מרכזיות IP לעסקים - מרכזיות של העולם הדיגיטלי של היום ומחר

מרכזיות IP לעסקים

מרכזיות הטלפוניה העסקית, לכל סדר גודל של עסק, מרכזיות של העולם הדיגיטלי של היום ומחר

על השירות

מרכזיות הטלפוניה העסקית, לכל סדר גודל של עסק, מרכזיות של העולם הדיגיטלי של היום ומחר (מרכזיות מבוססות IP = Internet Protocol), יכולות לחסוך לעסק שלך אלפי ₪ כל חודש, למנוע פספוס של כל כך הרבה לקוחות רק בגלל מרכזיה מיושנת, להביא לעסק יותר תוצאות ולהגדיל את תפוקה של העובדים ובפחות זמן.

כאן נסקור את כל סוגי מרכזיות  IP לעסקים: מקומיות, וירטואליות ובענן (או משולבות – היברידיות). העולם הולך לכיוון של מרכזיות בענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו.

במסגרת זו נתאר את סוגי מרכזיותIP  הנפוצות והחדשות ובכלל זה מרכזיות מהסוגים הבאים: קורל, אוויה, סיסקו, פנסוניק, יהלום, LG, אלקטל-לוסנט-לעסקים (ALE), איוניקס (Aeonix), מרכזיית בזק (IP-Centrex), מרכזיה וירטואלית, מרכזיה בענן, מרכזיה מקומית או וירטואלית מבוססת אסטריסק, מרכזיה ב"מיקור חוץ" (Outsourcing) מלא או חלקי, מרכזיות לבתים (למגזר ה-SoHo), טלפוניה מבוססת דפדפן (WebRTC) ועוד.

נעסוק ונסקור גם את המערכות הנלוות למרכזיות דוגמת: Call-Centers, טלמרקטינג, הקלטות, BI\AI ("בינה מלאכותית"), זיהוי דיבור, בוטים וצ'טבוטים, ניתוב חכם, אבטחה וסייבר בעולם הטלפוניה, "עבודה קבוצתית", "תקשורת אחודה", שילוב IoT ("אינטרנט ל הדברים"), שילוב "אופיס 365",  שילוב מערכות "בקרת כניסה ואינטרקום", גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, שילוב מולטימדיה, שילוב מצלמות אבטחה ועוד.

אנו נציע את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מרכזית טלפון IP המתאימה לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

אנו נציע רק פתרון תקשורת שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.


ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

משווקים מורשים​אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו