתרון מערכת בקרה ואבטחה שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה.

 

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

 

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

לאן הולך תחום השימוש במצלמות האבטחה?
מהם החידושים בתחום מצלמות אבטחה מבוססות IP המתאימות לצרכי העסק שלי?

איך בוחרים ספק פתרון לפתיחת דלת או שער בחיבור ביומטרי, או סלולרי (או אלחוטי), שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לבית (או לעסק) ועונה לצרכי הבית או העסק לשליטה על הפתחים \ שערים?

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו