מרכזיות IP יד שניה

מרכזיות IP יד שניה

מרכזיות IP יד שניה

 

עסקים קטנים רבים מחפשים כיצד להוזיל את עלויות התקשורת, במיוחד בתחום המרכזיה העסקית באמצעות שימוש במרכזיות IP יד שניה.

כיצד בוחרים את מרכזיות IP יד שניה מתאימות לעסק וחוסכים בהוצאות התקשורת בגדול?

 

מרכזיות IP יד שניה
מרכזיות IP יד שניה


מרכזיות יהלום – יד שניה

מרכזיות יהלום נמכרו \ הושכרו בעבר במגוון דגמים, החל מהדגם האנלוגי הקטן ביותר של 4 קווי חוץ ו- 8 שלוחות וכלה במרכזיות של 16 ועד 100 קווי חוץ. מחירי המרכזיות (יד שניה), שיש כיום בשוק נעים בין 750 ₪ ל- 2,500 ₪, תלוי בגודל המרכזיה. סביב המרכזיות נמכרו אין ספור טלפונים שולחניים זולים, שכונו בשם "עמדת טלפון חכמה". אלו, למעשה, טלפונים של LG, שהותאמו למרכזיית יהלום. כמובן, שהמילה "חכמה" אינה מתאימה יותר למציאות העכשווית של עולם הטלפוניה. מדובר במערכות טיפשות לחלוטין וחסרות כל תחכום, שאינן מתאימות לצרכים של העסקים והארגונים במאה ה- 21.

מרכזיות קורל – יד שניה

מרכזיות קורל CORAL נמכרו בעבר במגוון רחב של דגמים, החל מהדגם האנלוגי הקטן ביותר של 4 קווי חוץ ו- 8 שלוחות וכלה במרכזיות של אלפי שלוחות פנים. מחירי המרכזיות (יד שניה), שיש כיום בשוק נעים בין 2,000 ₪ ל- 25,000 ₪, תלוי בגודל המרכזיה. סביב המרכזיות נמכרו אין ספור טלפונים שולחניים זולים, שכונו בשם EKT, DKT פלקסיקום ועוד מדגמים שונים וכמות לחיצים שונה בכל דגם.

 

מרכזיות פנסוניק PANASONIC – יד שניה

מרכזיות פנסוניק PANASONIC הנפוצים כיום בשוק נמכרים במגוון רחב של דגמים, החל מהדגם האנלוגי הקטן ביותר של 3 קווי חוץ ו- 8 שלוחות וכלה במרכזיות של מאות שלוחות פנים. מחירי המרכזיות (יד שניה), שיש כיום בשוק נעים בין 1,500 ₪ ל- 15,000 ₪, תלוי בגודל המרכזיה. סביב המרכזיות נמכרו אין ספור טלפונים שולחניים זולים, שכונו בשם KX-T2373 , KX-T7436  ועוד מדגמים שונים וכמות לחיצים שונה בכל דגם.

 

מרכזיות IP יד שניה – סכום המלצות

מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול החלופות הקיימות בשוק. אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות והצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם. מומלץ למצות את אפשרויות החיסכון בהוצאות התקשורת הטמונות בשירותים ובספקים החדשים, מה שיכול להוות יתרון כלכלי משמעותי בשוק לכל עסק. אין כל סיבה לא לבצע תיחור בין הספקים כבר כעת, בליווי המקצועי המתאים. השוק רווי מתחרים והכוח אמור להיות בידי הלקוח.

לקבלת הצעות מספקי  מרכזיות IP יד שניה בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

אם הקו תפוס, תתקשרו שוב או השאירו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות