תקשורת לעסקים - אילו פתרונות יש בשוק לשירותי תקשורת לעסקים?

תקשורת לעסקים

הבחירה בספק התקשורת העסקית המתאים אינה פשוטה ודורשת תהליכי ניתוח ובחירה מושכלת

על השירות

שירותי תקשורת לעסקים קטנים כגדולים הפכו, די מזמן, להיות בסיס לכל פעילות עסקית או ארגונית, כמעט בכל עסק בעולם כמו גם בארץ, וההוצאה בתחום זה נמצאת במגמת עליה מתמדת, כמעט בלתי נשלטת ע"י בעלי העסק ומנהליו.

 

הבחירה בספק התקשורת העסקית המתאים אינה פשוטה ודורשת תהליכי ניתוח ובחירה מושכלת. הנקודה החשובה ביותר בבחירה היא הימנעות מ"חתונה קתולית", שנועלת לנצח את העסק לספק מסוים. ה"חתונה" הזו הופכת די מהר לאסון. המחירים מטפסים לגובה מידי שנה והחמור מכל, כאשר הספק פושט רגל או נרכש \ נעלם, העסק נשאר ללא שירות, עם מערכות קנייניות, שיש צורך לזרוק אותן לפח ולהחליף אותן בחדשות, כשעוברים לספק אחר. רבים נופלים בבור הזה (ונלכדים ב"מלכודת הדבש") בלי להרגיש. 

 

נציג כאן מהן השאלות, שכל בעל עסק, קטן כגדול, צריך לשאול, לצורך קבלת תשובות לשאלה המעסיקה אותו: "מהו הפתרון התקשורתי המתאים עבור הצרכים של העסק שלי?". 

 

במסגרת זו נסקור אילו פתרונות יש בשוק לשירותי תקשורת לעסקים, החל משירותים ותיקים (ויקרים) וכלה בשירותים מתקדמים מבוססי תשתיות סיבים אופטיים, או מבוססי אלחוט רחב סרט.

 

נתאר כיצד תשתיות התקשורת החדשות מספקות לעסק את כל השירותים להם הוא נזקק, לרבות קישור לאינטרנט ושירותי טלפוניה מתקדמים.

 

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו, אם לעבור לענן באופן מלא או חלקי.

 

נעסוק ונסקור גם את המערכות הנלוות לשירותי התקשורת לעסקים דוגמת: מערכות כבילה, ציוד תקשורת (בדגש על נתבים ומתגים), BI\AI ("בינה מלאכותית"), זיהוי דיבור, בוטים וצ'טבוטים, אבטחה וסייבר בעולם התקשורת, "עבודה קבוצתית", "תקשורת אחודה", שילוב IoT ("אינטרנט ל הדברים"), שילוב "אופיס 365", שילוב מערכות "בקרת כניסה ואינטרקום", גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, בדיקת רשתות תקשורת באמצעות WIRESHARK ומערכות ניטור ובדיקה מתקדמות, קישור בין אתרים וסניפים, שילוב מולטימדיה, שילוב מצלמות אבטחה ועוד.

 

אנו נציע רק פתרון תקשורת שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

 

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

 

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת ומרכזיית טלפון IP המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

ארגונים ועסקים רבים אינם יודעים כיצד להעביר את מערכות התקשורת והטלפוניה שלהם לתשתיתIP "קצה לקצה".

סיפור לקוח מרוצה: חברת דויטשה טלקום הגרמנית ופתרונות חברת אודיוקודס הישראלית. 

שליטה בהוצאות התקשורת עומדת בראש סדר העדיפות של עסקים בכל העולם. הצורך להיות תחרותי וגמיש מוביל לפתרונות של שליטה חכמה בניתוב שיחות IP  ברשתות תקשורת מורכבות.

איך שולטים על ניתוב שיחות IP?

Telecom Experts - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

ממליצים עלינו

מידע בנושא תקשורת לעסקים