מחירים של מרכזיות IP: מחירי מרכזיות IP - למה לצפות? | Telecom Experts

מרכזיות ip מחירים ועלויות לעסק

מרכזיות IP CENTREX לעסקיםמחירים

מרכזיות IP מחירים – סקירה

בעולם תקשורת מתפתח, אתה חייב לדעת שעשית החלטה עסקית נכונה

מרכזיות IP הפכו בשנים האחרונות, לדרך שבה עסקים וחברות מייעלים את שיטות העבודה ואת שירות הלקוחות. זה מהיר, חסכוני, יעיל ומתאים לעסק שלך!!!!! אז מהם המחירים של מרכזיות IP? כמה עולות מרכזיות IP ואיך תבחר אותן? כל מה שאתם צריכים לדעת על עלות מרכזיית IP לפניכם!

  • האם אתה יודע איזו מרכזיית טלפון אופטימאלית לצרכים הארגוניים שלך?
  • האם אתה מכיר את כל החידושים, השדרוגים והפיתוחים במרכזיות טלפוניות?
  • האם אתה יודע כיצד לחסוך בהוצאות התקשורת ולייעל את העסק בו זמנית?

טלפוני ip חדשים סנום

בחירת מרכזיות IP הפכה לתהליך מורכב של שיקול דעת וקביעת המתווה לבחירה המתאימה ביותר לעסק ולתקציבו. לשאלה "כיצד לבחור מרכזיית IP לעסק?" אין תשובה אחת ברורה. רבים מתפתים לא לשקול את כל החלופות ורוכשים מרכזיה (פיזית) ממוכר אגרסיבי, שמסתובב בין העסקים ומוכר להם מרכזיות הנחזות כמרכזיות IP זולות להפליא (בד"כ עם שמות יוקרה, אבל כמעט כולן מיוצרות בסין, בד"כ באותו מפעל).

מרכזיות בזק – סקירת מחירים

עלות מרכזיית IP: יש כמה אפשרויות לרכישת מרכזיות בזק

א. ישירות מבזק.

ג. רכישה דרך אחד מהמפיצים – אינטגרטורים של בזק. דוגמה בולטת: לאחרונה חתמה בזק הסכם עם וויספין (VoiceSpin) לתחום המרכזיות הבינוניות וקטנות.

אז כמה עולות מרכזיות IP? העלויות של המרכזיות תלויות בצרכים של העסק, בתצורה המוזמנת על ידו ובהיקף מכשירי הקצה ושירותי הערך המוסף שהוא מזמין. המחירים של בזק בד"כ גלויים, אולם עיקר העלויות אינן המרכזיות (בענן מדובר במחיר שכירות חודשי), אלא כל מה שסביבן. "הכסף הגדול" מצוי בשירות הרשת ושירותי הערך המוסף של בזק.

טלפוני IP יעלו מ- 60 ₪ ומעלה ליחידה. עלויות התקנה, תחזוקה וביטוח תלויות בהיקף וברמת השירות והתחזוקה, שנרכשים מהמפיץ, ויכולות לנוע בין אלפי עד עשרות אלפי ₪ לשנה. מרכזיות משופצות או מעודפים יכולות לעלות בין חצי עד רבע ממרכזיה חדשה. כמובן, על מי שמחובר ב- PRI לרכוש כרטיסי PRI (במחירים של מאות ועד אלפי ₪, תלוי במספר הפורטים), ונוספות כאן עלויות קווי ה- PRI, שמשולמות לבזק, או לספק תקשורת מתחרה, במחיר של עשרות עד מאות ₪ לחודש, תלוי במספר הפורטים. למי שמחובר ב- SIP יש עלויות של הפס הרחב, חיבורי ה- SIP ורישיונות ל- SIP בהיקף של מאות עד אלפי ₪ לשנה, תלוי בהיקף הפורטים.

מרכזיות פנסוניק – סקירת מחירים

יש כמה אפשרויות לרכישת המרכזיות:

א. ישירות מיורוקום או מאחד ממפיציה (יש די הרבה בשוק), בהסדרי תשלום רגילים.

ב. שכירה של המרכזיה ב"שכירות תפעולית" חודשית או בתשלומים ארוכי טווח מאחד ממפיציה של יורוקום.

ג. רכישה של מרכזיה משומשת ומשופצת או מרכזיות מדגמים ישנים, שכבר לא מיוצרים יותר (עודפי ציוד) מאחד מספקי הציוד המשומש, או מאחד מהמפיצים של יורוקום, או אפילו רכישה ישירה באינטרנט. צעד זה כמובן יפחית את המחירים של מרכזיות IP.

עלות מרכזיית IP תלויה בצרכים של העסק, בתצורה המוזמנת על ידו ובהיקף מכשירי הקצה ושירותי הערך המוסף שהוא מזמין. המחירים יכולים לנוע בין 9,600 ₪ (פלוס מע"מ) למרכזייה NCP500 ועד כ- 15 אלף ₪ (פלוס מע"מ) לדגם NCP1000. המחירים הללו הם לפני כל התוספות וההתאמות. יחד עם זאת, יש מקום למו"מ בכל הנוגע לעלות מרכזיית IP, כי מדובר בשוק מאוד גמיש ותחרותי בכל הקשור למרכזיות פנסוניק.

מחירים של מרכזיות IP: כמה עולות מרכזיות IP?

שם המרכזייה

יכולות מרכזייה עיקריות

מחיר בשוק

ספקים אפשריים

Panasonic TDA30

12 קווי חוץ רגילים, 8 שלוחות SIP, 52 שלוחות פנים רגילים, 4 שלוחות IP, 8 מכשירי DECT.

2,600 ₪

יורוקום פנסוניק

Cisco SPA8800 IP Telephony Gateway

4 FXS & 4 FXO Ports.

2,000 ₪

בזק בינלאומי

קוראל (תדיראן טלקום) Flexicom 200

8 קווי חוץ 1 עמדה חכמה מסוג DKT2320  ו-16 שלוחות רגילות. הרחבה עד 200 פורטים.

3,000 ₪

תדיראן טלקום

Avaya IP Small Office 8.0

יכולות שיתופיות ללא שרת, 4 קווי חוץ אנלוגיים, 8 קווי חוץ דיגיטליים, 8 שלוחות פנים חכמות, 4 שלוחות פנים רגילות, 16 ערוצי IP ל- UC.

6,500 ₪

צור יועצים

VoIPe Telecom VPT10

חבילת תקשורת לעסקים הכוללת מרכזיה ו- 10 טלפונים IP, עם 50 שלוחות IP הניתנת להרחבה עד 100, בחבילה הכוללת: 10 שלוחות IP, 10 טלפון תוכנה – Soft Phone, 8 מכשירי טלפון IP חכמים, 2 מכשירי טלפון IP מנוהלים.

14,364 ₪

בזק

יהלום 8/4

8 שלוחות, עד 4 קווים. מכשיר מאוד בסיסי.

750 ₪

בזק בינלאומי

Microsoft Lync

אין מגבלות (משלמים לפי רישיונות לכל שלוחה ותכונה במערכת), תלוי ברוחבי הפס והשימושים.

מחיר רישיון בין 95 ₪ ל- 162 ₪ לשלוחה, בהתאם לתכונות של השלוחה.

תדיראן טלקום

IP-Centrex

שלוחות בודדות

9.90 ₪ לחודש לשלוחה. חבילת "5 פרפקט" של בזק ל- 5 שלוחות עולה 199 ₪ לחודש.

בזק, בזק בינלאומי, 012-סמייל, סלקום, 013-נטוויז'ן.

מרכזיות IP מחירים

מרכזיות IP – שורה תחתונה:

התגברות התחרות בין חברות התקשורת פתח בפני הלקוחות העסקיים והארגוניים מגוון רחב של הזדמנויות לחסוך ולהפעיל שירותים חדשים לפי צרכיהם. בבחירת מרכזיית טלפונים לעסק יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של העסק. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום שהן רבות, ולקבל החלטה אם מעוניינים לרכוש מרכזיה בבעלות העסק עם כל המשמעויות הכרוכות בכך מבחינת מחירים של מרכזיות IP, מול שכירת שירותי תקשורת מנוהלים במיקור חוץ באמצעות אחד ממפעילי התקשורת הקיימים כיום בשוק, או מאחד מהספקים והאינטגרטורים החלופיים

נמאס לך לחפש מרכזיות IP לעסקים? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים